Announcement

Collapse
No announcement yet.

Izbor top forumaša // nagradna igra

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

    Bilo bi nadasve ironično da budem treci cisto iz razloga sto je nagrada KNJIGA
    A zna se da ja i knjiga "u ovom podrucju" ne idemo skupa. To bi vise bila kao kazna u stilu: Na pic.ka ti materina, drž knjigu i citaj studije i istrazivanja. I jos da mi je gazda foruma osobno uruci onako bacajuci je na mene

    Decki, onako iskreno kao i uvijek, ja sam vec iznenadjen sto uopce 11 ljudi misli da sam o.k hahah s obzirom da se ne trudim ni najmanje biti omiljen i sto me u globalu boli kita sto ce itko misliti o meni.
    Ja cu sad reci svoje misljenje vezano za ekipu na forumu i no hard feelings to anyone.

    Prvo mjesto posto je HR na tapeti bez imalo razmisljanja dajem Didi. Covjek je brutalan, pametan, dobar, druzeljubiv, fin, kulturan i ono najbitnije meni JEDNOSTAVAN. Objasnjava na laicki nacin sto je najbitnije za sve novake da shvate o cemu prica.

    Drugo mjesto dajem Hardstyle jer malo tko ima energiju da bude 365 dana u godini brutalno izrezan i da se kroz cijelu godinu "pazi" i sto je konstantan u dobroj formi i izgledu. K tome je pametan, druzeljubiv i trenira kuci sto nadje.bava sve nas gymovce.

    Trece mjesto dajem DARICI. Jer nema tinejdzera na forumu koji ne mudruje o nema cemu dok taj momak šuti i luci samo takve rezultate bez ikakvih mudrovanja i modifikovanih treninga te kemijski analiziranih jelovnika. Simple as that, jednostavno daje cijelog sebe u gym a ne u forum!

    Sad daljnja mjesta cu tipovati sto po ponasanju i postovima sto po izgledu.

    Stbiker je brutalan i jedan je od malobrojnih odlicnog izgleda na forumu. Ne zasluzuje da bude bez glasa. Jednostavan tip jednostavnih i zabavnih postova.

    ScuderiaBull, meni osobno takodjer u rubrici top izgleda na forumu. Uz to je šaljiv, smijesan i zabavan i ono najbitnije je da je svoj izgled postigao manje vise u neimaštini. Znaci dokazao je da pare nisu sve vec jednostavno volja i zelja i jednostavnost bavljenja ovim sportom.
    Ukrako spaja ugodno s korisnim, ne zamara se glupostima vec laganini kroz sprdnju postize rezultate.

    Corry, jedna slika ali vrijedna. Visok momak, znam tezinu postizanja rezultata stoga dodatan respect dajem za transformacije buduce.
    Iznenadio me ugodnim dugim jednostavnim i logicki objasnjenim postovima za koje osobno smatram da je u pravu.
    Stalozen, miran i od pomoci.

    FcB hmmm, neznam kako bi ga deklarirao. Kadkad niti smrdi niti mirisi. Ali ono sto znam je da je pametan barem na podrucjima oko kojih smo razgovarali.
    Volio bi vidjeti neke slike cisto informativno da znam kad citam necije postove kakvo tijelo stoji iza tih postova, jer tijelo po meni glavni i jedini argument svake rasprave.
    Uglavnom, pozitivan momak i imam nista osim dobrog misljenja o njemu.

    Staragarda/Archiv3r nemam neko posebno misljenje jer ih nisam imao bazirati na cemu.

    U anketi takodjer nedostaju robertost i Maximus vjerovatno jer su malo off pa su nehotice zaboravljeni ali definitivno imaju mjesto u anketi.

    .......
    Sto se tice u globalu foruma neizmejrno nedostaju IggyBoy i PatrickStar, strasni momci.
    Koliko god bio britkog jezika imam toliko postovanja prema obojici da im se nebi suprotstavio nikad na nepristojan nacin. Njihovi postovi iz proslosti i dalje daju sjaj forumu.

    Sad ako gledamo van HR onda moj glas ide za Vendethu ( Adonija Gostu).
    Jednom sam imao srecu surađivati a njim i izdvajam ga kao TOP osobu. Iako ni ja nisam svemoguc po pitanju financija to je jedan od glavnih razloga zasto ne surađujemo ali smo skoro svaki, ali ama bas svaki dan u kontaktu, kao prijatelji. Jer to je Ado, prijatelj. A ne osobni trener koji muze pare i kasnije te je poznaje.
    Da nismo ograniceni igrom na Hr tko drugi bi osim njega mogao pobijediti? Nitko.

    Sad cu zavrsiti takodjer pricu oko TripleZ.
    U globalu ja momka cijenim zbog rezultata koje daje.
    Trudi se na forumu sto jest jest ali ono sto ja zamjeram je abnormalno kompliciranje jednostavnih stvari.
    I znam da kad sam i ja jednom bio pocetnik da ako bi citao takve duge komplicirane ( za novake) postove jednostavno bi preskakao teme i trazio laicka objasnjenja.
    Takodjer zamjeram sto nitko drugi nikad nije u pravu jer argument osnovan na fizickoj razini se ne racuna ukoliko nije sproveden u labaratoriju. Eto toliko.
    Prepiranjima stajem na kraj.

    Nemojte potezati za jezik ista pisano za ikoga jer nije pisano s provokativnom namjerom vec iskreno.

    I jos nesto..
    Svih 10 navedenih u anketi ukljucujuci i triplez su pobjednici jer su se zadrzali i opstali u ovom sportu sto potvrdjuju svojim rezultatima. Nagrada kroz bonove ili knjigu je samo dodatan bonus.

