Announcement

Collapse
No announcement yet.

Izbor top forumaša // nagradna igra

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

    Za pare cu i govno pojest,... jebo te poštenje

    Comment


    • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

      DARICA je i dalje top tinejđer po napretku i uvijek sam ga postivao radi toga.

      Ok, moja greska sto idem protiv sebe i sto si potencijalnu knjigicu izbijam iz ruku
      ( suplemenata ustinu imam na vagone )...

      Zao mi je ostalih momaka i to je sve.
      Jer da je pravedan slijed ankete, nije.
      I da je regularno, nije.
      To zasnivam cisto na zdravom razumu i događajima na forumu u zadnjih eto godinu dana.

      Comment


      • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

        Originally posted by Viper View Post
        Za pare cu i govno pojest,... jebo te poštenje
        hahaha! barem si iskren.
        p.s. nadam se da se salis. ima ona stara: nije bogat onaj tko puno ima, nego onaj koji malo treba
        prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

        Comment


        • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

          Originally posted by Viper View Post
          Gledajte malo sa Viperove strane, mozda je vama smijesno sto cu reci ali ipak ko god da je uzimao glasove pravio acc se morao i potruditi napraviti to da posalje 20 poruka i to sve .... nije ni to jednostavno, da su mene stavili ja bi i ako niko ne glasa za mene ja bi imao brat bratu do sad 30-40



          plus morao je još neki vpn instalirati

          ne može sve sa iste ip adrese, ofirno

          Comment


          • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

            Originally posted by Coffey View Post
            hahaha! barem si iskren.
            p.s. nadam se da se salis. ima ona stara: nije bogat onaj tko puno ima, nego onaj koji malo treba
            Druze kad se nema na sve nacine ces probati da ddjes do te nagrade a ne gledat jel fer ili nije.... I ne ne salim se..

            Comment


            • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

              Originally posted by diinnoo View Post


              plus morao je još neki vpn instalirati

              ne može sve sa iste ip adrese, ofirno
              U internet klub i pici dokle ti je volja... ja bi za 1000kn cjele dane od racunara do racunara pravio mailove pravio acc-ove....hehehhe

              Comment


              • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                Originally posted by Viper View Post
                Druze kad se nema na sve nacine ces probati da ddjes do te nagrade a ne gledat jel fer ili nije.... I ne ne salim se..
                da se radi o 1000kn, a ti si gladan, nemas za rezije, prokisnjava ti krov, imas dvoje djece koje nose robu iz caritasa razumio bi da gazis po mrtvima da dodjes do novaca.
                ali za suplemente?!? SRAMOTA! ovaj tvoj stav mi izaziva gadjenje prema ljudskoj vrsti. srecom, rijetki su pojedinci poput tebe, ali fascinantno mi je da roditelji odgoje ovakvu osobu.
                prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                Comment


                • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                  Originally posted by Coffey View Post
                  da se radi o 1000kn, a ti si gladan, nemas za rezije, prokisnjava ti krov, imas dvoje djece koje nose robu iz caritasa razumio bi da gazis po mrtvima da dodjes do novaca.
                  ali za suplemente?!? SRAMOTA! ovaj tvoj stav mi izaziva gadjenje prema ljudskoj vrsti. srecom, rijetki su pojedinci poput tebe, ali fascinantno mi je da roditelji odgoje ovakvu osobu.
                  Coffey ti ne shvacas da barem ovdje na forumu zvucis nenormalno kad tako zboris?
                  Pa ovdje je sve naopako...

                  Comment


                  • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                    Originally posted by Coffey View Post
                    da se radi o 1000kn, a ti si gladan, nemas za rezije, prokisnjava ti krov, imas dvoje djece koje nose robu iz caritasa razumio bi da gazis po mrtvima da dodjes do novaca.
                    ali za suplemente?!? SRAMOTA! ovaj tvoj stav mi izaziva gadjenje prema ljudskoj vrsti. srecom, rijetki su pojedinci poput tebe, ali fascinantno mi je da roditelji odgoje ovakvu osobu.
                    Cijela ljudska vrsta gazi samo da dođe do cilja, u ovom kontekstu bogatstva

                    Oni koji morališu probude su u 50tim pa skontaju da ništa moralisanjem nisu zaradili, dok drugi bolje žive. Jer moral se ne može pretvoriti u kalorije koje su nam neophodne, neće nas moral ugrijati zimi.

                    Cijelo čovječanstvo od postanka se vodi makijavelizmom, i moral koji nam se servira je nepostojeći. Izmišlje od strane moćinka za jednostavnije kontroliranje veliki masa. Nije ovo eureka, društvo u kojem danas živimo je činjenično tako, a to što neko snovima još uvijek sanja Utopiju jbg svi volimo sanjati neostvarive stvari

                    Comment


                    • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                      Originally posted by WTF View Post
                      Coffey ti ne shvacas da barem ovdje na forumu zvucis nenormalno kad tako zboris?
                      Pa ovdje je sve naopako...
                      da, bas... nasao sam "body builderima" davati lekcije o zivotnom moralu...

                      Originally posted by diinnoo View Post
                      Cijela ljudska vrsta gazi samo da dođe do cilja, u ovom kontekstu bogatstva

                      Oni koji morališu probude su u 50tim pa skontaju da ništa moralisanjem nisu zaradili, dok drugi bolje žive. Jer moral se ne može pretvoriti u kalorije koje su nam neophodne, neće nas moral ugrijati zimi.

