Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moj trening program...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Moj trening program...

    Originally posted by max10 View Post
    no bolje je napraviti podjelu treninga po danima
    nije bolje...bolji je full body..pogledaj u mom opisu

    Originally posted by Hajduk View Post
    Mogu li onda ovako....pon-ruke i trbuh, uto-ramena i trbuh ,sri-leđa i trbuh , čet-prsa i trbuh , pet-noge i trbuh , sub i ned-odmor...valja li tako ? I nisi mi rekao za zgibove sa širokim hvatom i dlanovima prema glavi okrenutima ...pogađam li tako " donji dio latova " ?
    ovaj split je *****ana...ovisno kako okrenes dlanove neces promjeniti oces li pogoditi donji ili gornji dio lata. ovisno kako siroko uhvatis neces promjeniti oces li pogoditi donji ili gornji dio lata.

    [QUOTE=max10;1003141ja bi rađe pon:leđa, uto: prsa, sri: odmor, čet: ramena, pet: noge, sub: ruke,,[/QUOTE]UZAS

    Originally posted by Hajduk View Post
    Samo jeli dovoljno jednom tjedno radit pojedini dio tjela ?
    NIJE ! 3x tjedno je oke

    Originally posted by max10 View Post
    da dovoljno je, ako kvalitetno i intenzivno odradiš trening nema potrebe za više,,mišiću treba odmora za rast,,dva puta tjedno eventualno možeš raditi trbuh, listove i po meni trapez,,ako ti neki dio baš zaostaje možeš ga malo više odraditi, no to rade iskusniji vježbači, ne početnici
    krivo...nakemijani, DOBRO nakemijani bilderi mogu trenirati 1 tjedno i imat rezultate..bas pocetnici i svi drugi trebaju trenirati 3x tjedno jedan misic...pogledaj natural olimpijske dizace utega koji 14 puta tjedno rade cucanj kakve noge imaju.

    Originally posted by Hajduk View Post
    Ovo za trbuh nisam siguran jer na trbuhu se najviše muškarcima kupi salo...tako da neznam jeli dovoljno radit ga samo 2 puta tjedno...ja jedem dosta pa ne želim salo na trbuhu zato šta ga možda ne vježbam dovoljno,Arnie je trbuh svaki dan radio
    misic i salo nemaju veze. preveliki suficit ce te umastit pretjerano na masi.

    Originally posted by max10 View Post
    Arnie je bio na steroidima..masno tkivo se ne gubi treniranjem trbuha svaki dan nego se gubi cardio treningom,,i anaerobnim treningom visokog intenziteta
    salo se gubi deficitom...

    Originally posted by Hajduk View Post
    Znači trbuh da radim na dane kad radim leđa i noge...a zašto baš sa leđima i nogama ?
    nije losa ideja radit trbusne u treningu nogu rako da odmore npr do drugog treninga cucnja. inace je sasvim sporedno.


    Originally posted by Hajduk View Post
    Mislim da ću ovako radit...pon- ruke uto-ramena,sri-prsa,čet-leđa i trbuh, pet-noge i trbuh,sub i ned-odmor...samo neznam točno šta sve spada u kardio trening i u koje dane ga ubacit ? Nekad udaram u vreću za boksanje u šta to spada i čemu doprinosi ?
    ovaj split ce te vodit rezultata jaaaaaaaako sporo. full body 3-4 put tjedno ili upper/lower 2x tjedno ili push,pull,legs 2x tjedno je 100x bolje opcija.

    Originally posted by Hajduk View Post
    Dobro onda ću po tvome valjda bolje znaš...pon-leđa i trbuh, uto-prsa, sri-ramena,čet-noge i trbuh, pet-ruke...
    nemoj majke ti...neznam kako netko nakon silnih postova i dalje koristi stare zatucane sablone ...
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • #32
      Re: Moj trening program...

      I koga da poslušam ? Ovog šta je za full body trening ili ovog šta mi savjetuje split body trening ? Dogovorite se...da kombiniram 1 tjedan full body a drugi tjedan splitt body ?

      Comment


      • #33
        Re: Moj trening program...

        meni odlično paše split body,,slažem se da se salo gubi deficitom ( moja greška),,po meni je glupo trenirati 3 puta tjedno jedan mišić,,kažem okej za početnika,, ali kad ti razvališ leđa pošteno, nema šansee da možeš tako triput tjedno,glupost

        Comment


        • #34
          Re: Moj trening program...

          eventualno 2x tjedno, recimo jedan trening za snagu s velikim kilažama, a drugi odradit u superserijama, dropsetu,,itd,,itd

          Comment


          • #35
            Re: Moj trening program...

            Nemoj slusat ni mene ni max10...idi slusat znanstvenike s ovog podrucja..googlaj...ljudi izbacuju studije o treningu i prehrani...ja sam procito i prenio...vi kako ocete..

            Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

            Youtube:

            Primjer treninga snage/hipertrofije
            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
            Sve o prehrani
            Sve o treningu

            Comment


            • #36
              Re: Moj trening program...

              Zanima me gdje najviše mišića i mase stane ( ne računajući noge i leđa) na prsa,ramena ili ruke ? osim toga moram reći da dosad nisam vježbao listove nogu,zadnje lože na nogama,podlaktice i trapez na leđima...koliko otprilike mogu kilaže dobit na te 4 mišićne skupine kad bi ih izvježbao i povećao ?

