Announcement

Collapse
No announcement yet.

BCAA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: BCAA

    Originally posted by AnfrA
    premalo, skrolaj malo temu prema gore pa imaš izračun koliko grama je potrebno. Od bcaa nečeš ti osjetiti apsolutno ništa, to nije nikakav kicker, pumper itd. Ako se pravilno koristi pomaže pri izgradnji mišiča ali to nije neki efekt ili stgvar koju češ doživjeti preko noći.


    A da znam...nekako mi je previse kad bi ih 16-17 komada jeo( a na kutiji pise 2 prije 2 poslije treninga)..sa obzirom da su tablete prevelike...trebo sam uzet prah, mislim da je bolje i jednostavnije doziranje iako je odvratan okus...

    Comment


    • #62
      Re: BCAA

      tako je, prah je jedina alternativa iako isto nije dobrog ukusa i težko se raztapa.

      Comment


      • #63
        Re: BCAA

        Uzmeš žličicom i pojedeš i onda zaliješ vodom, tako je najbolje piti BCAA.

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #64
          Re: BCAA

          Ako nekome pomogne ja sam primjetio da se bolje raztapa u večoj količini vode i ako ga promješamo te pustimo u shejkeru ca 20-30 min. prije nego ga popijemo...

          Comment


          • #65
            Re: BCAA

            Ja sam si ovo nabavio http://www.vpxsports.com/muscle-buildin ... no-nitrate

            nije baš jeftino ali bi moralo biti vrijedno.

            Comment


            • #66
              Re: BCAA

              Originally posted by kelly
              Uzmeš žličicom i pojedeš i onda zaliješ vodom, tako je najbolje piti BCAA.


              e ja ću tako sad kad počnem.. nakon treninga normalno whey+glukoza+kreatin+ glutamin a prije toga ću strpat žličice bcaa u usta direktno i onda zalit sa ovim gore

              fala na ideji
              Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

              R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
              <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

              Comment


              • #67
                Re: BCAA

                Ovaj BCAA je takooo odvrataaaaaan!

                Comment


                • #68
                  Re: BCAA

                  Sljedeći put definitivno tablete uzimam. xD

                  17,5g u PWM-u još nekak da, ali prije toliko popit na čisto s vodom... Užas!

                  Comment


                  • #69
                    Re: BCAA

                    Koristim Universalov Amino 2700
                    Opis artikla

                    Amino 2700 je formula peptidno vezanih L-aminokiselina. Aminokiseline su dobivene iz farmaceutskog oblika laktoalbumina koji se brzo asimilira u mišićno tkivo. Ove su aminokiseline anaboličke i esencijalne za gradnju čvrstog mišićnog tkiva, a istovremeno i očuvaju već postojeću mišićnu masu.



                    sastav:
                    L-Ornitin HCl, L-Lizin, L-Histidin, L-Arginin, L-Treonin, L-Fenilalanin, L-Metionin, L-Isoleucin, L-Valin, L-Serin, L-Glutaminska kiselina, L-Prolin, L-Glicin, L-Alanin, L-Cistin, L-Tirozin, L-Aspartanska kiselina, L-Levcin
                    količina 120 tablet
                    broj mjerica 30
                    uporaba Uzmite 1-2 (1 obrok su 4 tablete) obroka dnevno. Najbolje rezultate postići ćete redovitom uporabom.
                    količina jedne mjerice 4 tablet
                    HRANJIVE VRIJEDNOSTI:
                    energija 33 kcal
                    proteini 8 g
                    ugljikohidrati 0 g
                    masnoće 0 g
                    vitamin B6 (piridoksin) 2 mg
                    natrij 10 mg
                    L-Alanin 324.00 mg
                    L-Arginin 274.44 mg
                    L-Aspartanska kiselina 717.76 mg
                    L-Cistin 209.11 mg
                    L-Glutaminska kiselina 1049.64 mg
                    L-Glicin 135.03 mg
                    L-Histidin 193.99 mg
                    L-Isoleucin 453.04 mg
                    L-Levcin 814.51 mg
                    L-Lizin 696.84 mg
                    L-Metionin 169.87 mg
                    L-Ornitin 133.99 mg
                    L-Fenilalanin 313.56 mg
                    L-Prolin 529.68 mg
                    L-Serin 524.23 mg
                    L-Treonin 313.56 mg
                    L-Tirozin 283.28 mg
                    Uglavnom, pise piti ih na prazan zeludac prije jela 3 puta po 3 puta dnevno, no ja ih pijem prije/za/poslije jela po jednu, najvise do tri dnevno (umjesto 9), takode sam vidio i da neki uzimaju prije i poslije treninga. Sto mislite?
                    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                    Napreduje se... Avatar^^

                    Comment


                    • #70
                      Re: BCAA

                      Zanima me da li ima efekta koristiti samo BCAA,bez wheya,glukoze i td.,s obzirom da imam 15 godina ??

                      Comment


                      • #71
                        Re: BCAA

                        Originally posted by Aronnax
                        Koristim Universalov Amino 2700
                        Opis artikla

                        Amino 2700 je formula peptidno vezanih L-aminokiselina. Aminokiseline su dobivene iz farmaceutskog oblika laktoalbumina koji se brzo asimilira u mišićno tkivo. Ove su aminokiseline anaboličke i esencijalne za gradnju čvrstog mišićnog tkiva, a istovremeno i očuvaju već postojeću mišićnu masu.



