Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kreatin monohidrat - etil ester

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: monohidrat - etil ester

    Originally posted by kelly
    Originally posted by sthooligan
    Kelly evo bas san jucer narucija i ja ethyl ester sad dok jos dode treba proc koji dan, nego da te pitan posto ga ti uzimas kako ga konzumiras? 2,5 prije treninga (koliko vremenski prije treninga?) i 2,5 poslje treninga u pwm? Jeli ga uzimas konstantno bez pauze ili je radis?



    Uzimam 2g ujutro, 2g pola sata prije treninga sa wheyom i 2g u pwm-u.
    U dane netreniranja po 2g iza prva tri obroka.
    Uzimam 2 mjeseca pa mjesec dana pauze.
    Zimi ga ne uzimam.

    cekaj nesto mi nije jasno ja uzimam ethyl ester od labrade crealean2 vec 2 mjeseca sta po tebi bi trebalo radit pauze??idu 3kapsule prije treninga i 3 poslije treninga.nema faze punjenja.ja sam ga mislio uzimat tokom cijele godine,dali je to u redu ili??

    Comment


    • #17
      Re: monohidrat - etil ester

      Originally posted by quitesound
      cekaj nesto mi nije jasno ja uzimam ethyl ester od labrade crealean2 vec 2 mjeseca sta po tebi bi trebalo radit pauze??idu 3kapsule prije treninga i 3 poslije treninga.nema faze punjenja.ja sam ga mislio uzimat tokom cijele godine,dali je to u redu ili??
      Neka opća preporuka za kreatine nove generacije je uzimati pauzu u omjeru 3:1, znači 3 mjeseca uzimaš 1 mjesec pauze ili 6 tjedana uzimaš pa 2 tjedna pauza. E sad malo više ili malo manje zavisi od pojedinca, uglavnom ja mislim da su pauze potrebne.

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #18
        Re: monohidrat - etil ester

        Originally posted by kelly
        Originally posted by quitesound
        cekaj nesto mi nije jasno ja uzimam ethyl ester od labrade crealean2 vec 2 mjeseca sta po tebi bi trebalo radit pauze??idu 3kapsule prije treninga i 3 poslije treninga.nema faze punjenja.ja sam ga mislio uzimat tokom cijele godine,dali je to u redu ili??
        Neka opća preporuka za kreatine nove generacije je uzimati pauzu u omjeru 3:1, znači 3 mjeseca uzimaš 1 mjesec pauze ili 6 tjedana uzimaš pa 2 tjedna pauza. E sad malo više ili malo manje zavisi od pojedinca, uglavnom ja mislim da su pauze potrebne.

        onda cu tako i napraviti makar sam citao da neki spominju da se moze konzumirati tokom cijele godine.

        Comment


        • #19
          Re: monohidrat - etil ester

          Originally posted by quitesound
          onda cu tako i napraviti makar sam citao da neki spominju da se moze konzumirati tokom cijele godine.
          To je bilo za monohidrat ako nema faze punjenja da uzimaš po 5 g cijele godine, mislim da si malo pomješao monohidrat i ethyl ester.

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #20
            Re: monohidrat - etil ester

            Originally posted by kelly
            Originally posted by quitesound
            onda cu tako i napraviti makar sam citao da neki spominju da se moze konzumirati tokom cijele godine.
            To je bilo za monohidrat ako nema faze punjenja da uzimaš po 5 g cijele godine, mislim da si malo pomješao monohidrat i ethyl ester.

            mislim da si u pravu da.znaci to ne vazi za ethyl ester??mislis da bi moglo biti negativnih pojava ili posljedica ili cega vec

            Comment


            • #21
              Re: monohidrat - etil ester

              Originally posted by quitesound
              znaci to ne vazi za ethyl ester??mislis da bi moglo biti negativnih pojava ili posljedica ili cega vec
              Pa ne mora biti ništa i većini neće biti ništa ali pojedinci mogu imati nekih problema, zato se proizvođači i ograđuju sa propisanim dozama. Svako uzimanje iznad propisanih doza je na vlastitu odgovornost tako da sutra ne možeš nikoga kriviti ak ti se šta desi.

              I vode se preporuča piti što više tijekom dana, ali ak popiješ 4-5 litara u kratkom roku možeš riknuti, kužiš šta hoću reći...

