Announcement

Collapse
No announcement yet.

Izbor top forumaša // nagradna igra

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

    Mene se ovo ne tice jer nit san u izboru nit financiran nagradu al ako se vlasnik foruma i vecina nominiranih slazu, mislin da bi tribalo ponovit. Zasto bi pojedinci pravili budale od nas?

    Comment


    • #92
      Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

      ja se ne slazem, mislite da gosti ne prate forum? pogledajte malo online status pa cete vidjet koliko ljudi cita forum a nije ni registrirano,nakon sto se registriraju glasaju na temelju onog sto su procitali kao gosti...
      https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
      https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

      Instagram: @shredded_dario

      Comment


      • #93
        Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

        Originally posted by DARICA View Post
        ja se ne slazem, mislite da gosti ne prate forum? pogledajte malo online status pa cete vidjet koliko ljudi cita forum a nije ni registrirano,nakon sto se registriraju glasaju na temelju onog sto su procitali kao gosti...
        Ovo je malo nategnuto... Ja koji san relativno aktivan clan foruma, san bia lijen za glasat pa san odlucia cekat do kraja da moj glas bude odlucujuci :P
        I ti ces doc s teorijom da ce se neko registrirat samo da pokaze zahvalnost dobrocinitelju darici (ili bilokome drugom) jer mu je reka da trening triba trajat manje od sat vrimena. Ma daj...

        Comment


        • #94
          Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

          Originally posted by Maximus1950 View Post
          Ovo je malo nategnuto... Ja koji san relativno aktivan clan foruma, san bia lijen za glasat pa san odlucia cekat do kraja da moj glas bude odlucujuci :P
          I ti ces doc s teorijom da ce se neko registrirat samo da pokaze zahvalnost dobrocinitelju darici (ili bilokome drugom) jer mu je reka da trening triba trajat manje od sat vrimena. Ma daj...
          Ma nisam uopce na to mislio, nego kazem, svaki dan se registriraju novi ljudi, meni su redovno dolazile poruke u boks od nekih "forumasa" koji nisu imali ni jedan post i njima sam slao programe, pisao sto znam jer znm kk je meni ko pocetniku bilo izgubljenom i dosadnom, i ja cu uvijek pomagat ljudmia koji mi se jave i pitaju za savjet,jer zato smo tu da pomazemo jedni drugima, malo mi se zgadio forum nakon ovakvih prozivanja
          https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
          https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

          Instagram: @shredded_dario

          Comment


          • #95
            Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

            Najveća greška glasanje mjesec dana. Trebalo se skratiti glasanje na max 3-4 dana i to je to. I u tom periodu zabraniti registracije ili nedozvoliti onima koji se tad regaju glasati. Ovako bilo ko može naštancati fejk naloga ili zamoliti nekoga. Svaka dalja rasprava je suvišna.

            Comment


            • #96
              Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

              Cemu panika DARICE? Pa ako sad imas 21 glas je.bemu sve imati ces bar 12-13 kad bude javno glasanje. Ili neces? Te strah sramote? Sto je ocito kao kuca da se tvoji "likovi" regaju da bi ti glas dali?
              Ako te nije strah potpisi da se ponisti ovo i pokazi nam da je bar pola glasova vjerodostojno.
              Ja potpisujem ponistavanje.

              Comment


              • #97
                Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                Originally posted by WTF View Post
                Cemu panika DARICE? Pa ako sad imas 21 glas je.bemu sve imati ces bar 12-13 kad bude javno glasanje. Ili neces? Te strah sramote? Sto je ocito kao kuca da se tvoji "likovi" regaju da bi ti glas dali?
                Ako te nije strah potpisi da se ponisti ovo i pokazi nam da je bar pola glasova vjerodostojno.
                Ja potpisujem ponistavanje.
                ma kakve sramote lik hahaha, ak mislis da iam tolko slobodnog vremena u zivotu da molim ekipu da radi akaunte i piše postove malo si se zeznuo, imas jako agresivan stav...
                smijesno mi je uopce da sumnjas da varam i da se toliko zezas oko TOP FORUMAŠA, i da tak pises po forumu samo zato sto sam mladi ne znaci da sam glup i da varam
                https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                Instagram: @shredded_dario

                Comment


                • #98
                  Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                  Originally posted by DARICA View Post
                  ma kakve sramote lik hahaha, ak mislis da iam tolko slobodnog vremena u zivotu da molim ekipu da radi akaunte i piše postove malo si se zeznuo, imas jako agresivan stav...
                  Onda nemas nista protiv da se ponisti?

