Announcement

Collapse
No announcement yet.

Proteini iz DM-a

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Proteini iz DM-a

    Originally posted by Mir7a
    o čemu ti pričaš?
    solidni mliječni protein košta 250 kuna kila. ovaj se ne kupuje na hreliću nit ga moja baba radi doma u špajzi. Proizvod je SOLIDNE kvalitete i SOLIDNE cijene i nema nikakvog razloga da ga se izbjegava.
    whey je također mliječni protein tako da nam to ništa ne govori koji je točno izvor u tom Dm-ovom prašku isti mliječni proteini se nalaze i u onim DM-ovim proteinskim čokoladicama.. neće ti sigurno staviti whey il bjelanjke u prahu u čokoladice.

    btw, whey ima veću biološku vrijednost od recimo kazeina, soje, ili čak govedine.

    to što ne možeš naći jeftiniji i kvalitetniji prašak ne moraš opravdavati korištenjem tog dm-ovog sranja koje je usput jako skupo.
    https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

    Overload Strength team

    Comment


    • #62
      Re: Proteini iz DM-a

      whoah, faca kupuje proteine od švercera otkrio si ameriku stari moj. brutalan si.

      uz to si i brutalno neodgojen, tak da tu zavrsavam...
      ne repam o politici možda bi trebo,
      politika je mala ljadro još je nisam jebo

      Comment


      • #63
        Re: Proteini iz DM-a

        Originally posted by Mir7a
        whoah, faca kupuje proteine od švercera otkrio si ameriku stari moj. brutalan si.

        uz to si i brutalno neodgojen, tak da tu zavrsavam...
        +1

        Comment


        • #64
          Re: Proteini iz DM-a

          Originally posted by Mir7a
          whoah, faca kupuje proteine od švercera otkrio si ameriku stari moj. brutalan si.
          zašto i ti ne otkriješ i prestaneš trošit to sranje iz dm-a? i ono stav ti je za popi*dit, ko da je bitno odakle se kupuje whey.

          Originally posted by Mir7a
          uz to si i brutalno neodgojen, tak da tu zavrsavam...
          ja ili ti koji pišeš ovakve postove koji nemaju veze s temom?

          ako ne znaš argumentirano raspravljat molim te nemoj se sramotiti ovakvim ispadima.

          imao si moje poštovanje sve dok se nisi ponio ko uvrijeđena kuchka
          https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

          Overload Strength team

          Comment


          • #65
            Re: Proteini iz DM-a

            stvarno neznam šta svi imate toliko protiv proteina iz mullera i dm-a,a pogledajte koju cijenu ode nabijate za neki aminostar protein za kojeg nitko nije čuo,a za 450kn u americi se nabavlja optimize od 4kg....a ode za 1000kn...sramotno
            nema bildanja do 9 miseca

            Comment


            • #66
              Re: Proteini iz DM-a

              Originally posted by dougal
              stvarno neznam šta svi imate toliko protiv proteina iz mullera i dm-a,a pogledajte koju cijenu ode nabijate za neki aminostar protein za kojeg nitko nije čuo,a za 450kn u americi se nabavlja optimize od 4kg....a ode za 1000kn...sramotno
              to je istina, whey na ovom webshopu ali i ostalima iz hrvatske, je užasno skup. i kao što kažeš, tim više je činjenica ponižavajuća kad se taj isti whey u drugim državama nabavi za puno manji iznos. no, živimo tu gdje živimo i preplaćujemo whey, jbg.

              na temu proteina iz dm-a - i dalje tvrdim da su skupi, ako ništa drugo.
              https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

              Overload Strength team

              Comment


              • #67
                Re: Proteini iz DM-a

                Originally posted by Dehydronator
                Originally posted by dougal
                stvarno neznam šta svi imate toliko protiv proteina iz mullera i dm-a,a pogledajte koju cijenu ode nabijate za neki aminostar protein za kojeg nitko nije čuo,a za 450kn u americi se nabavlja optimize od 4kg....a ode za 1000kn...sramotno
                to je istina, whey na ovom webshopu ali i ostalima iz hrvatske, je užasno skup. i kao što kažeš, tim više je činjenica ponižavajuća kad se taj isti whey u drugim državama nabavi za puno manji iznos. no, živimo tu gdje živimo i preplaćujemo whey, jbg.

                na temu proteina iz dm-a - i dalje tvrdim da su skupi, ako ništa drugo.
                optimum se u mostaru nabavlja za 280 km (4.5kg)
                Originally posted by servantess
                Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                Comment


                • #68
                  Re: Proteini iz DM-a

                  nakon više mjeseci uzimanja i dalje su mi ovi proteini iz Muellera super. Cijenom, okusom, lakoćom mućkanja. umjetno sladili se uopće ne osjeti. Čokolada kazein je mrak . Ko sladoled.