              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #22
                Re: monohidrat - etil ester

                evo da se ubacim s pitanjem:

                razmisljam o uzimanju kreatina, e sad, zanima me ako bi ga recimo uzimao 2-3 mjeseca i prestao, da li bi se misici opustili prestankom konzumiranja?
                jer ako sam dobro skuzio on nakuplja vodu u misic pa samo poveca volumen (uz to kaj poveca izdrzljivost)?
                mislim, dio misica bi ostao, ali bi se opustilo jel?
                sry ak trkeljam gluposti
                hvala
                Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                Comment


                • #23
                  Re: monohidrat - etil ester

                  Originally posted by MTF*
                  evo da se ubacim s pitanjem:

                  razmisljam o uzimanju kreatina, e sad, zanima me ako bi ga recimo uzimao 2-3 mjeseca i prestao, da li bi se misici opustili prestankom konzumiranja?
                  jer ako sam dobro skuzio on nakuplja vodu u misic pa samo poveca volumen (uz to kaj poveca izdrzljivost)?
                  mislim, dio misica bi ostao, ali bi se opustilo jel?
                  sry ak trkeljam gluposti
                  hvala
                  Uzimaj ethyl ester, nemoj monohidrat, u omjeru 3:1, a šta bude s mišićima biti će.

                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #24
                    Re: monohidrat - etil ester

                    i mislio sam ethyl ester u tom omjeru, samo me plasi nakon prestanka uzimanja?
                    ili ako mi se opusti nakon prestanka mogu sam ucvrstit redovito wheyom i vjezbom?
                    btw nemoj mi sam rec pa nemoj prestat uzimat XD

                    edit= btw kak cu znat koj je ethyl a koj monohirat kad ne pise?
                    mislio sam od weidera pure creatine mozda, ili pro.nutrition crea.pro
                    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                    Comment


                    • #25
                      Re: monohidrat - etil ester

                      Originally posted by MTF*
                      i mislio sam ethyl ester u tom omjeru, samo me plasi nakon prestanka uzimanja?
                      ili ako mi se opusti nakon prestanka mogu sam ucvrstit redovito wheyom i vjezbom?
                      btw nemoj mi sam rec pa nemoj prestat uzimat XD

                      edit= btw kak cu znat koj je ethyl a koj monohirat kad ne pise?
                      mislio sam od weidera pure creatine mozda, ili pro.nutrition crea.pro
                      Nemaš se čega bojati nakon prestanka, ništa se drastično neće dogoditi.

                      Na svakom kreatinu piše koji je, ne možeš promašiti, pročitaj dobro sastav i upute prije nego kupiš.

                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #26
                        Re: monohidrat - etil ester

                        dakle, ak pise omjer 1:1 je mono, a ako je 3:1 je ethyl...
                        aj hvala na pomoci, idem tokom tijedna po to, vidit cu na licu mjesta sta mi se nudi
                        Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                        Comment


                        • #27
                          Re: monohidrat - etil ester

                          Originally posted by MTF*
                          dakle, ak pise omjer 1:1 je mono, a ako je 3:1 je ethyl...
                          aj hvala na pomoci, idem tokom tijedna po to, vidit cu na licu mjesta sta mi se nudi
                          Ne, pogrešno si shvatio.

                          Kad sam rekao 3:1 mislio sam na uzimanje, 3 mjeseca uzimaš a 1 mjesec pauze ili 6 tjedana uzimanja a 2 tjedna pauze. Mislio sam da si pročitao sve postove iznad.

                          A na kutiji ti piše je li monohidrat ili ethyl ester.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #28
                            Re: monohidrat - etil ester

                            ma na to sam i mislio, samo, htio sam reci da su faze praznjenja cesce za mono, odnosno, manje za ethyl...nesporazum
                            Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                            Comment


                            • #29
                              Re: monohidrat etil ester

                              Originally posted by Dalibor
                              Originally posted by igor
                              samo polako...vidit češ kad jedan dan bukneš samo poslije treninga...tako sam i ja govorio pa sam se uvjerio...
                              Šta sam krivo reko ???
                              Ja sam nakon 1.5-2mj. vidio na sebi promjene, a i drugi su mi rekli da sam ojačo...kad sm ga presto piti nadlaktica mi je bila 38.5cm, a sada več je prošlo 1mj. kako ga ne pijem i nadlaktica je 37.5cm i to poslije treninga !
                              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                              Comment


                              • #30
                                Re: monohidrat - etil ester

                                ovakvog odgovora sam se bojo xD
                                kaj se nemre odrzat nekak ta masa dobivena kreatinom? ^^
                                Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                                Comment

                                Working...
                                X