Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    sry za double post, to je bodybuilding fail , slučajno naletio na jednoj stranici, momak se popiškio pozirajuć D
    “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

    Comment


    • Re: CHAT

      Ja mislio da si ti
      ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by sthooligan
        Ja mislio da si ti
        hahahah, nisam toliko lud
        “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

        Comment


        • Re: CHAT

          jučer na treningu doslovno ubila noge... pogotovo sa iskorakom od jedne do druge strane... noge napete danas, upala za riknut, neki tip mi trubi da to nije zdravo imati upalu , da je to neprirodno, da to samo mazohisti vole

          meni nema ničeg boljeg od ovog, samo trebam izdržat do večeras na poslu , hodam ko da imam hemoroide joj kak uživam
          To enjoy freedom we have to control ourselves

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by sandra
            jučer na treningu doslovno ubila noge... pogotovo sa iskorakom od jedne do druge strane... noge napete danas, upala za riknut, neki tip mi trubi da to nije zdravo imati upalu , da je to neprirodno, da to samo mazohisti vole

            meni nema ničeg boljeg od ovog, samo trebam izdržat do večeras na poslu , hodam ko da imam hemoroide joj kak uživam
            Same here, cak sam pocea volit cucnjeve. Onaj osjecaj kad ti se sva krv slije u noge i pocne ti se malo maglit prid ocima.

            Comment


            • Re: CHAT

              meni se u zadnje vrijeme ne magli, nego mi baš slika nestane na trenutak, onak crno ispred oči, ali to samo kad radim "veće" težine.
              To enjoy freedom we have to control ourselves

              Comment


              • Re: CHAT

                Ljudi ima li ko problema po ovim vrucinama sa manjkom apetita? Sve obroke jedva pojedem,posebno kad se radi o UH,sama pomisao na njih dovodi me do volje za povracanjem. Tipa napravim sendvic od razenog i piletine kad san van kuce i jedva pojedem piletinu kad dode vrijeme za taj obrok a da ne govorim za razeni,i usput se osjecam nikako

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by ajojj
                  Ljudi ima li ko problema po ovim vrucinama sa manjkom apetita? Sve obroke jedva pojedem,posebno kad se radi o UH,sama pomisao na njih dovodi me do volje za povracanjem. Tipa napravim sendvic od razenog i piletine kad san van kuce i jedva pojedem piletinu kad dode vrijeme za taj obrok a da ne govorim za razeni,i usput se osjecam nikako
                  Dosta ljudi nema apetita bas po ovom vremenu... ja takodjer
                  https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                  https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                  Instagram: @shredded_dario

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Tolko mi je vruće da mi se neda ni bit na kompjuteru (a tek sam 2 minute)

                    Krečim kuću .. jučer mi je trebalo 5 sati za prvi dio, danas 7 u komadu za drugi...a sutra još treći...jedan od boljih treninga moram priznat

                    Moram još generalno sve ostalo..dok to ne sredim nema mora

                    "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by ajojj
                      Ljudi ima li ko problema po ovim vrucinama sa manjkom apetita? Sve obroke jedva pojedem,posebno kad se radi o UH,sama pomisao na njih dovodi me do volje za povracanjem. Tipa napravim sendvic od razenog i piletine kad san van kuce i jedva pojedem piletinu kad dode vrijeme za taj obrok a da ne govorim za razeni,i usput se osjecam nikako
                      srica pa ja na defki
                      al ujutro prvi obrok razeni+dimcek jedva pojeden tj kruva mi ostane

                      a ni macka mi nista ne jede a inace prozdrljiva za popizdit

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by FEARiTseLF
                        Originally posted by ajojj
                        Ljudi ima li ko problema po ovim vrucinama sa manjkom apetita? Sve obroke jedva pojedem,posebno kad se radi o UH,sama pomisao na njih dovodi me do volje za povracanjem. Tipa napravim sendvic od razenog i piletine kad san van kuce i jedva pojedem piletinu kad dode vrijeme za taj obrok a da ne govorim za razeni,i usput se osjecam nikako
                        srica pa ja na defki
                        al ujutro prvi obrok razeni+dimcek jedva pojeden tj kruva mi ostane

                        a ni macka mi nista ne jede a inace prozdrljiva za popizdit

                        oš se mijenjat samnom za mačku? moja jede ko luda a mršava je za popizdit, ektomorf valjda

                        @Vea
                        Meni sestra kreči svoju sobu, sama, ne želim joj pomoć da vidim kako će to ispast kad žena uradi

                        btw, prebacite na Z1, ne vjerujem da žena od 5 banki fura takvu frizuru
                        Chill bro

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          bolje ti je s tvojon, moja ima psihicke probleme, umislila da je tigar ili nesto znas kak je agresivna

                          doslovno napadne vecinu ljudi sta mi dode doma al mene obozava tako da np

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by FEARiTseLF
                            bolje ti je s tvojon, moja ima psihicke probleme, umislila da je tigar ili nesto znas kak je agresivna

                            doslovno napadne vecinu ljudi sta mi dode doma al mene obozava tako da np
                            možda imaš tigra a da ne znaš
                            Chill bro

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Ovdje svi neki sto kilaši, a imaju mačiće za kučne ljubimce
                              ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                A samo pingvin od metra i sedamdeset i 73 kile ima pitbulla :P

                                Comment

                                Working...
                                X