Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by hardstyle91
    hvala treneru (da se odmah ispovijedim), ostavio bi ovu formu do nove godine, nemam volje za masu, lažem sam sebe vec mjesec - dva da cu prijeci na masu, ali nikako da prijeđem, kardijanja se nebi volio ostaviti, toliko sam se navikao da bi se bavio brzim hodanjem kada bi se ostavio utega (a to nikad ) tak da sam k...., lažem tu po forumu

    Poznato je ovo za domacicu i nebi si volio unistiti danasnji trud, ali uvijek se nađe onaj vražicak na ramenu i kaže ma uuuuzmiii maaalooo btw, planinarenje, ti trazis zabavne nacine potrosnje kcal, bravo
    e da su meni tvoji problemi, i ja bi htio kardijat bez da se moram natjeravat
    a ne znam, ti sad već imaš savršenu podlogu za neku dužu masu, al jbg, znam kako je kad psihički nisi spreman za neku promjenu možda da ostaviš pokoji sat kardija u tjednu a da počneš pomalo povećavat kcal?

    ma ovo planinarenje je sasvim slučajno upalo u plan, bolje da nije pametnije mi je da se držim hodanja po ravnome i bicikle

    @Fear
    Budi sretan ako na kraju defke ostaneš na istim liftovima, nemoj razmišljat o nekoj progresiji dok si u deficitu s kcal
    Chill bro

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by FEARiTseLF
      moga bi natural to jako lako (samo na masi naravno, ovo je bila zajebancija ), sad ide 1x142 (bw 81), skinia san steznik (ima san ozljedu) prosli tjedan i izbacia

      samo sta razmisljan vec duze vrime o kuri nakon defke pa cemo vidit sta ce bit od toga, mozda nista, mozda bude...jer neznan kakav cu bit sa novcima i vremenon i svime nakon nove godine...a i kakav cu bit u glavi...pa cu mozda cekat pogodniji trenutak ugl. ti ces bit obavjesten
      Jak si jak si ...ma ne valja planirati sto se tice kure, sto kazes i sam, ako budes htio napravit ces ovisno o tadasnjoj situaciji

      Originally posted by Soner
      e da su meni tvoji problemi, i ja bi htio kardijat bez da se moram natjeravat
      a ne znam, ti sad već imaš savršenu podlogu za neku dužu masu, al jbg, znam kako je kad psihički nisi spreman za neku promjenu možda da ostaviš pokoji sat kardija u tjednu a da počneš pomalo povećavat kcal?

      ma ovo planinarenje je sasvim slučajno upalo u plan, bolje da nije pametnije mi je da se držim hodanja po ravnome i bicikle
      a cuj, u pocetku nisam o tome uopce razmisljao, ipak mi je bila 1. defka ove godine pa sam ju i odlucio odraditi po špagi, a ovo hodanje sam zavolio s vremenom,

      e ovo si dobro rekao, stvar je najvise u glavi, sad mi je super ovako, zile, plocice ovo ono i sad mi se glupo toga odreci, a nije mi neki problem to odrzavati dok s druge strane razmisljam, pa ocu se ubijati u treninzima i stajati na mjestu, eventualno koja strijacija vise, bolji volumen i zrelost misica tak da, vidjet cemo kako cu uskoro prevagnuti u glavi i posloziti si ciljeve,

      nema bolje do stare skole defkanja lako kasnije prijeđes u planinare onak izdefkan i pun žila
      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

      Comment


      • Re: CHAT

        ma ostacu na istima ne tresi se

        Comment


        • Re: CHAT

          Fear avatar...
          https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
          https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

          Instagram: @shredded_dario

          Comment


          • Re: CHAT
            Originally posted by DARICA
            Fear avatar...
            baš sad gledam
            "Neuspjeh nije opcija."

