Announcement

Collapse
No announcement yet.

Proteini iz DM-a

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Proteini iz DM-a

    Originally posted by Mir7a
    [hoće li ikome od 4% soje narast sise?..naravno da neće.
    neće, jer da hoće, imao bih već sise ko samatha fox najvažnije je da protein nije od GMO soje, a koliko znam u DM-u nije...
    ovo je moj protein iz DM-a
    http://www.dm-drogeriemarkt.sk/Maste...4_01_06_39.gif
    “Age is a question of mind over matter. If you don’t
    mind, it doesn’t matter.”

    Comment


    • #77
      Re: Proteini iz DM-a

      vege, a koliko kosta taj protein sto ti kupujes i kakav je sastav

      Comment


      • #78
        Re: Proteini iz DM-a

        ne repam o politici možda bi trebo,
        politika je mala ljadro još je nisam jebo

        Comment


        • #79
          Re: Proteini iz DM-a

          Originally posted by Legija
          vege, a koliko kosta taj protein sto ti kupujes i kakav je sastav
          šalim se ja, ovo je organic crveno sočivo iz DM-a, ukusno s karijem, pa dodaš malo i fenugreek semena (prodaje se inače i kao suplement za BB), pa beli luk... i sve za 20 minuta.
          http://2.bp.blogspot.com/_zPCU7wlidlw/T ... 24x820.jpg
          sastav divota, na 100 g sočiva 25 g proteina, fali doduše malo metionina, ali ako jedeš pirinač ili hleb uz to, sve je potpuno
          http://nutritiondata.self.com/facts/leg ... cts/4405/2

          ima svašta u tom DM-u, osim dekstroze i proteina vredi pogledati
          “Age is a question of mind over matter. If you don’t
          mind, it doesn’t matter.”

          Comment


          • #80
            Re: Proteini iz DM-a

            Vege hvala ti što si na forumu
            Ovo obavezno sutra pravim da vidim kakvo je, ma da mi nekako ne izgleda baš najukusnije :P
            Let's bring it!

            Comment


            • #81
              Re: Proteini iz DM-a

              Vege gdje nabavljaš fenugreek (piskavicu)? U Hrvatskoj ne mogu naći.
              Željezo mi je u krvi!

              Comment


              • #82
                Re: Proteini iz DM-a

                Originally posted by Mir7a
                kupujem sranje iz dma jer mi nije sam tak dat 500 kuna odjednom na whey, pa nemam platit ekipi par rundi/curu odvest na večeru sljedeća 2 tjedna. Ovak, 50 kuna svaki tjedan i imam svaki dan za doručak 50g proteina.
                ma gle ako si već u ovome sportu onda sigurno imaš za odvojiti odjednom bar 300kn. ako ne, svaki tjedan odvojiš sa strane i kupiš si konačno pošteni whey, da baš whey

                ja sam prvi koji nema blistavu financijsku situaciju nit su mi starci rokfeleri itd. ali zato si zaradim i postavim prioritete i onda sve štima.

                no dobro, svatko ima svoj način, ako tebi odgovara plaćat skupo i upitne kvalitete onda samo izvoli
                https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                Overload Strength team

                Comment


                • #83
                  Re: Proteini iz DM-a

                  Originally posted by mužjak
                  Vege gdje nabavljaš fenugreek (piskavicu)? U Hrvatskoj ne mogu naći.
                  ima u radnjama sa zdravom hranom, onim malo boljim. Ja ga uglavnom jedem kao klice, potopim 1 dan u vodu, pa ocedim i ostavim 1-2 dana da proklija. Klija veoma brzo i uspešno, a super hrskav ukus i osveđavajuće za salate i sendviče... Mada, imaš piskavicu u svakoj curry mešavini začina, to je obavezni sastojak. Posejao sam na njivu ove godine, jer s ejede i mlado lišće, u indiji je to specijalitet, googlaj methi leaves....
                  Ja to jedem godinama, a tek nedavno vidim da s eprodaje kao suplement za BB

                  http://www.nandyala.org/mahanandi/image ... prouts.jpg
                  “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                  mind, it doesn’t matter.”

                  Comment


                  • #84
                    Re: Proteini iz DM-a

                    Originally posted by Mashinerija
                    Vege hvala ti što si na forumu
                    Ovo obavezno sutra pravim da vidim kakvo je, ma da mi nekako ne izgleda baš najukusnije :P
                    ne da je ukusno, nego ne možeš da staneš sa jelom. Vole svi to jelo, i mesojedi i vege. Stvarno je ZAKON.
                    “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                    mind, it doesn’t matter.”

                    Comment


                    • #85
                      Re: Proteini iz DM-a

                      ali još nešto ne razumin svi neke proteine kreatine muscletechove rokaju a kad je slika ona imaju 50-60 kg ili 90-100 kila sa okruglim stomakom...ja san jos iza toga da kilo bilo k mesa vridi vise od bilo kojeg proteina osim optimuma koji svetinja za sve njih :P
                      nema bildanja do 9 miseca

                      Comment


                      • #86
                        Re: Proteini iz DM-a

                        da ne otvaram novu temu...kupio sam omegu 3 u dm-u. zanima me vase misljenje o tom proizvodu...i da li je u redu za koristiti?

                        Comment


                        • #87
                          Re: Proteini iz DM-a

                          ja uzimam u dm-a samo multivitamin,vitamin c +cink i magnezij...dobro nevidin zašto bi omega bila loša,ali ja se samo pouzadjem u prehranu tj sirovu hranu a ne suplemente
                          nema bildanja do 9 miseca

                          Comment


                          • #88
                            Re: Proteini iz DM-a

                            Originally posted by dougal
                            ja uzimam u dm-a samo multivitamin,vitamin c +cink i magnezij...dobro nevidin zašto bi omega bila loša,ali ja se samo pouzadjem u prehranu tj sirovu hranu a ne suplemente
                            to je ok stav, ali ipak neke stvari ne moš tolko povuć iz klasične prehrane, poput omege recimo
                            https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                            Overload Strength team

                            Comment


                            • #89
                              Re: DM - bjelančevina za 55 kn 350 grama?

                              Originally posted by teretana555
                              pa ne kužim ja to onda ništa...pa kaj nije laktoza mliječni šećer,a ovo ima na 100g...4g UH...kak onda to može biti puno šećera???mislim,4g laktoze??? pa nije sad to neka količina...
                              procitao sam temu, ovo mi nije jasno
                              pojedinci govore kako je ovaj protein iz dm-a loš zbog velike količine laktoze
                              a očito je da u 100g ima samo 4g laktoze!
                              kakva je onda velika količina laktoe u pitanju??

                              Comment


                              • #90
                                Re: Proteini iz DM-a

                                ekipa većinom priča iz guzice, a protein je probalo/vidjelo troje ljudi na forumu

                                fora je u tome da je DM prije 3-4 godine imao drugu liniju "proteina" koji su bili očajne kvalitete, ali sada ih je povukao s tržišta. mislim da su imali oko 60% laktoze.
                                ne repam o politici možda bi trebo,
                                politika je mala ljadro još je nisam jebo

                                Comment

                                Working...
                                X