Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako podebljati vrat?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Kako podebljati vrat?

    [quote=Black_Angel]
    Originally posted by "matej_93":37nmrahw
    Originally posted by sthooligan
    imas kupit ''kacigu'' tj. kapu sa lancima na koje stavis utege i onda dizes

    to je sve neprirodno...ja treniram hrvanje gdje vrat puno radi, prije sam imo mali vrat doguljasti...sad mi se vec svida...
    ...care jedeš govna a whey jeftin!pa onda ni bučice ni ostale sprave nisu prirodne po tvom!znači ako ocu jake noge da idem trenirat nogomet , ako oču leđa da plivam , za vrat to kurčevo hrvanje itd...?!
    jer ovo je jebiga neprirodno!jbš mi sve aj idi ti onda traži i daji savjete drugima uživo jer ovaj forum je isto neprirodan jer se negledamo i nečujemo a i monitor zrači !!!...stvarno lupaš gluposti pazi da takav neostaneš !!![/quote:37nmrahw]


    htio sam rec da je prirodno ovo.... npr gimasticar svaki je nabildan i izdefiniran i to je 100% prirodno jer mi je frend gimnasticar, nego ici u teretanu i tako bildat (ne podcjenjujem teretanu jer i ja idem u teretanu)

    Comment


    • #32
      Re: Kako podebljati vrat?

      daj mi sliku nabildanog gimnastičara.

      Comment


      • #33
        Re: Kako podebljati vrat?

        Originally posted by Marijan
        daj mi sliku nabildanog gimnastičara.
        ne mislim nabildanog kao bb-er

        Comment


        • #34
          Re: Kako podebljati vrat?

          onda nije nabildan, jel?

          Comment


          • #35
            Re: Kako podebljati vrat?

            ohhh my God !!!
            http://img25.imageshack.us/img25/196...hkloktroll.gifMETAL ... POWER THROUGH LIFE !!!

            Comment


            • #36
              Re: Kako podebljati vrat?

              htio sam rec da je prirodno ovo.... npr gimasticar svaki je nabildan i izdefiniran i to je 100% prirodno jer mi je frend gimnasticar, nego ici u teretanu i tako bildat (ne podcjenjujem teretanu jer i ja idem u teretanu)

              Ala dosta mi je tvoje filozofije. Ne seri više.
              Prvo gimnastičari također idu u teretanu.
              Drugo i oni rade na spravama (gimnastičkim) i onda je i to po tebi neprirodno.
              Treće; istina da oni lipo izgledaju ali to je masa od 60-tak kilograma i tu priča završava.
              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

              I know it's hard to keep an open heart
              When even friends seem out to harm you
              But if you could heal a broken heart
              Wouldn't time be out to charm you

              November Rain, Guns and Roses

              Comment


              • #37
                Re: Kako podebljati vrat?

                ...ak te nezanima body-building kao sport boli nas k..c kako češ se ti bildat i radit šta ti očeš..al nemoj nama srat i prodavat spike o neprirodnom tjelu...ti si još jedan od onih koji su "zaslužni" i za one spike da se od proteina i steroida suše jaja i smanjuje kita deformira tjelo itd.pa danas kako da klinjo ubjedi starce da mu kupe to da se bavi bb-om i ide u teretanu,a ljudi ko ljudi kud zavidni na nabildane tipove onda još seru o steroidu kao npr.meni što se dešava a još nisam pošteno ni protein koristio.Nerazlikujete ni brašno od šečera u prahu! ... i de nemoj tu jebat ale po forumu i da se praviš pametan...treniram godinu dvije dana i učim,pričam s ljudima ovdje i drugim mjestima i opet neznam al učim i nikad nebubam takve gluparije i zahvalim na savjetu pa makar me i grdili il hvalili... tako da ako si imalo normalan prestani s tim !
                http://img25.imageshack.us/img25/196...hkloktroll.gifMETAL ... POWER THROUGH LIFE !!!

                Comment


                • #38
                  Re: Kako podebljati vrat?

                  Originally posted by Black_Angel
                  ...ak te nezanima body-building kao sport boli nas k..c kako češ se ti bildat i radit šta ti očeš..al nemoj nama srat i prodavat spike o neprirodnom tjelu...ti si još jedan od onih koji su "zaslužni" i za one spike da se od proteina i steroida suše jaja i smanjuje kita deformira tjelo itd.pa danas kako da klinjo ubjedi starce da mu kupe to da se bavi bb-om i ide u teretanu,a ljudi ko ljudi kud zavidni na nabildane tipove onda još seru o steroidu kao npr.meni što se dešava a još nisam pošteno ni protein koristio.Nerazlikujete ni brašno od šečera u prahu! ... i de nemoj tu jebat ale po forumu i da se praviš pametan...treniram godinu dvije dana i učim,pričam s ljudima ovdje i drugim mjestima i opet neznam al učim i nikad nebubam takve gluparije i zahvalim na savjetu pa makar me i grdili il hvalili... tako da ako si imalo normalan prestani s tim !

                  najvise mrzim bahate forumase te :S
                  ok..u pravu ste, sad sam skuzio neke stvari, hvala puno...al ne moras bit bahat

                  Comment


                  • #39
                    Re: Kako podebljati vrat?