    Puno nas se razilazi u misljenjima, puno nas se medjusobno postuje, voli ili ne voli. Neki sute, neki kazu sto misle. Svi smo i ovakvi i onakvi ali u konacnici samo je jedna istina. Forum je virtualan svijet, boduje se samo ono sto radimo van foruma i dali uistinu rijeci koje pisemo ovdje sprovodimo u djela.

    Comment


    • #47
      Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

      daj ljudi glasajte za daricu da wtf dobi knjigu p
      Originally posted by Bilderčić
      Originally posted by Dehydronator
      sve do grama tjedno je natural
      gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
      48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

      Comment


      • #48
        Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

        WTF kud si bas mene stavio na 3. mjesto? ti bi meni bas uvalio knjigu a ?
        Zezanje! fala ti puno, i ja trenkam doma ko i hardy
        Last edited by DARICA; 12-10-13, 02:35.
        https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
        https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

        Instagram: @shredded_dario

        Comment


        • #49
          Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

          momci, ja glasam zadnji dan. kome treba glas, jeftin sam
          salim se
          al nisam glasao za sada jer ne znam kome dati glas, svi ste vrhunski forumasi, svaki na svoj nacin.
          prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

          Comment


          • #50
            Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

            Slazem se s vecinom sto je i wtf napisao jedino sto se daricinih postova bas i ne sjecam...-momak je napravio super stvar i divim mu se iskreno-jos jednom kolegi kapa do poda ali nisam bas imao prilike previse citati nekih stvari ili sl s kojim je doprinio kvaliteti foruma, a kapa mu dolje i jer trenira u uvjetima kao i ja-izvan teretane a to zna bit jako nezgodno ponekad. I molim boga samo da wtf ne bude mderator jer bi nas pola moglo izletit s foruma kad mu dode na red defka
            MYPROTEIN

            Comment


            • #51
              Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

              Ja sam vec rekao jasno i glasno da me uopce ne zanima pozicija moda i unaprijed odbijam takvu mogucnost.

              Comment


              • #52
                Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                Originally posted by WTF View Post
                Ja sam vec rekao jasno i glasno da me uopce ne zanima pozicija moda i unaprijed odbijam takvu mogucnost.
                Znao sam...


                Zato sam i glasao za Didu...


                Dida care... Razvaljuješ!
                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • #53
                  Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                  -cudi me kako ovdje nije naveden mali priest

                  Comment


                  • #54
                    Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                    Originally posted by WTF View Post
                    Ja sam vec rekao jasno i glasno da me uopce ne zanima pozicija moda i unaprijed odbijam takvu mogucnost.
                    dok nisi imao posla samnom bio si jako kulturna i pribrana osoba
                    "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                    Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                    https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                    http://www.staying-fit.net/

                    Comment


                    • #55
                      Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                      Originally posted by Vendetha View Post
                      dok nisi imao posla samnom bio si jako kulturna i pribrana osoba
                      Hahahahahah
                      Lako je meni sto si mene pokvario nego sto si mi i zenu poceo kvariti ( sjeti se youtube- english lessions ) stoko jedna

                      Comment


                      • #56
                        Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                        Originally posted by Coffey View Post
                        momci, ja glasam zadnji dan. kome treba glas, jeftin sam
                        salim se
                        al nisam glasao za sada jer ne znam kome dati glas, svi ste vrhunski forumasi, svaki na svoj nacin.
                        Također. Ne znam na kojoj osnovi da dam glas jer je netko u dobroj formi cijele godine, netko se brutalno izdefka, netko je stručan, netko je često na forumu, kako uopće usporediti natjecatelje i rekreativce, itd.

                        Ali, u svakom slučaju i ja glasam zadnji dan i za razliku od Coffey-a, moj glas nije jeftin
                        Simplify.

                        There are no shortcuts to any place worth going.

                        ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                        HARDER.


                        Comment


                        • #57
                          Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                          Originally posted by ibro10 View Post
                          -cudi me kako ovdje nije naveden mali priest
                          Izbor je bio težak, i još puno forumaša zaslužuje biti na ovoj listi, ali ovdje smo izabrali 10 koji su trenutno najaktivniji i daju najviše kvalitetnih savjeta. I što kaže Corrry možeš biti ne znam koliko dobar, ali ovdje se prvenstveno gleda tko daje najviše kvalitetnih savjeta.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #58
                            Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                            Ja bih samo dodao da je splićo bajker odličan lik, i da ste se vrlo ogrešili o njega što mu niste dali ni jedan poen za sada.....

                            Dečko je odličan sa formom.... Nije često online, na žalost po njegov plasman u anketi, ali to ni malo ne umanjuje njegove rezultate...

                            Znači, za stbiker sve u superlativu....
                            Pivo za masu, rakija za defku...

                            Comment


                            • #59
                              Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                              1. dida
                              2. WTF (iako mi ide na zivce)
                              2. darica

                              Comment


                              • #60
                                Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                                Originally posted by jozo13 View Post
                                1. dida
                                2. WTF (iako mi ide na zivce)
                                2. darica
                                Zato uvijek kad čitaš forum dok sam ja aktivan moras imati Vitamin C pri ruci radi kortizola jel?
                                (od sad si ti moj lonac a ja tvoj poklopac )

                                P.S neznam kako sam zaboravio napomenuti ali jedan jako vrijedan član a da je van HR čiji postovi sadrže neizmjernu kvalitetu a da ne govorim o bru bru brutalnoj defki koju je odradio ove godine - remode.
                                Svaki post je pametan i na mjestu. Bez puno pametovanja, jasan i glasan.

                                Comment

                                Working...
                                X