Announcement

Collapse
No announcement yet.

Izbor top forumaša // nagradna igra

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

    Obavjestio sam vlasnike foruma o svemu i kako oni odluče tako će biti. Ovo je prva igra (prvi se mačići u vodu bacaju) i nije savršena, a nisam siguran ni da se može napraviti savršeno. Meni ni iz džepa ni u džep pa nemam razloga ne potruditi se da bude fer koliko god je više moguće.

    Pročitajte svi ponovno prvi post, traži se forumaš koji najviše pomaže drugima sa svojim kvalitetnim savjetima a ne onaj koji najbolje izgleda, naravno da je bitno da iza savjeta stoje i neki rezultati, ali ne može se gledati samo izgled jer imamo na forumu i gomilu šampiona. Nadam se da je jasno šta želim reći.

    I bilo bi dobro čuti što više mišljenja od samih forumaša o ovoj igri, kako bi se moglo naći neko najpravednije rješenje.
    Last edited by kelly; 17-10-13, 01:04.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

      Originally posted by Coffey View Post
      koji ste vi idioti. nesto sto je trebala biti zezancija vi pretvorite u ovo. da li je zbog 1000kn ili titule naj forumasa? zar vam toliko znaci 1000kn da radite spletke? oni koji se nadju u ovim optuzbama neka se naljute. barem su pokazalo kakvi su kao ljudi, maknimo na stranu savjete.
      da ne bi bilo zabune, nisam citao postove, samo vidim po zadnjih par da je sve oslo u qrac.

      Cemu mnozina? Upravo to, da nebi bilo zabune citaj sve postove.
      Zasto sam ja pukao tocno?
      Pogledam hardy-a, corry-a, scudija, fcb-a i mislim se pa jbte ljudi svaki dan pisu, pomazu, svatko na svoj nacin. I onda dode mali padobranac i pegla sve jednog za 300-400% a do tada nigdje ni rijeci osim u svojoj temi. Ma zaj.ebi malo...
      Mogao sam šutjeti, u najgorem slucaju uzeo bi si knjigicu jel? Ma boli me qrac i za knjigu i za 500 i za 1000 kuna. Ja imam za sebe i to je valjda vec jasno svima ali ja nebi bio ja da *****njski sutim i gledam kako 5x bolja ekipa pusi od nekoga tko realno nebi imao 3 glasa.

      Zao mi je sto bi u slucaju ponistene ankete najvise izgubio Dida, realno i najrealnije jedini koji istinskom kvalitetom i iskustvom zasluzuje biti ono sto vec i je, top forumas.

      Comment


      • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

        glas za WTF

        Comment


        • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

          a da se glasanje obavi (možda ne sad, nego ubuduće, ako ga bude ) između nominiranih, i ostalih nekoliko "iskusnijih" (koji nisu
          /ne budu nominirani) i "starijih" članova?? bez puno okolišanja i za*ebavanja
          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

          Fak me, right?

          Comment


          • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

            Ja sam glasao odmah prvi dan i dao sam glas hardstaylu iz razloga što lik izgleda brutalno i što ima jako kvalitetne postove osobito u vezi treninga. A što se tiče ostalih Dida je stalno tu i također nema teme u kojoj nije dao kvalitetan savjet. Za Daricu se može primjetiti da mu se povećala aktivnost u zadnje vrijeme, ali to ne osporava njegov izgled i rezultate. Scudy ima genetiku koja je priča za sebe, ali je također veliki radnik i unosi dozu humora na forum. A što se tiče WTF-a svi znamo da isto brutalno izgleda, ali mi je totalno odbojan kao osoba(neznam ga osobno,ali takav mi utisak ostavlja na forumu). Mislim da bi najpravednije bilo da se poništi izbor i da se otvori tema u kojoj će se javno glasati tako da ne bi bilo nekih nesuglasica koje su već vidim naveliko počele.