                    [quote=matej_93]
                    Originally posted by "Black_Angel":3190otvx
                    ...ak te nezanima body-building kao sport boli nas k..c kako češ se ti bildat i radit šta ti očeš..al nemoj nama srat i prodavat spike o neprirodnom tjelu...ti si još jedan od onih koji su "zaslužni" i za one spike da se od proteina i steroida suše jaja i smanjuje kita deformira tjelo itd.pa danas kako da klinjo ubjedi starce da mu kupe to da se bavi bb-om i ide u teretanu,a ljudi ko ljudi kud zavidni na nabildane tipove onda još seru o steroidu kao npr.meni što se dešava a još nisam pošteno ni protein koristio.Nerazlikujete ni brašno od šečera u prahu! ... i de nemoj tu jebat ale po forumu i da se praviš pametan...treniram godinu dvije dana i učim,pričam s ljudima ovdje i drugim mjestima i opet neznam al učim i nikad nebubam takve gluparije i zahvalim na savjetu pa makar me i grdili il hvalili... tako da ako si imalo normalan prestani s tim !

                    najvise mrzim bahate forumase te :S
                    ok..u pravu ste, sad sam skuzio neke stvari, hvala puno...al ne moras bit bahat [/quote:3190otvx]
                    Nije on bahat nego ti pišeš nešto što ne razumiješ
                    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                    I know it's hard to keep an open heart
                    When even friends seem out to harm you
                    But if you could heal a broken heart
                    Wouldn't time be out to charm you

                    November Rain, Guns and Roses

                    Comment


                    • #40
                      Re: Kako podebljati vrat?

                      Originally posted by matej_93
                      ok..u pravu ste, sad sam skuzio neke stvari, hvala puno...al ne moras bit bahat
                      Eto, sve je dobro što se dobro svrši, već smo rekli da danas svi sportaši idu u teretanu i da svi koriste suplemente.
                      Pozz

                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #41
                        Re: Kako podebljati vrat?

                        matej_93 nisam ja bahat nego stvarno nisi bio u pravu! razumijem ako si po nick name-u 1993.godište pa neznaš al sinko pametovat toliko koooooo..neki filozof...a za bahatost vjeruj mi da nisam , steta sto danas nemam nekih linkova da vidis sta su meni na nekim forumima pisali što sam naprimjer samo pitao jel bolje trbušnjake radit s ili bez tereta ..itd!Ovdje mi se ljudi sviđaju i možda nema tako puno onih koji se jako kuže al ima ih..eo ja ti toplo preporučujem Daliborove savjete , jer je i meni puno več pomogao!I s takvim dečkima ja neulazim u duel to je ko otac sinu..njegova je zadnja i bog!sry što nisam zapamtio još neke po nicknameovima , al imaš ih još i prepoznat češ dobre savjete!Šta da ti kažem više?Sorry ako sam te nečim uvrjedio ja nisam takav tip , al shvati da si ipak malo pretjerao!Svako dobro!
                        http://img25.imageshack.us/img25/196...hkloktroll.gifMETAL ... POWER THROUGH LIFE !!!

                        Comment


                        • #42
                          Re: Kako podebljati vrat?

                          Originally posted by Black_Angel
                          matej_93 nisam ja bahat nego stvarno nisi bio u pravu! razumijem ako si po nick name-u 1993.godište pa neznaš al sinko pametovat toliko koooooo..neki filozof...a za bahatost vjeruj mi da nisam , steta sto danas nemam nekih linkova da vidis sta su meni na nekim forumima pisali što sam naprimjer samo pitao jel bolje trbušnjake radit s ili bez tereta ..itd!Ovdje mi se ljudi sviđaju i možda nema tako puno onih koji se jako kuže al ima ih..eo ja ti toplo preporučujem Daliborove savjete , jer je i meni puno več pomogao!I s takvim dečkima ja neulazim u duel to je ko otac sinu..njegova je zadnja i bog!sry što nisam zapamtio još neke po nicknameovima , al imaš ih još i prepoznat češ dobre savjete!Šta da ti kažem više?Sorry ako sam te nečim uvrjedio ja nisam takav tip , al shvati da si ipak malo pretjerao!Svako dobro!
                          nema frke, nisam se naljutio nit bi trebao jer nisam u pravu bio jer sam neku svoju filozofiju vodio...

                          Comment


                          • #43
                            Re: Kako podebljati vrat?

                            sve 5..bitno da si skuzio da griješiš
                            http://img25.imageshack.us/img25/196...hkloktroll.gifMETAL ... POWER THROUGH LIFE !!!

                            Comment


                            • #44
                              Re: Kako podebljati vrat?

                              Moram dati svoje mišljenje.Djeco morate odvojiti Bodybuilding i izgled kojem takvi ljudi teže od drugih sportova.
                              Istina je da su gimnastičari vrlo lijepo građeni u torzu i imaju vrlo nizak postotak masti.No Bodybuilder teži velikoj količini mišića,simetriji i definiciji.
                              Gimnastičari su izuzetno nesimetrični jer zbog sporta kojim se bave ne razvijaju noge a noge su 50 posto mišićne mase tijela.
                              Nadalje i sam razvitak torza je kod njih vrlo limitiran jer ne razvijaju sve mišićne grupe što je i na kraju logično jer im takav pristup zapravo ruši rezultat u sportu.
                              Osobno sam stajao pored Filipa Udea i iako je oku ugodan laiku moram priznati da me tijelo nije ni malo fasciniralo.

                              Djeco,poštujte sportove i ne kenjajte po drugim sportovima samo zato jer se vama ne sviđaju ili čak i gore(ljubomora).

                              Comment

                              Working...
                              X