                      Cijelo čovječanstvo od postanka se vodi makijavelizmom, i moral koji nam se servira je nepostojeći. Izmišlje od strane moćinka za jednostavnije kontroliranje veliki masa. Nije ovo eureka, društvo u kojem danas živimo je činjenično tako, a to što neko snovima još uvijek sanja Utopiju jbg svi volimo sanjati neostvarive stvari
                      postoji kapitalizam, a postoji i neoliberalni kapitalizam. jedan i nije toliko los, dok je drugi upravo onaj u kojem bi Viper, a vidim i ti, plivao kao riba u vodi. takodjer, "cijela ljudska vrsta gazi da dodje do bogatstva" nije tocna. kao odgovor na to, procitaj jos jednom onu narodnu mudrost koju sam napisao ranije.
                      da li covjek mora biti nemoralna osoba da ima za normalan zivot? ako je to tvoj stav, grijesis. samo, ne isplati se ulaziti u polemike, niti je vrijeme, niti mjesto, a i tesko da cu osobu tvog karaktera uspjeti uvjeriti u suprotno.
                      Last edited by Coffey; 16-10-13, 21:31.
                      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                      Comment


                      • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                        Htjela sam dodati na ovu vašu raspravu da doista nešto ne štima...ja sam ovdje nekih godinu dana i od tada nisam nikad vidjela Daricu da je ikad nešto napisao, priključio se nekoj temi već je samo stavljao slike u svoju temu i zahvaljivao se na komentarima..i to je bilo sve..oni koji su tu češće znaju da je i WTF (prije ovoga) često za njega pisao da je to dečko koji radi i šuti..u tome i je problem..ako su uvjeti broj odgovora, kvaliteta postova i brzina reakcije onda Darica nije niti trebao biti nominiran (osim ako se zahvale računaju)...po meni to je greška moderatora...

                        A po navedenim kriterijima onda WTF-u i ScuderiaBull-u nitko nije ravan jer su oni uvijek ti koji prvi odgovaraju na temu i daju savjete (bar u zadnjih godinu dana)..

                        Ovdje nije bitan izgled (više manje) jer po tome odmah se može izabrati Didu s obzirom da je on natjecatelj...ali, naravno da ima puno obveza i da često nije tu..

                        Po meni je ovo definitivno loš izbor nominiranih jer su s jedne strane postavljeni uvjeti koji odmah isključuju neke osobe što znači da nisu niti trebale biti nominirane! Sljedeći put pametnije puno..
                        Simplify.

                        There are no shortcuts to any place worth going.

                        ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                        HARDER.


                        Comment


                        • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                          Bas ste me iznenadili ljudi, pogotovo ti WTF, da bi ponistili nagradnu igru radi mene bas, jer za mene ne vjerujete da sam skupio glasove,nije da sam skupio 50 glasova vise od vas, iskreno i ja sam iznenaden,nisam mislio da ce toliko ljudi glasat za mene, je puno 1000 kn al nije da imam bas toliko slobodnog vremena, aktivirao sam se od nagradne igre da opravdam to sto sam u njoj sto je vjerojatno rezultiralo glasovima ili moje slike pojma nemam, al ne zalim se
                          @gavranka, dap, preko soma postova sam skupio zahvaljivanjem...sto god...
                          https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                          https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                          Instagram: @shredded_dario

                          Comment


                          • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                            Dobro rečeno
                            (ovo ide tebi Gavranka)

                            "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                            Comment


                            • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                              Cijeli forum će zaratiti zbog ove teme hahahaha
                              Rome wasn't built in a day.

                              Comment


                              • Re: Izbor top forumaša // nagradna igra

                                Originally posted by DARICA View Post
                                Bas ste me iznenadili ljudi, pogotovo ti WTF, da bi ponistili nagradnu igru radi mene bas, jer za mene ne vjerujete da sam skupio glasove,nije da sam skupio 50 glasova vise od vas, iskreno i ja sam iznenaden,nisam mislio da ce toliko ljudi glasat za mene, je puno 1000 kn al nije da imam bas toliko slobodnog vremena, aktivirao sam se od nagradne igre da opravdam to sto sam u njoj sto je vjerojatno rezultiralo glasovima ili moje slike pojma nemam, al ne zalim se
                                @gavranka, dap, preko soma postova sam skupio zahvaljivanjem...sto god...
                                Evo reci cu ti nesto, a pitaj hardstylea da ti potvrdi...
                                Rekao sam da bi bilo ok da ti pobijedis jer imas 16 godina i dobro bi ti dosli suplementi posto si u manjoj mogucnosti od vecine nas da si ih osiguras. Slozilo se samnom i dijelili smo misljenje.
                                Ali zelio sam da pobijedis postenom igrom.
                                Kako god bilo dragi, jel ti trebaju suplementi? Ja cu se odreci svojih za tebe ako do toga dode. Jel ti treba wheya? Ja sam danas narucio 15 kg, poslati cu ti wheya...
                                Ali kako god bilo, bio ja u pravu ili u krivu ( to najbolje znas ti), ostani covjek do kraja.
                                Necemo dalje raspravljati, smao razmisli ako nesto radis krivo, jer sve te doceka u zivotu prije ili kasnije.

                                Comment

                                Working...
                                X