            Comment


            • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

              Originally posted by TomyBravo View Post
              Ja sam glasao odmah prvi dan i dao sam glas hardstaylu iz razloga što lik izgleda brutalno i što ima jako kvalitetne postove osobito u vezi treninga. A što se tiče ostalih Dida je stalno tu i također nema teme u kojoj nije dao kvalitetan savjet. Za Daricu se može primjetiti da mu se povećala aktivnost u zadnje vrijeme, ali to ne osporava njegov izgled i rezultate. Scudy ima genetiku koja je priča za sebe, ali je također veliki radnik i unosi dozu humora na forum. A što se tiče WTF-a svi znamo da isto brutalno izgleda, ali mi je totalno odbojan kao osoba(neznam ga osobno,ali takav mi utisak ostavlja na forumu). Mislim da bi najpravednije bilo da se poništi izbor i da se otvori tema u kojoj će se javno glasati tako da ne bi bilo nekih nesuglasica koje su već vidim naveliko počele.
              Vidis, ja volim ljude poput tebe. Koji kazu sto misle. Odbojan mi je i tocka. I kazes to jasno i glasno
              Otvoren sam za druzenje da te demantiram i pokazem ti da sam topla i druzeljubiva osoba
              ( no gay jel? )

              Comment


              • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                - haha,pa cim sam vidio tko je prvi znao sam da se nesto desava! nemam ja nista lose protiv darice(neznam te uopce ) ali stvarno puno boljih na forumu ima i koji su cesto tu,pomazu,pisu 100 puta jedno te istu stvar i sad je ovo bas ponizavanje ! ''jedan'' darica da didu i wtf-a pobjedi ?(da ne nabrajam ostale ) stani malo,pa citate li vi uopce postove na ovom forumu ? p.s al opet mislim da sam ja treba pobjediti

                Comment


                • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                  Originally posted by WTF View Post
                  Cemu mnozina? Upravo to, da nebi bilo zabune citaj sve postove.
                  Zasto sam ja pukao tocno?
                  Pogledam hardy-a, corry-a, scudija, fcb-a i mislim se pa jbte ljudi svaki dan pisu, pomazu, svatko na svoj nacin. I onda dode mali padobranac i pegla sve jednog za 300-400% a do tada nigdje ni rijeci osim u svojoj temi. Ma zaj.ebi malo...
                  Mogao sam šutjeti, u najgorem slucaju uzeo bi si knjigicu jel? Ma boli me qrac i za knjigu i za 500 i za 1000 kuna. Ja imam za sebe i to je valjda vec jasno svima ali ja nebi bio ja da *****njski sutim i gledam kako 5x bolja ekipa pusi od nekoga tko realno nebi imao 3 glasa.

                  Zao mi je sto bi u slucaju ponistene ankete najvise izgubio Dida, realno i najrealnije jedini koji istinskom kvalitetom i iskustvom zasluzuje biti ono sto vec i je, top forumas.
                  moj post je bio upucen onima koji su
                  se nasli u njemu. ako nekome njegov obraz vrijedi 1000kn, neka mu bude. bit ce jos natjecanja
                  neka "gubitici" budu ponosni sto su bili uopce u izboru. to je odlicna referenca koja se kasnije moze (ne mora) unovciti. na ovom forumu ima puno vise korisnika nego mi mislimo.
                  prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                  Comment


                  • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                    Pff koji ste haos napravili. Znači dečko ima najviše glasova i sad ste se počeli bunit jer bi moga odnit prvu nagradu? Di ste bili na početku nagradne igre????

                    Također se slažen da ima boljih od njega (hardy suvi gad, scudi, maleni wtf), osobno kad bi glasa, moj bi glas iša Didi. Iznimno vrijedan član kojemu nije strano odgovorit na bilo koje "glupo" pitanje, pomoć, usmjerit...


                    Nema potrebe da se nagradna igra poništi u korist ili protiv nekih članova, ova neka se završi na način koji je i započela, a svaka sljedeća neka bude pametnija.
                    Last edited by kelly; 16-10-13, 21:56. Reason: nema vrijeđanja
                    "What the mind believes the body achieves."

