Announcement

Collapse
No announcement yet.

Igor_ GVT

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Igor_ GVT

    Dosta s ovim! Preumoran sam za dalje!
    Izgleda kao da ima dosta odmora ali ipak se osjećam preisforsiran!
    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

    Comment


    • #47
      Re: Igor_ GVT

      hehe..koliko si ciklusa odradio u trecoj fazi...
      "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

      Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
      https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

      http://www.staying-fit.net/

      Comment


      • #48
        Re: Igor_ GVT

        Jedan cijeli!
        Ma nemogu više, krenio sam raditi prednji čučanj i sjebo vrat pa sam popizdio! Tjeo sam nabit uteg kroz prozor!
        3.Faza je jako ubitaćna a loše rezultate daje (bar meni) tako da stvarno nema smisla ubijati se da bi mogao reči "E ja sam odradio cijeli gvt"

        Ugl. sam najzadovoljniji sa 1. Fazom!
        Mislio sam na 5/3/1 ali ću se na njemu previše omastit da bi došao do snage pa ču ipak na OVT u ponedjeljak!

        Po završetku Gvt-a imam sljedeče rezultate:
        Izraženiji Triceps i malo masivniji!
        Šira leđa ili bez kontura!
        Butovi jači za 2cm! (i to u prvoj fazi, u drugoj ni malo nisma napredovao)
        Biceps se malo razvukao što mi je i trebalo!
        Ramena...Hmmm, Zadnje rame dosta dobro, prednje nije ni malo napredovalo ali nije ni opalo a srednje ja malkoc kao oslabilo!
        Listovi više manje isti!
        Podlaktica ista!
        Stomak nemogu komentirati iz više razloga!

        Što se liftova tiće oslabio sam na ravnom benchu za 5-7kg, u čučnju sam ostao isti, vojniči nisam siguran ali kao da sam malo oslabio, Mrtvo dizanje povečao za 20kg!

        Mislim da će OVT sve popraviti!
        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

        Comment


        • #49
          Re: Igor_ GVT

          Igore daj mi reci mislim počet sa ovt u ponedjeljak pa me zanima par stvari.....Npr prvi dan se radi prsa i leda,i šta ovo sad znaci 5 serija po 5 ponavljanja,to znaci da bi triba pocet radit sa 110 kg kojeg mogu dignit 5 puta pa smanjivat ili sta kako ?I šta znači odmor ništa ?Drugo pitanje radi se znaci bench pa razvlacenje ,jel se odradi prvo 5 serija bencha pa se onda ide na razvlacenje ili se ove dvi vjezbe kombiniraju 1 serija bencha pa 1 razvlacenja?I još koja je to vježba za ramena sjedece veslanje kablovima do vrata'Hvala
          Menky je napisao...
          Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

          Comment


          • #50
            Re: Igor_ GVT

            Pa to za ponavljanja bi navdno trebalo mjenjati težine tj. raditi sa sve manjim kilažama jer nigdke se ne spominje kao u GVT-u npr. "težine če vam u početku biti lagane ali sačekajte 5-u seriju i vidjet če te da je sve teže i teže"...
            Kužiš, nema u textu ništa po čemu bi se mogao orjentirati da su kilaže iste cijelo vrijeme!

            Odmor imaš tek nakon druge super serije! Npr. Bench pa razvlačenje pa 120 sec odmor (ako se ne varama 120 je odmor)!

            Ta vježba sa sajlama je vjerovatno isto što i veslanje do brade šipkom!
            IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

            Comment


            • #51
              Re: Igor_ GVT

              Aha da to je jedino logično bench ,pa razvlačenje pa odmor hvala..... Samo mi nije jasno šta ću ja sad npr dizat 60 kg na benchu koji mogu dignit 30 puta 5 puta ,jer obicno se ide od lakseg prema tezem a ode da bi bija na 5 ponavljanja maksimum triba bi krenit od tezeg prema laksem npr bench 110,100,95,90 ,90 kg neznam kako drukcije,sve mi je jasno osim ovo sta je za ramena napisano neznam bas koje su to vjezbe pa cu to radit po svome....Npr pise a1 vojnicki potisak ,pa lateralno odrucenje u pretklonu to kuzim ka prednje i zadnje rame..Pa ide naizmjenicni rameni potisak bucicama i prednje podizanje kablovima sta je to prednje rame opet i ovo sjedece veslanje kablovima do vrata ovo zadnje nista ne kuzim ni koje rame pogada ni na koje vjezbe misle a nemogu ih nac u trazilici....
              Menky je napisao...
              Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

              Comment


              • #52
                Re: Igor_ GVT

                A ja to oni zaseu sa vjebama tako!
                Ja npr. u 5/3/1 imam vježbu VESLANJE BUČICAMA za leđa! Kakvo je to veslanje. satoječe ili u pretklonu i sl!

                Pokušaj potražiti vježbe koje bi najviše odgovarale tome nazivu!
                IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                Comment

                Working...
                X