Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    kilaže su postale više manje standard preko stotke, bilo da je rijec o curlanju ili ramenom potisku, natural naravno
    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by hardstyle91
      kilaže su postale više manje standard preko stotke, bilo da je rijec o curlanju ili ramenom potisku, natural naravno
      natural dok se ne ubodem
      https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

      Overload Strength team

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by Dehydronator
        Originally posted by hardstyle91
        kilaže su postale više manje standard preko stotke, bilo da je rijec o curlanju ili ramenom potisku, natural naravno
        natural dok se ne ubodem
        ma ti vec imas duze vrijeme status kemoša s onakim kilažama
        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by hardstyle91
          ova forma sa avatara mi je bila daleko najbolja, tu sam nekih tjedan prije kraja dijete bio na oko 84.5kg (tako da bi to bilo realno stanje) dok na ovaj prosli avatar oko 87.7-8kg, povukao sam vode, ne moze biti nista drugo makar opet to izgleda cist ok...

          slozio bih se, nema mi previse smisla ganjati nekakav veliki suficit jer mi je neizbjezno zamastiti se, ali opet treba imati na umu da nisam nikada radio postenu masu odnosno da sam bio u suficitu 5-6 mj. + uvijek je to bila nekakva kombinacija def. i mase tako da sam si zacrtao slijedecu masu odraditi posteno i sto cisce i onda kada odradim 2.defku, shvatiti da nece vise ici natural (ali ne brinem se) vjezbanje mi je ono bez cega ne mogu, kako cu izgledati vise manje bitno

          Cekaju te lijepa iskustva na defki, kad krenu separacije, strijacije, žile i na kraju onaj osjecaj kao da si lagan poput pera (a milka, sladoledi i kolaci te gledaju ljubomorno )...al sto si vec rekao, za svaku promjenu treba malo dat vremena da se probije led i da postane navika, kod defke je to oko mjesec dana (barem kod mene)

          Ma list ko list, opast ce sad u jesen a ruka nadam se preko 40
          Ti si onda brutalni genetičar Ne znam, sad sam totalni preokret u glavi doživio kad si rekao da nikad nisi poštenu masu odradio Bit će to sveskupa zanimljivo za par mjeseci

          A defka ko defka, odradio sam jednu kolko tolko poštenu prošlo ljeto i rekao sam da se više nikad neću zamastit, pa evo, 107kg i par mjeseci defkanja mi opet ne gine kakav sam ja *****i karakter, pa to je strašno

          Zašto sad kad odeš u suficit s kcal ne odradiš neku specijalizaciju za ruke?
          Chill bro

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by Soner
            Ti si onda brutalni genetičar Ne znam, sad sam totalni preokret u glavi doživio kad si rekao da nikad nisi poštenu masu odradio Bit će to sveskupa zanimljivo za par mjeseci

            A defka ko defka, odradio sam jednu kolko tolko poštenu prošlo ljeto i rekao sam da se više nikad neću zamastit, pa evo, 107kg i par mjeseci defkanja mi opet ne gine kakav sam ja *****i karakter, pa to je strašno

            Zašto sad kad odeš u suficit s kcal ne odradiš neku specijalizaciju za ruke?
            Necu saznati to dok ne odradim posao kak spada, a valjda je i staž od 7 i nest sitno godina pomogao, sa samo tjedan dana odmora, svejedno, tnx ...mozda jos i smijesnije, onda kada sam i bio na masi, jednostavno sam se prilagođavao situaciji sa namjerom da izgledam tako da sam zadovoljan samim sobom, zvuci glupo, a prehrana je uvijek oko 7 obroka - 220P 70-akM 200UH, znaci, premalo da bi se to nazvalo masom, barem 400UH sto sada i planiram, to mi je nekakav odraz koliko zaista uzivam u ovome sportu i ne opterecujem se napredkom, 1. prava defka mi je bila test psihe, da vidim kako se osjecaju oni koji se pripremaju za natjecanje, sto kazes, bit ce mi sada zanimljivo gledati razvoj situacije na otprilike spomenutih 400UH

            Ma razumljivo mi je ovo necu vise nikad i stvar karaktera , jednostavno treba zivjeti BB nacin zivota kao sto se i govori, kako ko, neki vise neki manje sad kad se izdefkas, napravis jedan profi fotosešn i neka ti to uvijek bude nekakav izvor inspiracije (pricam gluposti ) ma ko ce ga znat, sve u svemu, drzim fige i dalje da defka prođe po planu

            Ruke, ove godine sam dosada bio najvise u deficitu ikada tako da od ruku nisam ni ocekivao nekakav napredak, jedino sto sam izvukao je drugaciji oblik, kako ruku tako i ostalih mis. grup...ruke cu ocekivati na nadolazecoj masi, nasao sam si recept kako ih pogoditi da imam upale i preko 3 dana unatoc silnom istezanju
            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

            Comment


            • Re: CHAT

              Hard ajd ako ti nije problem napiši taj recept za ruke koji si našo, i ja imam sličan problem ko ti