                  Comment


                  • #69
                    Re: Proteini iz DM-a

                    Originally posted by kiki222
                    nakon više mjeseci uzimanja i dalje su mi ovi proteini iz Muellera super. Cijenom, okusom, lakoćom mućkanja. umjetno sladili se uopće ne osjeti. Čokolada kazein je mrak . Ko sladoled.
                    slažem se sa tebom,kad ga mješam nema uopće komadića,čokolada ima izvrstan okus,a dobro dode 700g wheya kad si u besparici
                    nema bildanja do 9 miseca

                    Comment


                    • #70
                      Re: Proteini iz DM-a

                      proba sam ove iz dm proteine,,malo su bljutavi s vodom,s mlijekom su ekstra i lako se mute i okus super,,ja neznan sta ko ima protiv toga. prema deklaraciji nema nista toliko u njima sto bi zabrinjavalo ,,kako neki govore o soji,, evo vam sa deklaracije pa sami odredite koliko je to štetno,,netriba znat ni njemački nit bi anštajn...
                      porcija 30g pudera s 3dcl mlijeka sadrzi
                      253kcal,
                      36g proteina
                      15g šećera,s tim da je mlijeko oko 12g
                      5,3g masti,
                      0,2 g soli,
                      3,6 g zasić. masnih kiselina

                      91% su mliječne bjelančevine, sojin izolat 4,5 % i ostalo dodatci ,sladila vitamini i ostalo
                      tolika količina soje je nezamjetna,tako da oni koji neznaju i nisu vidili nek ne govore okolo,,odman docim je iz dm-a nevalja,,a valja grožđani šećer daj molim vas,,kako znate da su deklaracije točne i sa drugih proizvoda sportske prehrane točne i šta to sadrze,,,ugl ko voli nek izvoli ,,meni pase
                      snaga caruje

                      Comment


                      • #71
                        Re: Proteini iz DM-a

                        koliko znam za sojin shake iz DM, piše da je od non GMO soje, što je pohvalno. Još ako je u soja u tako molam procentu kao što je taj vaš protein o kojem pričate, totalno je nevažno. I dalje ne razumem tu frku oko fitoestrogena iz soje, kad manje više svi ovde krkaju lan i laneno ulje koji imaju mnogostruko više fitoestrogena od soje, ali niko te moje opaske ne konstatuje, jer je anti-soja kampanja vidim uradila dobar posao. Fitostrogeni mogu čak biti i korisni kao prevencija raka prostate. I još povrh svega, meso današnjih životinja koje hrane uglavnom sojinim koncentratom itekako sadrži fitoestrogene iz te soje, ali od toga se niko ne plaši.
                        Evo mali citat iz Wiki, a nastavak čitajte sami...
                        "According to a study by Canadian researchers about the content of nine common phytoestrogens in a Western diet, foods with the highest relative phytoestrogen content were nuts and oilseeds, followed by soy products, cereals and breads, legumes, meat products, and other processed foods that may contain soy, vegetables, fruits, alcoholic, and nonalcoholic beverages. Flax seed and other oilseeds contained the highest total phytoestrogen content, followed by soybeans and tofu.[
                        “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                        mind, it doesn’t matter.”