                    Comment


                    • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                      A da lipo pobjednik s tih 1000kn odvede sve nominirane na ćevape

                      Comment


                      • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                        Ako sam ja rekao ad ce Darica da pobjedi to je vec rijesena stvar.. pobrinite se za preostala mjesta :P

                        Comment


                        • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                          Ako su svi mogli glasati samo prvi dan, dan i pol, onda ne vidim nekog velikog problema jer kolko se sjećam, Darica tad nije nakupio neki ludi broj glasova da bi to sad izgledalo sumnjivo. Otkad je glasanje ograničeno, glasovi rastu po sličnoj stopi kao u početku tak da kaj se mene tiče... ne bih sad prekinuo anketu na silu.

                          Osim toga, doista nema nikakvih dokaza da netko vara. A mislim da se na temelju pretpostavki ne bi smjelo donositi definitivne zaključke. Pogotovo jer je riječ o ukupnom broju od dvadesetak glasova koliko prva trojica imamo.
                          Originally posted by magarac
                          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                          dzaba mu sve

                          Comment


                          • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                            lol

                            nigdje veze optužujete daricu bez ijednoga valjanog dokaza, možda je dečko baš suprotno sve glasve zaradio regularn,o mada ne znam šta bi pod tim mogli definisati, a drugi prave botove zbog glasova

                            smješno je što napadate momka, prvo bez dokaza, a neki su ga do juče kovali u zvijezde

                            A i da je neko pozvao nekoga da se rega na forum i glasa za njega to je potpuno regularno, ako je ičija krivica to je krivica administracije jer nisu to definisali i spriječili.

                            Nema potrebe za lažnim moralisanjem jer pare i moral ne stanuju na istoj adresi.Pustite šuplje priče da 1000 kn nije malo, to je dovoljno da neko pije pwm godinu dana. U biti nemam ništa protiv da svako koristi sredstva koja pisanim pravilnikom natjecanja nisu zabranjena i ćao. Ostalo je šuplja, ako administratori primjete neregularnosti koje mogu prodkrijepiti valjanim argumentima onda ok, ovo do sada je sve samo nagađanje i šuplja priča.

                            ubuduće ne najaviš kad počinje glasanje da niko ne bi znao, kada počne zatvoriš registracije na 5-6 dana i ćao.
                            Last edited by diinnoo; 16-10-13, 20:56.

                            Comment


                            • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                              Gledajte malo s druge strane ovo natjecanje...nebitno je tko pobijedi, gleda se ugled foruma i kako bi doslo sto vise ljudi ovdje te kako bi podigli kvalitetu i razinu foruma malo dalje nego dosad...jer da se primjetiti da je puno iskusnijih od mene i nas s liste vrlo brzo otislo zbog cesto postavljanih pocetnickih pitanja na koje ima odgovor jos iz 1905. Traži se konstantno nešto novo, ali to novo samo poprima zanimljiviji oblik onima koji tek kreću sto je po meni nista drugo, nego cisto mazanje ociju, mislim, ide se mijenjati neke cinjenice kroz puno nebuloza, sasvim nepotrebno. Umjesto da se baziramo na vlastitim iskustvima i pomažemo s konkretnijim savjetima te realnijim stajalistima gdje praksa ipak nadvladava teoriju ponekad, oni koji dolaze vide samo svoju potrebu da im se pomogne što prije i sve servira na tacni, a ne da ih se nauci kako da sebi pomognu i kako da ih se usmjeri kako bi u buducnosti dosli do spoznaje sto im zapravo treba kao savjet kroz njihovo pametnije postavljeno pitanje. Svako pitanje je ok, lijepo krasno, no dajte neka bude smisleno i nesto sto zbilja ne mozete pronaci nigdje pa ste dosli traziti pomoc ovdje. Just my two cents :*
                              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                              Comment


                              • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                                Gledajte malo sa Viperove strane, mozda je vama smijesno sto cu reci ali ipak ko god da je uzimao glasove pravio acc se morao i potruditi napraviti to da posalje 20 poruka i to sve .... nije ni to jednostavno, da su mene stavili ja bi i ako niko ne glasa za mene ja bi imao brat bratu do sad 30-40

                                Comment

                                Working...
                                X