                  Comment


                  • #99
                    Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                    Originally posted by WTF View Post
                    Onda nemas nista protiv da se ponisti?
                    Imam protiv, ako se sve ponisti zbog mene, onda slobodno mene izbacite iz nagradne igre ili napravite novu pa ubacite maximusa ili kog vi zelite, ocito se ovdje cim je neko mladi smatra prevarantom, imamo isto glasova i sad si malo nesiguran u svoju pobjedu pa bi radio novu anketu, ne kuzim, mogli smo ponistiti odma pa napraviti novu
                    https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                    https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                    Instagram: @shredded_dario

                    Comment


                    • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                      Uf, al su se strasti rasplamsale...

                      Ljudi, ipak je ovo samo igra i ne biste je trebali shvatati tako ozbiljno....

                      Nema mesta nervozi, niti ima razloga za ponavljanje.... Pa sve i da je neko angažovao celi razred da mu glasa (u šta svakako ne verujem)... To samo pokazuje da da mu je stalo do igrice, možda i do nagrade, ali sve je to tako benigno, da ne bi trebalo da se dižu tenzije...

                      Ko pobedi na ovaj način, svka čast, čestitke i idemo dalje... Predlažem novu igricu "Forumaš godine", na primer, gde će glasanje biti javno i tako će se kompenzovati eventualna nepravda, ako neki misle da je ima....
                      Pivo za masu, rakija za defku...

                      Comment


                      • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                        ovaj wtf stvarno voli kuhat frku... prvo s triplezom a sad ovo ahahaha

                        Comment


                        • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                          Ja prozivam WTFa za najveceg prevaranta ikad i smatram da je barem pola glasova dobia neposteno, i zbog njega bi volia vidit ponovljenu anketu. 100% nece dobit vise od 5 glasova... Jel bolje ovako? :P

                          @daca: kad su novci u pitanju postenje je nepoznata kategorija vecini ljudi.

                          Comment


                          • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                            koji ste vi ... nesto sto je trebala biti zezancija vi pretvorite u ovo. da li je zbog 1000kn ili titule naj forumasa? zar vam toliko znaci 1000kn da radite spletke? oni koji se nadju u ovim optuzbama neka se naljute. barem su pokazalo kakvi su kao ljudi, maknimo na stranu savjete.
                            da ne bi bilo zabune, nisam citao postove, samo vidim po zadnjih par da je sve oslo u qrac.
                            Last edited by kelly; 17-10-13, 02:08. Reason: nema vrijeđanja
                            prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                            Comment


                            • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                              Originally posted by Coffey View Post
                              koji ste vi idioti. nesto sto je trebala biti zezancija vi pretvorite u ovo. da li je zbog 1000kn ili titule naj forumasa? zar vam toliko znaci 1000kn da radite spletke? oni koji se nadju u ovim optuzbama neka se naljute. barem su pokazalo kakvi su kao ljudi, maknimo na stranu savjete.
                              da ne bi bilo zabune, nisam citao postove, samo vidim po zadnjih par da je sve oslo u qrac.
                              .....+1......

                              Comment


                              • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                                Originally posted by Maximus1950 View Post
                                Ovo je malo nategnuto... Ja koji san relativno aktivan clan foruma, san bia lijen za glasat pa san odlucia cekat do kraja da moj glas bude odlucujuci :P
                                I ti ces doc s teorijom da ce se neko registrirat samo da pokaze zahvalnost dobrocinitelju darici (ili bilokome drugom) jer mu je reka da trening triba trajat manje od sat vrimena. Ma daj...
                                i ja čekam kraj da glasam i da MOJ glas bude odlučujući


                                ako ništa, porasla je aktivnost foruma u zadnje vrijeme
                                imam svaki dan nešto za pročitat
                                The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                                Fak me, right?

                                Comment

                                Working...
                                X