Announcement

Collapse
No announcement yet.

BCAA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: BCAA

    Originally posted by Skums
    Sastav ovih koje želim kupiti:
    L-Isoleucin 1262 mg
    L-Levcin 2526 mg
    L-Valin 1262 mg

    znači sve su L-amino. isto tako su sve L na wheyu.
    koliko minuta ih je dobro popiti prije treninga? ono od oka.
    znam da se u vodi dosta sporo absorbiraju, a ja samo po vodi derem.
    Cim su L u redu su. Ja mislim da ti je ok popiti ih oko pola sata prije treninga i odmah poslije treninga, dalje ovisi o tebi mozes li si dopustiti da ih pijes i odmah ujutro i prije spavanja.
    There is no good, no evil - only decisions and consequences.

    Comment


    • #32
      Re: BCAA

      mislim da ću ih piti samo prije treninga i u PWM shake-u.
      trenutno dosta love trošim na suplemente.
      još jedno pitanje. jel se aminokiseline mogu piti uvijek ili je potrebno raditi pauze nakon nekog vremena?

      Comment


      • #33
        Re: BCAA

        Originally posted by Skums
        mislim da ću ih piti samo prije treninga i u PWM shake-u.
        trenutno dosta love trošim na suplemente.
        još jedno pitanje. jel se aminokiseline mogu piti uvijek ili je potrebno raditi pauze nakon nekog vremena?
        Uvijek. Je li mozes jesti uvijek ili trebas raditi pauze?
        There is no good, no evil - only decisions and consequences.

        Comment


        • #34
          Re: BCAA

          Originally posted by Wolf1524
          Originally posted by Skums
          mislim da ću ih piti samo prije treninga i u PWM shake-u.
          trenutno dosta love trošim na suplemente.
          još jedno pitanje. jel se aminokiseline mogu piti uvijek ili je potrebno raditi pauze nakon nekog vremena?
          Uvijek. Je li mozes jesti uvijek ili trebas raditi pauze?
          Bez brige, nema pauzi kad je klopa u pitanju.

          Comment


          • #35
            Re: BCAA

            Znaci po svemu procitanom da se zakljuciti da je mix wheya,kreatina i BCAA mjesavina za mladice , uz "kako treba" trening i prehranu rasta ce biti.

            ok, samo me zanima u kojoj se mjeri uzima BCAA, da li se uzimaju kao proteini x grama na y kg tjelesne tezine?...visok sam 193 cm i tezak cca 110 kg.
            Wheya uzimam 3 mjerice nakon treninga i jednu smazem prije spavanja, kreatina stavim max 10 g u shejker s wheyom pa to strusim odma u svlacionici. eo to bi bilo to...ako netko zna neka pomogne bratu po teretani xD

            p.s. prah ili tablete? ako to stavim s ovo dvoje u shejker mozda nece biti bljutav okus u ustima ?

            Comment


            • #36
              Re: BCAA

              Ja imam BCAA Xtra u kombinaciji sa Lglutaminom,prašak s okusom naranče,stavim 20 g u PWM,i okus je o.k. Kad sam imala kapsule nisam ih mogla jesti,bile su odvratne...
              Carpe diem!

              Comment


              • #37
                Re: BCAA

                Originally posted by Stefan
                Znaci po svemu procitanom da se zakljuciti da je mix wheya,kreatina i BCAA mjesavina za mladice , uz "kako treba" trening i prehranu rasta ce biti.

                ok, samo me zanima u kojoj se mjeri uzima BCAA, da li se uzimaju kao proteini x grama na y kg tjelesne tezine?...visok sam 193 cm i tezak cca 110 kg.
                Wheya uzimam 3 mjerice nakon treninga i jednu smazem prije spavanja, kreatina stavim max 10 g u shejker s wheyom pa to strusim odma u svlacionici. eo to bi bilo to...ako netko zna neka pomogne bratu po teretani xD

                p.s. prah ili tablete? ako to stavim s ovo dvoje u shejker mozda nece biti bljutav okus u ustima ?
                Mislim da ti to nema veze sa težinom.
                uzmi jedno 5g BCAA (ako je u prahu).
                3 mjerice wheya nakon treninga je priveše. to je oko 70g proteina. dobar dio toga ti tijelo ne probavi već to ostaviš u wc šolji.
                I zašto piješ whey koji je brzi protein prije spavanja? casein se pije prije spavanja ili posni sir sa lješnjacima ili nekim drugim orašastim voćem.

                Comment


                • #38
                  bcaa doziranje

                  Ajde neko dobar neka mi kaze, kolko na dan i kada da pijem bcaa kapsule? Jel prije i poslije treninga i dal da pijem ujutro ili navecer i kolko komada?
                  Hvala

                  Comment


                  • #39
                    Re: bcaa doziranje

                    Originally posted by jaki20
                    Ajde neko dobar neka mi kaze, kolko na dan i kada da pijem bcaa kapsule? Jel prije i poslije treninga i dal da pijem ujutro ili navecer i kolko komada?
                    Hvala
                    na svakom proizvodu ima uputstva za upotrebu, a ako ti se neda čitat reci koje si bcaa kupio budem ti ja pročitao pa ti napišem, pa dodješ sutra pogledat samo
                    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                    Comment


                    • #40
                      Re: bcaa doziranje

                      Originally posted by jaki20
                      Ajde neko dobar neka mi kaze, kolko na dan i kada da pijem bcaa kapsule? Jel prije i poslije treninga i dal da pijem ujutro ili navecer i kolko komada?
                      Hvala
                      30 min prije treninga i u PWM shakeu odmah poslije treninga. Ako radiš cardio ujutro na tašte je isto dobro prije toga popiti bcaa...

                      Comment


                      • #41
                        Re: BCAA

                        e hvala...

                        http://www.bodybuilding.com/store/opt/bc.html

                        to su te bcaa..

                        pise mi kao 2 komada izmedu jela, prije i poslije treninga dva komada...
                        sad jel to izmedu dorucka i rucka?? ili

                        i dal da ih pijem kad ne treniram??

                        pozdrav

                        Comment


                        • #42
                          Re: BCAA

                          Vako, te od Optimuma na 2 kapsule imaju samo 1g BCAA sta je nista, stoga je bolje npr. 10 kapsula prije treninga i u sredini ili posli treninga.

                          Comment


                          • #43
                            Re: BCAA

                            Originally posted by Wolfey
                            Vako, te od Optimuma na 2 kapsule imaju samo 1g BCAA sta je nista, stoga je bolje npr. 10 kapsula prije treninga i u sredini ili posli treninga.
                            brate sta to nije malo previse? Da se nebi jos predoziro
                            mislio sam 2 izmedu obroka, 4 prije i poslije treninga..sta je stvarno to premalo?

                            Comment


                            • #44
                              Re: BCAA

                              Vrlo je jednostavno:
                              - uzima se 0,44 g BCAA po kg tjelesne težine, to se rapodijeli na 2 puta, pola uzmeš 30 min. prije treninga, a pola u PWM

                              Comment


                              • #45
                                Re: BCAA

                                Originally posted by Vedran
                                Vrlo je jednostavno:
                                - uzima se 0,44 g BCAA po kg tjelesne težine, to se rapodijeli na 2 puta, pola uzmeš 30 min. prije treninga, a pola u PWM

                                Imam 88 kila na visinu 187....
                                Sad valjda cu dobro preracunat
                                Jer kad mi netko pise po mikrogramima i racunanju to mi je isto kao da mi pises na kineskom
                                al hvala

                                Comment

                                Working...
                                X