Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kad radim zgibove ne osjećam dobro latove, bicepsi otkažu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Zgibovi

    Radi iz gornjeg položaja, tako da ti je važnije spuštanje nego dizanje...Kad se spustiš, pomozi si nogama da odskočiš do gore povono i polako se spuštaj...Spuštanje neka traje bar 5 sec...za 2-3mj češ več moč nekoliko napravit!
    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

    Comment


    • #17
      Re: Zgibovi

      Originally posted by igor
      Radi iz gornjeg položaja, tako da ti je važnije spuštanje nego dizanje...Kad se spustiš, pomozi si nogama da odskočiš do gore povono i polako se spuštaj...Spuštanje neka traje bar 5 sec...za 2-3mj češ več moč nekoliko napravit!
      Da, zaboravih reć da sam to već počeo prakticirati

      Comment


      • #18
        Re: Zgibovi

        Ili probaj one sa trzajima...bar se tako diži, a spuštanje sam objasnjio!
        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

        Comment


        • #19
          Re: Zgibovi

          Originally posted by markojuric
          Ja koliko god pokušavao ne mogu zgibove nikako svladati, one sa širokim hvatom. One sa užim hvatom (kad rade bicepsi više i mogu nekoliko puta).Imaju li kakvi savjeti za pravilno rađenje ili nešto slično?
          Ili trebam raditi leđa (lat mašina, veslanje i ostalo) dok ne ojačaju još latissimus dorsii pa onda?
          Originally posted by kelly
          Dečki u gymu bi trebala biti sprava za zgibove i propadanja sa kontraopterećenjem, pa tko ne može raditi neka se jača na toj spravi.

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #20
            Re: Zgibovi

            Originally posted by kelly
            Originally posted by kelly
            Dečki u gymu bi trebala biti sprava za zgibove i propadanja sa kontraopterećenjem, pa tko ne može raditi neka se jača na toj spravi.

            E jbg, nema
            Kako to izglelda otprilike?

            Comment


            • #21
              Re: Zgibovi

              Tako što ne postoji koliko ja znam...
              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

              Comment


              • #22
                Re: Zgibovi

                Originally posted by igor
                Tako što ne postoji koliko ja znam...
                Šta ne postoji?
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #23
                  Re: Kad radim zgibove ne osjećam dobro latove, bicepsi otkažu?

                  Ma postoji kako ne.. Ista sprava je za propadanja i zgibove.. Koju tezinu stavis to je tvoja tezina minus ta kilaza, npr. imas 100kg stavis 33, to je ko da dizes 67kg


                  http://d3f8w3yx9w99q2.cloudfront.net/12 ... 00x360.jpg


                  To je ta sprava
                  [attachment=0:bj9nzl0c]Maxicam-Weight-Assisted-Chin-Dip-Professional-Gym-Equipment_2_400x360.jpg[/attachment:bj9nzl0c]
                  Attached Files

                  Comment


                  • #24
                    Re: Kad radim zgibove ne osjećam dobro latove, bicepsi otkažu?

                    na njoj sam ja radio dok jos nisam moga napravit zgib,kad ojacas na njoj moci ces i noramlno raditi...
                    Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

                    Comment

                    Working...
                    X