Announcement

Collapse
No announcement yet.

u15 - dosadni početnici

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: u15

    evo darica je prvi koji je *****o napredovao, i uklopio se naravno, a među mlađima je ovdje...

    Comment


    • #47
      Re: u15

      Originally posted by kelly
      Originally posted by bilder18
      Ili jednostavno da prvih ___ dana nemogu pisati i otvarati teme.Da pročitaju stickye ili nešto slično.
      To ne može, neki dan je došao Dida...ne možeš njemu zabraniti da piše jbg...
      Takvi kao što su Dida ili Roni dobiju odma VIP status i gotova priča. Samo treba utvrditi način kako znati da su to upravo oni.
      Ostalima koji tek dolaze na forum treba omogućiti postepeno otvaranje teme u kojima mogu komentirati. Dakle ne bi zabranio da imaju uvid u te teme i postove već da tek nakon određenog broja postova određene teme mogu komentirat. A da to tada samo imaju pravo postati u teme vezane za početnike. I onda nakon određenog broja postova i ako pri tome nisu napisali kakav besmisleni post ili postavili kakvo glupo i mnogo puta ponovljeno pitanje omogućit im ulaz u ostale teme.
      A ako tko smatra da nije početnik i da je njegovo znanje mnogo veće i šire može poslati nekom od administratora zahtjev za otvaranjem svih tema. Naravno prije toga će se adminu predstaviti i potkrijepiti dokazom svoju priču.
      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

      I know it's hard to keep an open heart
      When even friends seem out to harm you
      But if you could heal a broken heart
      Wouldn't time be out to charm you

      November Rain, Guns and Roses

      Comment


      • #48
        Re: u15

        Mislim da se oni ispod 18 ne bi trebali imati mogućnost uopće logirati, i gotova priča.

        U predstavljanju bi navela obavezno postavljanje slike bez glave i to je to.

        Ako se i neko logira i navede da ima 18 godina a zapravo ima 15 to će se zasigurno vidit slikama.

        Ako se i neko lažno predstavi, to će biti očito s vremenom, a stalni članovi ovog foruma, kada primjete, neka jave slučaj adminu koji će rješiti kako misli da je najbolje.
        To enjoy freedom we have to control ourselves

        Comment


        • #49
          Re: u15

          jednostavno... Nemoze se nista uradit protiv toga.... i meni je 16 god i ja sam piso gluposti i otvaro topicke prvo vrijeme al ti onda dodje u glavu da sve vec tu imas napisano po 10 puta i kad procitas jasnije ti je.... a sad da stavis zabranu ispod 18 ? i sta onda onda t/mi klinci koji zelimo trenirat i imamop volju nemamo sta za naucit i vidit jer nemamo 18.... glupost...

          Comment


          • #50
            Re: u15

            Originally posted by niss
            jednostavno... Nemoze se nista uradit protiv toga.... i meni je 16 god i ja sam piso gluposti i otvaro topicke prvo vrijeme al ti onda dodje u glavu da sve vec tu imas napisano po 10 puta i kad procitas jasnije ti je.... a sad da stavis zabranu ispod 18 ? i sta onda onda t/mi klinci koji zelimo trenirat i imamop volju nemamo sta za naucit i vidit jer nemamo 18.... glupost...
            krivo si shvatio!

            Moći ćeš ti čitati i pisati po forumu,ali nećeš moći slike staviti.Na forumu ima `rpa klinaca od 15 godina sa proporcijama 175 55 i pitaju šta da rade i kako da dobe kile.Oprosti al meni je već glupo svaki dan ko ***** pisati jedno te isto.

            Comment


            • #51
              Re: u15

              ma i nezz zasto to radit ikako upoce... ako mu nezelis pomoc izignoriras ga i to je to...

              Comment


              • #52
                Re: u15

                Jel voliš ti kad tebe netko ignorira?

                Originally posted by niss
                ma i nezz zasto to radit ikako upoce... ako mu nezelis pomoc izignoriras ga i to je to...

                Comment


                • #53
                  Re: u15

                  Ako postavljaš glupa i retardirana pitanja ,koja su odgovorena u ama baš svakoj temi,a uz to se neznaš ni ponašati onda ti nije mjesto na forumu.