                        Comment


                        • #72
                          Re: Proteini iz DM-a

                          Originally posted by rale555
                          proba sam ove iz dm proteine,,malo su bljutavi s vodom,s mlijekom su ekstra i lako se mute i okus super,,ja neznan sta ko ima protiv toga. prema deklaraciji nema nista toliko u njima sto bi zabrinjavalo ,,kako neki govore o soji,, evo vam sa deklaracije pa sami odredite koliko je to štetno,,netriba znat ni njemački nit bi anštajn...
                          porcija 30g pudera s 3dcl mlijeka sadrzi
                          253kcal,
                          36g proteina
                          15g šećera,s tim da je mlijeko oko 12g
                          5,3g masti,
                          0,2 g soli,
                          3,6 g zasić. masnih kiselina

                          91% su mliječne bjelančevine, sojin izolat 4,5 % i ostalo dodatci ,sladila vitamini i ostalo
                          tolika količina soje je nezamjetna,tako da oni koji neznaju i nisu vidili nek ne govore okolo,,odman docim je iz dm-a nevalja,,a valja grožđani šećer daj molim vas,,kako znate da su deklaracije točne i sa drugih proizvoda sportske prehrane točne i šta to sadrze,,,ugl ko voli nek izvoli ,,meni pase
                          Neznam, meni su to bili prvi proteini koje sam pio i onak cisto su mi ok bili za prvi puta, super okus, lako se mijese, ali kada sma usporedio, jeftiniji je neki poznati proizvodjac tipa Optium kojeg sad koristim nego ti...
                          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                          Napreduje se... Avatar^^

                          Comment


                          • #73
                            Re: Proteini iz DM-a

                            Originally posted by rale555
                            91% su mliječne bjelančevine, sojin izolat 4,5 % i ostalo dodatci ,sladila vitamini i ostalo
                            poput biljnog ulja, soli, aspartama, i još jednog sastojka koji mi se nije svidio ali nikako se sjetiti... uglavnom sve njami njami i baš dodaci koji inače idu u whey proteine.

                            (pre)skupo mlijeko u prahu
                            https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                            Overload Strength team

                            Comment


                            • #74
                              Re: Proteini iz DM-a

                              Meni stvarno nije jasno što pljujete po DM-u?! Ako piše na deklaraciji tako onda je tako, nije to pijaca pa da vas lažu na štandu. Ovi proteini sa 74% laktoze su naravno smeće, al ono što je mirza postavio sliku mi se čini super za te pare. Ima naravno mnogo proizvoda koji su ok u DM-u, ništa posebno al ok.
                              Let's bring it!

                              Comment


                              • #75
                                Re: Proteini iz DM-a

                                Originally posted by Dehydronator
                                Originally posted by Mir7a
                                whoah, faca kupuje proteine od švercera otkrio si ameriku stari moj. brutalan si.
                                zašto i ti ne otkriješ i prestaneš trošit to sranje iz dm-a? i ono stav ti je za popi*dit, ko da je bitno odakle se kupuje whey.

                                Originally posted by Mir7a
                                uz to si i brutalno neodgojen, tak da tu zavrsavam...
                                ja ili ti koji pišeš ovakve postove koji nemaju veze s temom?

                                ako ne znaš argumentirano raspravljat molim te nemoj se sramotiti ovakvim ispadima.

                                imao si moje poštovanje sve dok se nisi ponio ko uvrijeđena kuchka
                                oke, malo kasnim

                                kupujem sranje iz dma jer mi nije sam tak dat 500 kuna odjednom na whey, pa nemam platit ekipi par rundi/curu odvest na večeru sljedeća 2 tjedna. Ovak, 50 kuna svaki tjedan i imam svaki dan za doručak 50g proteina.

                                nisam se ja ponio ko uvrijeđena picica nego si me nanerviro...kao, pih, ja sam faca, a ti ko neki lamer kupuješ u dmu, a ja dobivam extra deal..stari sve je to meni jasno ali pitanje je komotnosti. I svi vidimo da dm proteini sadrže biljno ulje, 4% sojinog izolata itd..ali jeli se on umakao u biljnom ulju dok su ga pravili (na 100g 1,6g masti..), hoće li ikome od 4% soje narast sise?..naravno da neće. zaista nema smisla pričat da je to neko extra sranje, puno govana...realno nije, protein iz faking mlijeka. neznam kaj imaš od toga da dokazuješ kakvo je to smeće, fuj, užas..
                                ne repam o politici možda bi trebo,
                                politika je mala ljadro još je nisam jebo

                                Comment

                                Working...
                                X