              Comment


              • Re: CHAT

                Jako dobra mind muscle veza na 1. mjestu, nadalje, posto ja imam ciklus treninga koji se sastoji od 14 dana pa ga ponavljam, ruke se tu pogađaju 2 puta tjedno, po treningu sa nekom vecom skupinom svega 4-5 serija za tric. i 3-4 za bic. ali ne tric. i bic. na istom treningu, svaki sa određenom skupinom - nekada idem do potpunog otkaza, nekada ne, slusam tijelo, sto se tice vjezbi, za biceps koristim bucice, znaci od pregiba na kosoj klupi do koncentracijskog pregiba, stojeceg pregiba... s vremenom odradim sa ez ili ravnom sipkom, a tric. french press sa ravne/kose klupe ez, nekada ravnom sipkom, uski benc, kickback, potisak bucicom iza glave s obje ruke, ali ponavljam, mind muscle na prvom mjestu, kada to savladas svaka je vjezba dobra
                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by hardstyle91
                  Necu saznati to dok ne odradim posao kak spada, a valjda je i staž od 7 i nest sitno godina pomogao, sa samo tjedan dana odmora, svejedno, tnx ...mozda jos i smijesnije, onda kada sam i bio na masi, jednostavno sam se prilagođavao situaciji sa namjerom da izgledam tako da sam zadovoljan samim sobom, zvuci glupo, a prehrana je uvijek oko 7 obroka - 220P 70-akM 200UH, znaci, premalo da bi se to nazvalo masom, barem 400UH sto sada i planiram, to mi je nekakav odraz koliko zaista uzivam u ovome sportu i ne opterecujem se napredkom, 1. prava defka mi je bila test psihe, da vidim kako se osjecaju oni koji se pripremaju za natjecanje, sto kazes, bit ce mi sada zanimljivo gledati razvoj situacije na otprilike spomenutih 400UH

                  Ma razumljivo mi je ovo necu vise nikad i stvar karaktera , jednostavno treba zivjeti BB nacin zivota kao sto se i govori, kako ko, neki vise neki manje sad kad se izdefkas, napravis jedan profi fotosešn i neka ti to uvijek bude nekakav izvor inspiracije (pricam gluposti ) ma ko ce ga znat, sve u svemu, drzim fige i dalje da defka prođe po planu

                  Ruke, ove godine sam dosada bio najvise u deficitu ikada tako da od ruku nisam ni ocekivao nekakav napredak, jedino sto sam izvukao je drugaciji oblik, kako ruku tako i ostalih mis. grup...ruke cu ocekivati na nadolazecoj masi, nasao sam si recept kako ih pogoditi da imam upale i preko 3 dana unatoc silnom istezanju
                  Sad kad nam Hard dođe s troznamenkastom kilažom na proljeće

                  Ja i nemam nekih problema s rukama, rastu od benča i zgibova al zato listovi i zadnje rame nikako da natjeram na neki pomak, od listova sam skroz odustao valjda sam prvi endomorf koji ima listove 40cm šta me nisu zapali oni fat calves od 45+cm, pasmater
                  Chill bro

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by Soner
                    šta me nisu zapali oni fat calves od 45+cm
                    ima jedan frajer kod mene u teretani , jbt kolki su to listovi , preko 50 cm da se skroz definira opet bi mu ostao list 45+ cm
                    Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by Soner
                      Sad kad nam Hard dođe s troznamenkastom kilažom na proljeće

                      Ja i nemam nekih problema s rukama, rastu od benča i zgibova al zato listovi i zadnje rame nikako da natjeram na neki pomak, od listova sam skroz odustao valjda sam prvi endomorf koji ima listove 40cm šta me nisu zapali oni fat calves od 45+cm, pasmater
                      ma kako uvijek znam sta cu i kako cu nebi se cudio

                      Vjecna zakinutost, ili ruke ili listovi, rijetko oboje prati jedno drugo
                      haha ma nisiiiiiiiiiii samo nastavi jesti clean i postat ces mezomorf za par mjeseci, tako kaže jedan naš clan i mislim da je u pravu
                      uvijek mozes silikone u listove, koda je to neki problem
                      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by hardstyle91
                        haha ma nisiiiiiiiiiii samo nastavi jesti clean i postat ces mezomorf za par mjeseci, tako kaže jedan naš clan i mislim da je u pravu
                        haha to ovaj glupan iz mog siga, decko mi salje neke hejterske privatne poruke non stop

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          kako vas Hardy navlači pa to je strašno! Dečko je hemičar teži, priča se da je u srednjoj imao sve petice iz kemije!! ja mu ne bi ništa više vjerovao!

                          svi smo mi na kemiji, bar mi koji smo useri Cole, zaslađivača i ostalih sranja
                          https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                          Overload Strength team

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            http://www.gasparinutrition.com/photos/ ... eries.aspx

                            ima dobrih slikica

                            "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by vea
                              http://www.gasparinutrition.com/photos/viewgalleries.aspx

                              ima dobrih slikica
                              miss prestin

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by FEARiTseLF
                                Originally posted by vea
                                http://www.gasparinutrition.com/photos/viewgalleries.aspx

                                ima dobrih slikica
                                miss prestin
                                sjetila sam te se odmah

                                "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                                Comment

                                Working...
                                X