            Comment


            • Re: CHAT

              defka decki, defka

              Comment


              • Re: CHAT

                fale ti vlakna na avataru
                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                Comment


                • Re: CHAT

                  izmjerio sada list - 45.2-3 - otici cu u ambasadore brzog hodanja
                  KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by hardstyle91
                    a cuj, u pocetku nisam o tome uopce razmisljao, ipak mi je bila 1. defka ove godine pa sam ju i odlucio odraditi po špagi, a ovo hodanje sam zavolio s vremenom,

                    e ovo si dobro rekao, stvar je najvise u glavi, sad mi je super ovako, zile, plocice ovo ono i sad mi se glupo toga odreci, a nije mi neki problem to odrzavati dok s druge strane razmisljam, pa ocu se ubijati u treninzima i stajati na mjestu, eventualno koja strijacija vise, bolji volumen i zrelost misica tak da, vidjet cemo kako cu uskoro prevagnuti u glavi i posloziti si ciljeve,

                    nema bolje do stare skole defkanja lako kasnije prijeđes u planinare onak izdefkan i pun žila
                    a ti znači imaš nekih 88kg (prije punjenja) na 182cm visine s ovim bfom? nekak mi se čini da i ne možeš previše napredovat natural što se tiče mišićne mase jbg, dosta je to rippanih kila na tu visinu, po nekom mom mišljenju, bilo bi ti pametnije da samo održavaš taj izgled i da ideš eventualno na neki mali kcal suficit. meni bi bilo žao upropastit takvu formu zbog dodatnih pola kile mišića i da se onda opet moram jebat sa defkom na proljeće
                    opet, to je samo moje endomorfsko mišljenje pošto sam se sad uprasio i jedva se natjeravam na konkretnu defku kad se počistim, nema šanse da idem opet na neku ludu masu od 15+kg

                    btw, si ti normalan s tim listom? ljubomoran sam ko pas
                    Chill bro

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by Soner
                      a ti znači imaš nekih 88kg (prije punjenja) na 182cm visine s ovim bfom? nekak mi se čini da i ne možeš previše napredovat natural što se tiče mišićne mase jbg, dosta je to rippanih kila na tu visinu, po nekom mom mišljenju, bilo bi ti pametnije da samo održavaš taj izgled i da ideš eventualno na neki mali kcal suficit. meni bi bilo žao upropastit takvu formu zbog dodatnih pola kile mišića i da se onda opet moram je..t sa defkom na proljeće
                      opet, to je samo moje endomorfsko mišljenje pošto sam se sad uprasio i jedva se natjeravam na konkretnu defku kad se počistim, nema šanse da idem opet na neku ludu masu od 15+kg

                      btw, si ti normalan s tim listom? ljubomoran sam ko pas
                      ova forma sa avatara mi je bila daleko najbolja, tu sam nekih tjedan prije kraja dijete bio na oko 84.5kg (tako da bi to bilo realno stanje) dok na ovaj prosli avatar oko 87.7-8kg, povukao sam vode, ne moze biti nista drugo makar opet to izgleda cist ok...

                      slozio bih se, nema mi previse smisla ganjati nekakav veliki suficit jer mi je neizbjezno zamastiti se, ali opet treba imati na umu da nisam nikada radio postenu masu odnosno da sam bio u suficitu 5-6 mj. + uvijek je to bila nekakva kombinacija def. i mase tako da sam si zacrtao slijedecu masu odraditi posteno i sto cisce i onda kada odradim 2.defku, shvatiti da nece vise ici natural (ali ne brinem se) vjezbanje mi je ono bez cega ne mogu, kako cu izgledati vise manje bitno

                      Cekaju te lijepa iskustva na defki, kad krenu separacije, strijacije, žile i na kraju onaj osjecaj kao da si lagan poput pera (a milka, sladoledi i kolaci te gledaju ljubomorno )...al sto si vec rekao, za svaku promjenu treba malo dat vremena da se probije led i da postane navika, kod defke je to oko mjesec dana (barem kod mene)

                      Ma list ko list, opast ce sad u jesen a ruka nadam se preko 40
                      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        ****** hard ubodi se vise

                        a kad smo kod zila i plocica ja u zivotu nisan vidia trbusne ni zilu na bicu sad ce to ubrzo

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          natural for life, kakve igle, steroidi, proteini

                          oce to s vremenom tako
                          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Hardstyle, odakle si mi uzeo taj citat?
                            To sam pogrijesio negdje u brzini, nisam ni skuzio dok ti nisam sad potpis vidio, hahahhaha
                            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                            Napreduje se... Avatar^^

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by Aronnax
                              Hardstyle, odakle si mi uzeo taj citat?
                              To sam pogrijesio negdje u brzini, nisam ni skuzio dok ti nisam sad potpis vidio, hahahhaha
                              ne sjecam se teme, iskreno ali svidjelo mi se za potpis
                              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                jebiga, danas je moderno bit natural

                                Comment

                                Working...
                                X