Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prsa (ginekomastija i lipomastija)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: prsa-(ginekomastija i lipomastija)

    hmm imam i ja isti problem i dosta sam citao oko toga vec duze vrijeme imam pa tak sam nekako i vise navikao lipomastija je masna ginekomastija ona se moze naravno rijesiti dok ginekomastija ne,ja imam ginekomastiju ona ti izgleda kao bradavice velike i strse vani i tvrde su kad ih opipas,a one se mogu desiti normalno tokom puberteta,a tako i nestati...
    ginekomastija se jos moze izazvati kod ljudi koje puse dosta marihuanu i kod koji uztimaju steroide..
    Pobjednici traze puteve,a gubitnici razloge...

    Comment


    • #32
      Re: prsa-(ginekomastija i lipomastija)

      još jedno pitanje... imam ginekomastiju... dakle ne želim povečati prsa već ih samo oblikovati da ne "strše" već da dobe onaj muški oblik...

      dali da trening odrađujem sa manjim težinama i više ponavljanja ili da i dalje konstantno povečavam teret kao i na ostalim mišićima (nebih želio da izgledaju još veće ako me razumijete)? bench mislim izbaciti i samo bučicama raditi... i koja vježba je bolja? ona na incline ili decline klupi za moj problem?

      Comment


      • #33
        Re: prsa-(ginekomastija i lipomastija)

        gyno mozes rijesit samo pod noz i nikako drugacije nazalost
        panta rei

        Comment


        • #34
          Re: prsa-(ginekomastija i lipomastija)

          Kod mene su takodjer malo izraženija prsa odnosno salo na prsima .Kako se laički može razlikovati ginekomastija i lipomastija.

          Comment


          • #35
            Hitno pomoc

            Imam jedno pitanje interesuje me kako se moze samo pregledom utvrditi dali imam ginekomastiju jer su mi bradavice malo velike i kada ih pipnem mekane su , drugo dali ginomastija moze biti opasna po zdravlje.

            Comment


            • #36
              Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

              Ako moze neko neka mi pomogne milim da imam ginekomastiju, dali se moze samopregledom utvrditi dali imam ginekomastiju inace imam 23 god a citav sam zivot debeljuca bio do neke 20 god kada sam smrsao, i drugo dali ginekomastija moze da se odrazi na zdrvalje covijeka!!!

              Comment


              • #37
                Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

                Originally posted by keza16
                Ako moze neko neka mi pomogne milim da imam ginekomastiju, dali se moze samopregledom utvrditi dali imam ginekomastiju inace imam 23 god a citav sam zivot debeljuca bio do neke 20 god kada sam smrsao, i drugo dali ginekomastija moze da se odrazi na zdrvalje covijeka!!!
                povećane dojke kod muških su ili ginekomastija ili lipomastija. kad pipaš dojku ginekomastija je tvrđa, poput gume, dok je lipomastija mekana kao i masno tkivo na drugim djelovima tijela... ako si bio debeljuca onda je veća mogućnost da se radi o lipomastiji...
                što se tiće ginekomastije, nju ima 65% muškaraca u pubetetu, najčešće oko 14 god, a ona nestane za par mjeseci, najdulje 1-3 god... i to se uzima pod normalno...
                u starijih je ginekomastija rjeđa, a uzrok pojave su debljina (zbog povečane aromatizacije androgena u estrogene), pa konzumacija određenih lijekova, droga, alkohola i kasniji stadiji jetrenih bolesti npr. ciroza... u jako malom postotku su uzrok tumori, a najčešće se uzrok ginekomastije ne pronađe i onda je to ginekomastija nepoznatog uzroka koja je bezazlena.... ukratko, ginekomastija može biti simptom neke bolesti koju treba liječiti, a ako se javi sama za sebe što je i najčešće onda je to samo kozmetički nedostatak koji se može riješiti kirurški... za dodatne informacije javi se endokrinologu...
                Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                Comment


                • #38
                  Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

                  Hvala na odgovoru imam jos par nedoumica, dali kod ginekomastije osim sto je dojka tvrdja nego masno tkivo dali ima jos nesto poerd toga da moze ukazati na ginekomastiju i dali moze dojka da boli ili nesto slicno ko ima ginekomastiju, i sta su osnovni pokazatelji lipomastije osim sto je dojka meka moze li od lipomastije da braavica bude malo veca sto je slucaj kod mene!

                  Comment


                  • #39
                    Re: Prsa (ginekomastija i lipomastija)

                    Originally posted by keza16
                    Hvala na odgovoru imam jos par nedoumica, dali kod ginekomastije osim sto je dojka tvrdja nego masno tkivo dali ima jos nesto poerd toga da moze ukazati na ginekomastiju i dali moze dojka da boli ili nesto slicno ko ima ginekomastiju, i sta su osnovni pokazatelji lipomastije osim sto je dojka meka moze li od lipomastije da braavica bude malo veca sto je slucaj kod mene!
                    ginekomastija se može javiti i asimetrično i bradavica najčešće bude izbočena, bol može bit osim iz dojke i iz drugih lokacija a da se tu prezentiraju, al u svakom slučaju bi ti preporučio da odeš na liječnički pregled jer vrlo teško da ćeš sam moći odrediti o čemu se to radi i koji je uzrok te pojave... barem u hrvatskoj svi imaju zdravstveno osiguranje i mogu ići liječniku za sve probleme, za razliku od drugih država gdje to nije moguće... ne znam zašto to ljudi ne koriste...
                    Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                    Comment


                    • #40
                      ginekomastija..

                      evo imam 13 godina i kvržicu na desnoj dojci tj ginekomastiju...


                      dali je moguće da ginekomastija bude samo na desnoj dojci ili će se pojaviti i na lijevoj?

                      jel neko od vas imo gineko. samo na jednoj dojci

                      Comment


                      • #41
                        Re: ginekomastija..

                        ii da ako radim vježbe za prsa sklekove bench itd.. dali to šteti ginekomastiji?

                        Comment


                        • #42
                          Re: ginekomastija..

                          ako imaš dojke onda je to ok
                          http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                          Comment


                          • #43
                            Re: ginekomastija..

                            Originally posted by Joe
                            ako imaš dojke onda je to ok
                            a ako nema
                            Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

                            Comment


                            • #44
                              Re: ginekomastija..

                              onda zna bit i kurje oko
                              http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                              Comment


                              • #45
                                Re: ginekomastija..

                                dajte stvarno..ozbiljan sam

                                Comment

                                Working...
                                X