                  P.S

                  ovo ide sve one koji se pronađu u ovom gore napisanom

                  Comment


                  • #54
                    Re: u15

                    Originally posted by bilder18
                    Ako postavljaš glupa i retardirana pitanja ,koja su odgovorena u ama baš svakoj temi,a uz to se neznaš ni ponašati onda ti nije mjesto na forumu.


                    P.S

                    ovo ide sve one koji se pronađu u ovom gore napisanom
                    tako je, slazen se
                    ima citat i ucit prije nego otvara teme o eventualnin problemima u kojima mu/njoj se moze pomoc

                    Comment


                    • #55
                      Re: u15

                      ja sam prvo čitao forum jedno 2-3 mjeseca prije nego što sam se registrirao..
                      skonto sam da vam je na vrhu qrca svaka nova bezvezna tema koju početnici otvaraju pa sam otvorio samo jednu temu i tu sam opisao baš SVE, i tu sam postavljao neka glupa pitanja koja su vjerovatno bila već odgovorena, ali mislim da sam se sad opametio malo..

                      znam gdje trebam tražit odgovore, znam gdje mogu pitat, znam ko ima iskustva i ko bi mi trebao kvalitetno odg na to pitanje.. i s vremenom sam nadošao, međutim neki neće, a neki su se postavili fino u početku i nisu davili s glupostima.

                      Comment


                      • #56
                        Re: u15

                        ok, bravo. ali tražimo rješenje za sprječit tu dosadnu monotoniju.
                        možda da se napravi nekakva anketa pa da glasamo?

                        ja bi odmah glasala za nemogućnost registriranja under 18, ili oni under 18 da imaju svoj podforum i da samo tamo mogu pisati, a sve ostalo samo gledati. Admini neka prate i ozbiljnijim prolemima neka daju savjete, ostale neka upućuju oni malo iskusniji koji su isto ispod 18.
                        To enjoy freedom we have to control ourselves

                        Comment


                        • #57
                          Re: u15

                          Originally posted by niss
                          ako mu nezelis pomoc izignoriras ga i to je to...
                          Ne može se sve ignorirati!

                          Ljeti se svaki dan otvori desetak tema Kako da skinem salo sa trbuha,
                          ako to izignoriramo forum će postati javni wc a ne forum. To se mora brisati a osobe koje to pišu kažnjavati.

                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #58
                            Re: u15

                            Originally posted by kelly
                            Originally posted by niss
                            ako mu nezelis pomoc izignoriras ga i to je to...
                            Ne može se sve ignorirati!

                            Ljeti se svaki dan otvori desetak tema Kako da skinem salo sa trbuha,
                            ako to izignoriramo forum će postati javni wc a ne forum. To se mora brisati a osobe koje to pišu kažnjavati.

                            pa da naravno to se obrise ako je *****no... a ne sad spamati.... i o tom se trebaju sekirat admini a ne 100 drugih ljudi koji to samo mogu izignorirat

                            Comment


                            • #59
                              Re: u15

                              Originally posted by kelly
                              Originally posted by niss
                              ako mu nezelis pomoc izignoriras ga i to je to...
                              Ne može se sve ignorirati!

                              Ljeti se svaki dan otvori desetak tema Kako da skinem salo sa trbuha,
                              ako to izignoriramo forum će postati javni wc a ne forum. To se mora brisati a osobe koje to pišu kažnjavati.

                              Pa zašto se ne brišu zaključane teme jer dosta zagušuju forum? Osobu se kazni sam opomenom koja se nakon mjesec dana makne, ako i dalje bude problema sljedi još jedna i treća je ban. To ima na 24 sata forum davaju takve opomene i ko skupi par komada banaju ga.
                              ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                              Comment


                              • #60
                                Re: u15

                                Brišu se retard zaključane teme, ali neke treba ostaviti za primjer drugima, ja sam juče obrisao dvadesetak takvih tema.

                                Opomene ne idu javno a svaki ih admin/mod može vidjeti u profilu te osobe, pa kad vidiš da već ima par opomena ne ide nova nego banana.
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X