Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moj trening program...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Moj trening program...

    Nepostoje donji i gornji latovi... -.-'

    Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • #17
      Re: Moj trening program...

      znam da ne postoje gornji i donji latovi, ali zna se na što sam mislio..

      Comment


      • #18
        Re: Moj trening program...

        mislim da se idealan opseg ramena računa opseg struka x 1.6...imaš vjerojatno više na internetu pa potraži,,rekao sam ti već da full body trening je dobar samo za početak ( osnovne vježbe benc, deadlift, military i squatsi) no bolje je napraviti podjelu treninga po danima

        Comment


        • #19
          Re: Moj trening program...

          noge i leđa su najveće mišićne skupine i uglavnom se najveće težine izvode na deadliftu i squatsima..

          Comment


          • #20
            Re: Moj trening program...

            Mogu li onda ovako....pon-ruke i trbuh, uto-ramena i trbuh ,sri-leđa i trbuh , čet-prsa i trbuh , pet-noge i trbuh , sub i ned-odmor...valja li tako ? I nisi mi rekao za zgibove sa širokim hvatom i dlanovima prema glavi okrenutima ...pogađam li tako " donji dio latova " ?

            Comment


            • #21
              Re: Moj trening program...

              iskreno nikad nisam radio takvu vrstu zgibova, neznam jel to iko radi (čini mi se neprirodan, ako griješim nek me netko ispravi )..nema potrebe raditi trbuh 5 puta tjedno,,ja bi rađe pon:leđa, uto: prsa, sri: odmor, čet: ramena, pet: noge, sub: ruke,,trbuh ti je najbolje odraditi u sklopu treninga nogu i leđa..

              Comment


              • #22
                Re: Moj trening program...

                Samo jeli dovoljno jednom tjedno radit pojedini dio tjela ?

                Comment


                • #23
                  Re: Moj trening program...

                  da dovoljno je, ako kvalitetno i intenzivno odradiš trening nema potrebe za više,,mišiću treba odmora za rast,,dva puta tjedno eventualno možeš raditi trbuh, listove i po meni trapez,,ako ti neki dio baš zaostaje možeš ga malo više odraditi, no to rade iskusniji vježbači, ne početnici

                  Comment


                  • #24
                    Re: Moj trening program...

                    Ovo za trbuh nisam siguran jer na trbuhu se najviše muškarcima kupi salo...tako da neznam jeli dovoljno radit ga samo 2 puta tjedno...ja jedem dosta pa ne želim salo na trbuhu zato šta ga možda ne vježbam dovoljno,Arnie je trbuh svaki dan radio

                    Comment


                    • #25
                      Re: Moj trening program...

                      Arnie je bio na steroidima..masno tkivo se ne gubi treniranjem trbuha svaki dan nego se gubi cardio treningom,,i anaerobnim treningom visokog intenziteta

                      Comment


                      • #26
                        Re: Moj trening program...

                        Znači trbuh da radim na dane kad radim leđa i noge...a zašto baš sa leđima i nogama ?

                        Comment


                        • #27
                          Re: Moj trening program...

                          mislim meni tako najviše paše jer donji dio leđa i trbuh čine "obruč",, a pošto mi je trening nogu iscrpan i potrošim dosta glikogena, volim odraditi trbušne na kraju,,nemam vremena sad potpuno objašnjavat,,ali sve je to individulano, možeš raditi i trbušne na onim treninzima koji ti kraće traju..najviše mi paše trbuh odraditi nakon cardio treninga..

                          Comment


                          • #28
                            Re: Moj trening program...

                            Mislim da ću ovako radit...pon- ruke uto-ramena,sri-prsa,čet-leđa i trbuh, pet-noge i trbuh,sub i ned-odmor...samo neznam točno šta sve spada u kardio trening i u koje dane ga ubacit ? Nekad udaram u vreću za boksanje u šta to spada i čemu doprinosi ?

                            Comment


                            • #29
                              Re: Moj trening program...

                              glupo ti je raditi ramena pa prsa ( jer u treningu prsa pogađaš prednju glavu ramena),, i glupo je raditi leđa i noge dan za danom..udaranje u vreću za boks nije klasični cardio, ali aj, odlična je za čvrstoću leđa i jačanje zglobova,,cardio ti je trčanje, plivanje, brzo hodanje..cardio možeš raditi u slobodan dan ili ujutro ako treniraš popodne ili navečer..

                              Comment


                              • #30
                                Re: Moj trening program...

                                Dobro onda ću po tvome valjda bolje znaš...pon-leđa i trbuh, uto-prsa, sri-ramena,čet-noge i trbuh, pet-ruke...

                                Comment

                                Working...
                                X