                        sastav:
                        L-Ornitin HCl, L-Lizin, L-Histidin, L-Arginin, L-Treonin, L-Fenilalanin, L-Metionin, L-Isoleucin, L-Valin, L-Serin, L-Glutaminska kiselina, L-Prolin, L-Glicin, L-Alanin, L-Cistin, L-Tirozin, L-Aspartanska kiselina, L-Levcin
                        količina 120 tablet
                        broj mjerica 30
                        uporaba Uzmite 1-2 (1 obrok su 4 tablete) obroka dnevno. Najbolje rezultate postići ćete redovitom uporabom.
                        količina jedne mjerice 4 tablet
                        HRANJIVE VRIJEDNOSTI:
                        energija 33 kcal
                        proteini 8 g
                        ugljikohidrati 0 g
                        masnoće 0 g
                        vitamin B6 (piridoksin) 2 mg
                        natrij 10 mg
                        L-Alanin 324.00 mg
                        L-Arginin 274.44 mg
                        L-Aspartanska kiselina 717.76 mg
                        L-Cistin 209.11 mg
                        L-Glutaminska kiselina 1049.64 mg
                        L-Glicin 135.03 mg
                        L-Histidin 193.99 mg
                        L-Isoleucin 453.04 mg
                        L-Levcin 814.51 mg
                        L-Lizin 696.84 mg
                        L-Metionin 169.87 mg
                        L-Ornitin 133.99 mg
                        L-Fenilalanin 313.56 mg
                        L-Prolin 529.68 mg
                        L-Serin 524.23 mg
                        L-Treonin 313.56 mg
                        L-Tirozin 283.28 mg
                        Uglavnom, pise piti ih na prazan zeludac prije jela 3 puta po 3 puta dnevno, no ja ih pijem prije/za/poslije jela po jednu, najvise do tri dnevno (umjesto 9), takode sam vidio i da neki uzimaju prije i poslije treninga. Sto mislite?
                        universal amino 2700 se preporučaju uzimati prije spavanja, znači za nočnu mišićnu izgradnju, naravno da se mogu uzimati prije i poslije treninga, ali preko dana ne vidim svrhu, ako je prehrana sredjena nema potrebe piti amino kiseline preko dana, mislim da ti uopće amino nisu potrebne, a pogotovo te universalove koje su loše kvalitete
                        http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                        Comment


                        • #72
                          Re: BCAA

                          Originally posted by 1987
                          Zanima me da li ima efekta koristiti samo BCAA,bez wheya,glukoze i td.,s obzirom da imam 15 godina ??
                          ti sa 15 god možeš jako dobro napredovat uz normalnu prehranu, whey i glukozu, bcaa ti nisu potrebne, a od samih bcaa bez glukoze nećeš ništa napraviti, bacanje para
                          http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                          Comment


                          • #73
                            Re: BCAA

                            Originally posted by Joe
                            Originally posted by 1987
                            Zanima me da li ima efekta koristiti samo BCAA,bez wheya,glukoze i td.,s obzirom da imam 15 godina ??
                            ti sa 15 god možeš jako dobro napredovat uz normalnu prehranu, whey i glukozu, bcaa ti nisu potrebne, a od samih bcaa bez glukoze nećeš ništa napraviti, bacanje para
                            Koristim whey i glukozu,tacnije onu iz dm-a http://www.codecheck.info/img/115352/1 ,nego kanta mi je pri dnu,i razmisljao sam da pocnem koristiti nesto drugo..

                            Comment


                            • #74
                              Re: BCAA

                              Originally posted by 1987
                              Originally posted by Joe
                              Originally posted by 1987
                              Zanima me da li ima efekta koristiti samo BCAA,bez wheya,glukoze i td.,s obzirom da imam 15 godina ??
                              ti sa 15 god možeš jako dobro napredovat uz normalnu prehranu, whey i glukozu, bcaa ti nisu potrebne, a od samih bcaa bez glukoze nećeš ništa napraviti, bacanje para
                              Koristim whey i glukozu,tacnije onu iz dm-a http://www.codecheck.info/img/115352/1 ,nego kanta mi je pri dnu,i razmisljao sam da pocnem koristiti nesto drugo..
                              glukoza se i kupuje u DM-u i ta je recimo najbolja. Whey uzmi neki kvalitetan ovisno koliko imaš novaca, pogledaj webshop.
                              “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                              Comment


                              • #75
                                Re: BCAA

                                Originally posted by rxownz
                                Originally posted by 1987
                                Originally posted by Joe
                                Originally posted by 1987
                                Zanima me da li ima efekta koristiti samo BCAA,bez wheya,glukoze i td.,s obzirom da imam 15 godina ??
                                ti sa 15 god možeš jako dobro napredovat uz normalnu prehranu, whey i glukozu, bcaa ti nisu potrebne, a od samih bcaa bez glukoze nećeš ništa napraviti, bacanje para
                                Koristim whey i glukozu,tacnije onu iz dm-a http://www.codecheck.info/img/115352/1 ,nego kanta mi je pri dnu,i razmisljao sam da pocnem koristiti nesto drugo..
                                glukoza se i kupuje u DM-u i ta je recimo najbolja. Whey uzmi neki kvalitetan ovisno koliko imaš novaca, pogledaj webshop.
                                Nije mi zao dat novac na stvari koje ce mi pomoc...Koristim Elite whey isolat,platio sam 104 km 5 LBS,mozda opet kupim njega,ili neki drugi probam..Ako ima neki bolji,preporuci mi.

                                Comment

                                Working...
                                X