Announcement

Collapse
No announcement yet.

Proteini iz DM-a

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Preparati i prehrana iz DMa

    da, slazem se sa daliborom, Dm ti je samo dobar za glukozu, i za neke stvari ako ti se svidjaju, kao sta je rekao Marijan....ono sta ti treba pogledaj na web shopu i kupi...bit ce ti stvari od web shopa 10 puta bolje nego da u dm-u kupis neka sranja...
    LIFE IS A PAIN SEX IS A GAME,FORGOT THE PAIN AND PLAY THE GAME!!!!!

    Comment


    • #17
      Re: DM - bjelančevina za 55 kn 350 grama?

      sorry što opet otvaram ovu temu..ali baš sam danas gledao te proteine u dm-u,i njihov sastav i udio kojeg proteina,oni od 300g neutralni su 95% sojin izolat,što ne valja..a ovi od 350g okus vanilije su 92% mliječni protein...što znači da je ovaj od 350g praktički kazein,pa zašto to onda ne valja uzet recimo prije spavanja samo??? mliječni protein je 80% kazein,a 20% sirutka.

      Comment


      • #18
        Re: DM - bjelančevina za 55 kn 350 grama?

        Originally posted by teretana555
        sorry što opet otvaram ovu temu..ali baš sam danas gledao te proteine u dm-u,i njihov sastav i udio kojeg proteina,oni od 300g neutralni su 95% sojin izolat,što ne valja..a ovi od 350g okus vanilije su 92% mliječni protein...što znači da je ovaj od 350g praktički kazein,pa zašto to onda ne valja uzet recimo prije spavanja samo??? mliječni protein je 80% kazein,a 20% sirutka.
        Mislim da je to 92% samo od proteina u tome a ne od cijelog praha, tako da to nije dobro.

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #19
          Re: DM - bjelančevina za 55 kn 350 grama?

          Čitala tamo sastav, to je totalni mliječni šečer, laktoza. Katastrofa. Fora za neupućene i neznalice! Napišu protein a budale nek navale!

          Comment


          • #20
            Re: DM - bjelančevina za 55 kn 350 grama?

            daj čitaj sastav malo bolje,tamo nema laktoze,odnosno mliječnog šećera kak ti pričaš...to mi nije jasno kak ljudi ne čitaju,imaš sastav na 100g i sastav porcije,a u porciju ide 3dl mlijeka i 30g praha,pa naravno da onda ima mliječnog šećera kad dodaš 3dl mlijeka!!!! ako samo staviš 30g praha i promiješaš sa vodom ima 26g proteina,oko 1g UH...

            Comment


            • #21
              Re: DM - bjelančevina za 55 kn 350 grama?

              Originally posted by teretana555
              daj čitaj sastav malo bolje,tamo nema laktoze,odnosno mliječnog šećera kak ti pričaš...to mi nije jasno kak ljudi ne čitaju,imaš sastav na 100g i sastav porcije,a u porciju ide 3dl mlijeka i 30g praha,pa naravno da onda ima mliječnog šećera kad dodaš 3dl mlijeka!!!! ako samo staviš 30g praha i promiješaš sa vodom ima 26g proteina,oko 1g UH...
              Ima laktoze itekako. Tako jeftin protein nije u potpunosti pročišćen i sadrži gomilu laktoze. Tko voli neka izvoli.
              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

              I know it's hard to keep an open heart
              When even friends seem out to harm you
              But if you could heal a broken heart
              Wouldn't time be out to charm you

              November Rain, Guns and Roses

              Comment


              • #22
                Re: DM - bjelančevina za 55 kn 350 grama?

                Pa to uopće nije jeftino.Izračunaj koliko bi ispala kila tog šečera.Imaš za manje para kvalitetniji whey za kupiti.

                Comment


                • #23
                  Re: DM - bjelančevina za 55 kn 350 grama?

                  pa ne kužim ja to onda ništa...pa kaj nije laktoza mliječni šećer,a ovo ima na 100g...4g UH...kak onda to može biti puno šećera???mislim,4g laktoze??? pa nije sad to neka količina...

                  Comment


                  • #24
                    Re: DM - bjelančevina za 55 kn 350 grama?

                    Originally posted by teretana555
                    pa ne kužim ja to onda ništa...pa kaj nije laktoza mliječni šećer,a ovo ima na 100g...4g UH...kak onda to može biti puno šećera???mislim,4g laktoze??? pa nije sad to neka količina...
                    Možeš li uslikati da vidimo sastav?
                    To sve u DM-u je bezveze, osim ako nije došlo nešto novo što još nisam vidio.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #25
                      Re: DM - bjelančevina za 55 kn 350 grama?

                      http://www.dasgesundeplus.de/webEdition ... anille.jpg

                      Comment


                      • #26
                        Re: DM - bjelančevina za 55 kn 350 grama?

                        a je,kad pogledaš nije baš to sranjce toliko jeftino...350g dođe 55kn,dakle kila bi došla oko 160kn...s tim da ja kad sam kupio baš sam vagao i piše da ima 350g praha,a nema nego ima 320g..tako da ako kupiš više pakiranja osjeti se razlika...to tak mrzim,stave 350g,a ono 320g ima...grhhh.

                        Comment


                        • #27
                          Re: DM - bjelančevina za 55 kn 350 grama?

                          Baš ću vidjeti kad budem išao u DM.
                          Ne znam gdje si našao da je 92% od proteina mliječni protein, jel to piše na deklaraciji?
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #28
                            Re: DM - bjelančevina za 55 kn 350 grama?

                            da,piše ti na etiketi,znam malo njemačkog pa sam tako i našao,zutaten ti znači sastav...i pogledaj piše ti zutaten-91% mliječni protein,5% sojin izolat...i ostalih 4% neki drugi protein...samo što se jako pjeni kad ga šejkaš u šejkeru....i nije baš nekog okusa s vodom...to nije vidjelo v od vanilije.

                            Comment


                            • #29
                              Re: DM - bjelančevina za 55 kn 350 grama?

                              Znam da to nitko u BB svijetu ne pije, vjerojatno postoji razlog.

                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • #30
                                Re: DM - bjelančevina za 55 kn 350 grama?

                                da,mislim ja ih također ne koristim baš često,jer kaj ja znam...kaže dosta ljudi da ne valjaju...možda znam uzet jednu onu od 350g kanticu pa je imam cijeli mjesec,tipa kad nemam para samo zmiksam...

                                Comment

                                Working...
                                X