              Comment


              • #37
                Re: Moj trening program...

                zašto nisi vjezbao te mišićne skupine?

                Comment


                • #38
                  Re: Moj trening program...

                  Kakve veze ima zašto nisam...počet ću nisam pitao da bi dobio protupitanje nego da dobijem odgovor

                  Comment


                  • #39
                    Re: Moj trening program...

                    počni radti sve kako spada i vidjet češ sam kolko češ gdje dobiti i kolko češ uopće dobiti..nitko ti nemože nemože reći kolko češ točno dobiti. Pitao sam zato jer me zanimalo što češ odgovoriti. Uvjek me zanima zašto netko neradi pojedine mišićne skupine. A za ovo prvo pitanje neznam..a i zašto je to bitno opće?

                    Comment


                    • #40
                      Re: Moj trening program...

                      Ja sam oko 10 mjeseci radio sa bučicama od 15 do 20 kg i to samo ruke i ramena površno...nisam se raspitivo i mislio sam da se samo ruke i ramena gledaju...i tako stanem na vagu nakon 10ak mjeseci u nadi da ću imat oko 85 do 90 kg kad ono pokaže vaga 75 kg osjećao sam se glupo jer sami mislio da masu mogu dobit samo ako ruke radim i ramena...i onda sam uhvatio ozbiljno bildat cjelo tjelo uzeo šipku sa utezima od 75 kg ,uhvatio se zgibova i vježbi za komplet tjelo... i eto nakon 3 mjeseca imam 84 kg i zadovoljan sam to je taman na mojih 183 cm...mada bi još bilo dobro par kg natući,ali nema veze cristiano ronaldo ima 185 cm i 83 kg pa ima najbolje tjelo na svijetu ima i prsa i leđa i ramena ,noge da ne pričam...

                      Comment


                      • #41
                        Re: Moj trening program...

                        Nemoj se zamarat kilama..radi tak dugo dok ti nebude dosta
                        Last edited by kozza; 04-11-15, 12:17.

                        Comment


                        • #42
                          Re: Moj trening program...

                          Mogu li skinut masti sa trbuha udaranjem u vreću za boks 30 minuta do 1 sat dnevno ?

                          Comment


                          • #43
                            Re: Moj trening program...

                            Originally posted by Hajduk View Post
                            Mogu li skinut masti sa trbuha udaranjem u vreću za boks 30 minuta do 1 sat dnevno ?
                            Naravno, ali samo za gornja dva. Za donje i bocne udaranje u vrecu sat i 30
                            Originally posted by madmax22
                            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                            Originally posted by jocker77
                            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                            Originally posted by Hajduk
                            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                            Comment


                            • #44
                              Re: Moj trening program...

                              @hajduk- posto ocito nemas pojma o nicemu sto se BB i fitnessa tice. mislim vidi se iz prilezenog. moj savjet ti je da umjesto da tu pitas i dobijes 100 razlicitih odgovora i vjerovatno neces biti zadovljan ni sa jednim uzmes trenera koji ce te u sve uputiti i sve objasniti. znam da je sada iduce pitanje "cemu onda sluzi ovaj forum?" pa sluzi za izmjenu iskustava,razgovor ,raspravu,savjete i sl. ali NIKAD ti ne bude sluzio niti ikme je da ti sastave trening,prehranu,tocno odgovori n sva tvoja pitanja. ovdje dolaze ljudi koji se razumiju u BB,koji mile da se razumiju u BB,koji bi hjeli da se razumiju u BB, koji nemaju pojma,koji hoce nauciti itd. Posto ti spada u kategoriju da ne znas apsolutno nista i ne shvacas kako tijelo funkcionira i reagira na razlicitu vrstu trening,prehrane i suppova najbolja opcija je da pokusas skupiti malo novaca i uzeti trenera online ili uzivo ako ga imas tamo gdje se nalazis. jer na ovaj nacin ces ostati gdje se sada nalazis i dalje i neces se pomakun ti sa mjesta. i samo jos jedna stvar trebas razumjeti. ovdje ima ljudi koji znaju svoj posao kao trenera,ali oni ti nece reci sve sto zelis znati jer znanje kosta i ako zelis nesto moras to platiti. nista u zivotu nije free. evo ti sada dalje kako hoces i misls da moras. sretno
                              This is your life and it’s ending one minute at a time

                              Comment


                              • #45
                                Re: Moj trening program...

                                Naravno da neću trenera uzimat a kamoli ga plaćat...o bodybildingu znam dosta ali ne sve zato i jesam na ovom forumu...a objasni mi ako ja po tebi nemam pojma niti o bodybildingu niti o tome kako tjelo funkcionira kako sam onda u 3 mjeseca otkad sam počeo cjelo tjelo bildat uspio dobit 8 kg ? čitao sam da muškarac u 1 mjesec najviše može dobit 1 kg mišića...to je 3 kg u 3 mjeseca,a ja 8 kg u 3 mjeseca...a nemam pojma o tome hmmmmm zanimljivo baš .

                                Comment

                                Working...
                                X