Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jutarnji kardio - mit ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Jutarnji kardio - mit ?

    Originally posted by Songoku
    kak moze neko rec da inzulin BLOKIRA lipolizu? on samo otezava...jer po toj logici ljudi na P i UH dijeti nebi se mogli nikak zdefinirat... i ak se toliko bojite inzulina da vam ne onemoguci skidanje sala kod CARDIO-a zasto se ne bojite kortizola kod vaseg jutarnjeg kardia na taste?
    na Protein dijeti > inzulin je jako nizak
    na UH dijeti > ovisno sta se jede
    bitan je GI kod tih dijeta, a ne nutrijent koji se unosi
    sto se tice kortizola ujutro (to je jedini razlog zasto radim defku jako kratko)
    whey + 2 mjerice glukoze su kraj mene uvijek
    e sada >

    i ak se toliko bojite inzulina da vam ne onemoguci skidanje sala kod CARDIO-a
    nitko se ne boji inzulina! ja volim inzulin... nego se treba znati kako i kada ga je dobro dizat... i kada ga je dobro drzat niskim
    inzulin moze biti najbolji frend... al zato i najgori neprijatelj
    Originally posted by servantess
    Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

    Comment


    • #17
      Re: Jutarnji kardio - mit ?

      vjerojatno i sam znas da se GI-om lako manipulira,to nije neka sveta brojka,dal ce se 100 g rize jednako brzo 'provarit' ko ista ta kolicina rize i glavica kupusa s njom? ... naravno na takvoj dijeti bitno je tajmiranje starches-komplex carbsa dorucak prije i poslije treninga a povrca ponajprije zeleno kojs pada pod UH moze u izobilju jer su to negativne kalorije... dakle kao sto ti kazes i slazem se inzulin nam je rpijatelj sam ga trebamo znat koristi po potrebi... zato je po meni bolja varijanta,to ameri prakticiraju po novome,jer su oni isto bili svi u fazi 'ujutro na taste je jedino kaj valja', raditi na dane kada se ne trenira utezima .. HIIT koncipiran isto kao i anaerobni zanci jesti prije i poslije njega: prije kruti obrok komplex carbs i P ofc poslje moze u tekucem obliku.. no takav HIIT nebi trebo bit dulji od 20 min,jer je to okvirno kad nam pocne kortizol rast u nebesa,a njega sigurno ne zelimo jos pogodnost takvog treninga mozda i najbitnija,da je metabolizam ubrzan i u pogonu i dugo nakon toga... sto kod low intensity kardia nije rijec...

      Comment


      • #18
        Re: Jutarnji kardio - mit ?

        uvijek sam govorio do 20 minuta da se treba raditi HIIT
        na taste ujutro
        previse se toga stavlja na kocku
        Originally posted by servantess
        Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

        Comment


        • #19
          Re: Jutarnji kardio - mit ?

          upravo tako,ali neka svako radi kako kome pase,neko ce mozda na tako nesto bolje odreagirat ali ne volim da se nesto kuje u zvijezde a bilo je svakakvih 'mitova' - cijela jaja= kolesterol , proteini(prah) = zlo, ne jest poslije 6(ta mi je najdraza haha)...pa i za glutamin i sl..

          Comment


          • #20
            Re: Jutarnji kardio - mit ?

            Originally posted by Songoku
            upravo tako,ali neka svako radi kako kome pase,neko ce mozda na tako nesto bolje odreagirat ali ne volim da se nesto kuje u zvijezde a bilo je svakakvih 'mitova' - cijela jaja= kolesterol , proteini(prah) = zlo, ne jest poslije 6(ta mi je najdraza haha)...pa i za glutamin i sl..
            sto za glutamin
            da je nista drugo nego marketinski trik? pa i ja mislin da je
            Originally posted by Jurica
            ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

            Comment


            • #21
              Re: Jutarnji kardio - mit ?

              Originally posted by Mario1707
              uvijek sam govorio do 20 minuta da se treba raditi HIIT
              na taste ujutro
              previse se toga stavlja na kocku
              HIIT se ne smije raditi natašte!
              Natašte se smije samo LI aerobni.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #22
                Re: Jutarnji kardio - mit ?

                kelly, mislim da je covjek zaboravio samo staviti zarez, HIIT na taste ni pod kojim uvjetima... a kaj se tice glutamina,na tako nesto sam mislio, dugo vremena prerazvikan.. a zapravo ne previse koristan za nase potrebe..

                Comment


                • #23
                  Re: Jutarnji kardio - mit ?

                  Originally posted by Songoku
                  HIIT na taste ni pod kojim uvjetima
                  Naravno.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #24
                    Re: Jutarnji kardio - mit ?

                    Originally posted by Songoku
                    kelly, mislim da je covjek zaboravio samo staviti zarez, HIIT na taste ni pod kojim uvjetima... a kaj se tice glutamina,na tako nesto sam mislio, dugo vremena prerazvikan.. a zapravo ne previse koristan za nase potrebe..
                    to ti nije istina, glutamin je odličan, koristi ga neko duže vrijeme, onda ga makni na jedno mj dana, pa češ vidit razlike u oporavku, ali to je sve povezano sa treninzima, ako su ti treninzi za zavadjat pice po teretani, onda ti netreba sigurno, a ako ćeš se treninzima dovest u stanje pretreniranosti glutamin je nešto bez čega nejde
                    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                    Comment


                    • #25
                      Re: Jutarnji kardio - mit ?

                      Originally posted by Songoku
                      kelly, mislim da je covjek zaboravio samo staviti zarez, HIIT na taste ni pod kojim uvjetima... a kaj se tice glutamina,na tako nesto sam mislio, dugo vremena prerazvikan.. a zapravo ne previse koristan za nase potrebe..
                      Argumentiraj mi to da nije koristan
                      Valjda ti je jasno da to nije čarobni napitak
                      Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                      Comment


                      • #26
                        Re: Jutarnji kardio - mit ?

                        Glutamin je dobar suplement.

                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #27
                          Re: Jutarnji kardio - mit ?

                          Ja ću samo reći svoje iskustvo - kroz 3 mjeseca sam radio 5 puta tjedno LI kardio u jutro na tašte u trajanju od 45 min., i to čak ne odmah nakon buđenja, nego nekih 30 - 45 min. nakon buđenja i funkcioniralo je savršeno. Kaj se tiče kortizola u jutro - vitamin C.
                          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                          Comment


                          • #28
                            Re: Jutarnji kardio - mit ?

                            Bajdvej, kaj se tiče HIITa, budući da se radi na dane kada ne vježbamo, ako idemo u teretanu npr. 5 puta tjedno, koliko nam vremena ostaje za HIIT? Jedan dan, ako je jedan dan obavezno off.
                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • #29
                              Re: Jutarnji kardio - mit ?

                              I već je bilo rasprava o tome - jutarnji katabolizam je realna opasnost nekome na BF 5 - 6% sa praznim glikogenom. Dakle jedino Joeu tu s foruma koliko znam, he, he!
                              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                              Comment


                              • #30
                                Re: Jutarnji kardio - mit ?

                                Originally posted by PatrickStar
                                I već je bilo rasprava o tome - jutarnji katabolizam je realna opasnost nekome na BF 5 - 6% sa praznim glikogenom. Dakle jedino Joeu tu s foruma koliko znam, he, he!
                                tako je, jedino kad je BF debelo ispod normale, ali tada ne treba raditi jutarnji kardio, dovoljno je 20min poslije treninga uz aminokiseline
                                PS- ja se ne brinem za katabolizam, dianabolizam je jaši od katabolizma
                                http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                                Comment

                                Working...
                                X