Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Pokazimo coviku malo ljubavi! (yes homo)

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by Premium.Better View Post
      Hoces malo da se dopisujemo? (homo???)
      pa možže


      jok homo, obični *****luk
      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

      Fak me, right?

      Comment


      • Re: CHAT

        Da uozbiljimo malo...

        Nisam hteo da otvaram posebnu temu, nego ću postaviti ovde...

        Kod nas se digla čitava frka u zadnje vreme...

        Tinejdžer preminuo u teretani uzimao nešto što nije smeo

        Nemanja je preminuo prošle srede nakon vežbanja u vranjskoj teretani „Olimp“ koja radi pri sportskom centru. Roditelji kažu da je njihov sin tu vežbao duže vreme, iako je vlasnik teretane Ranko Radan u izjavi za naš list rekao da „mladić nije bio redovan član i da je retko vežbao“.
        - Mi smo svesni da više ništa neće vratiti naše dete, ali ako se nešto promeni i ako ispričamo iskrenu roditeljsku priču možda uspemo da sačuvamo nečiji život - govori Blagoje Kocić, otac preminulog Nemanje, koji radi kao policajac.
        - Nemanja je imao člansku kartu i pio je neke preparate pre i posle treninga koje je kupovao u teretani zajedno sa još jednim drugom. Mi kao roditelji smatrali smo da je dobro za njega da vežba i bavi se zdravim životom i nije nam palo na pamet da proverimo da li radi vežbe uz kontrolu profesionalaca.
        Sada je, kažu neuteši roditelji „prekasno za njihovog Necu“.
        Oni pozivaju nadležne da se pozabave ko može biti vlasnik teretana, a roditeljima savetuju lekarske kontrole njihove dece pre vežbanja. Inače, Ranko Radan vlasnik teretane „Olimp“ tvrdi da se u njegovoj teretani ne prodaju „anabolička sredstva“, već samo dodaci ishrani.
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • Re: CHAT

          Zašto sam objavio ovo?
          Zato što su mediji, željni senzacionalizma odmah krenuli da pljuju po suplementima, teretanama i body buildingu...

          A po meni je problem pre svega u odsustvu opšte kulture. Naime, poželjno je ako ne jednom u šest meseci, onda bar jednom u godinu dana uraditi sistematski pregled... Proveriti kardiovaskularni sistem, uraditi test opterećenja, analizu krvi i hormona...


          Jeste da će vam u privatnim laboratorijama trebati brdo para za to, a u domovima zdravlja brdo vremena, ali barem ćete ostati zdravi, što i jeste poenta.
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • Re: CHAT

            Jesi se raspisa... Al ti mama/tata/zena ne daju da treniras vise nakon ovoga?

            Ljudi ce uvik krivit teretanu i protejine. Razbolim se jednom godisnje(oporavim se u roku 2 dana)-to je od onih prahova, dobijem aknu neku-opet prahovi, zaboravin nesto-prahovi su krivi, ko to vise uopce dozivljava. Nek pisu i govore ljudi sta oce.

            U najgorem slucaju ce zbog tolike negativne medijske slike opast popularnost teretani i "kemiji"(to se naravno nece desit, al amo rec da se dogodi) pa ce past cijene svega. Sican se kad je bila ona panika oko pticje gripe, u konzuma su se prodavali peceni pilici po cijeni od 18kn, a inace je cijena 30kn. Pojea san ih milijun, najbolje vrime mog zivota.

            Comment


            • Re: CHAT

              Ma ko može šta da mi zabrani, nego me nervira što je većina ljudi sklona sasvim pogrešno da vidi uzrok problema...
              Pivo za masu, rakija za defku...

              Comment


              • Re: CHAT

                Vidio sam i ja ovaj *****ni tekst, šta reći nego žalosno. Dok se djeca ubijaju od junka, alkohola i cigareta u redu je, čim uzme malo proteina u prahu odmah se truje "kemijom"...
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • Re: CHAT

                  Sve je to stvar informiranosti.. I moja stara je mislila da je to droga i ispitivala prodavaca ako nema kakve zabranjene stvari u prahu.. Dok sam joj objasnio onda se ne zamara takvim pricama

                  Sent from my Lumia 920 using Tapatalk
                  Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                  "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                  https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Novinari jedva cekaju ovakvo nesto tako da mogu kenjat po prahovima i napitcima od kojih se ne raste i od kojih se kita ne dize...


                    "Novinari"... U kakvom svijetu mi zivimo.....


                    Sent from my Petit Beurre
                    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      radim video sa danasnjeg treninga, box jumps... znaci, strava! XD prvi put to radim i koristim windows movie maker @toorop zahvaljujem! ) sad jos malo pa cu ga uploudat na 5/3/1 temu haha #FAIL
                      https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                      http://instagram.com/dinc_94
                      http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                      myprotein code: MP24017174

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        sad kad je Dača već spomenija.. za napravit full pregled stanja organizma u domu zdravlja, jel mi to pokriva moje zdravstveno ili ne? i šta triban napravit uopće? jel trebam ić kod doktorice i pitat je da mi da uputnice za sve to ili?
                        when you want to succeed as bad as you wanna breathe than you will be successful

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Kod nas bi trebao ići kod doktorice za upute, verujem da je tako u celom regionu...

                          Sent from my Windows phone using Tapatalk
                          Pivo za masu, rakija za defku...

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by ThornNox View Post
                            sad kad je Dača već spomenija.. za napravit full pregled stanja organizma u domu zdravlja, jel mi to pokriva moje zdravstveno ili ne? i šta triban napravit uopće? jel trebam ić kod doktorice i pitat je da mi da uputnice za sve to ili?

                            Cisto sumnjam da je besplatno, ako je, javi!
                            "Eat. Lift. Misc. Sleep. Repeat"
                            --> DEADLIFT = 185 || BENCH = 140 || <--

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              full pregled ti je oko 1000 kuna (sa psiho i motorikom). Ono sto tebe zanima mislim da dode oko 500 kuna (nalaz krvi), ekg, vid, pisalina, zubar i ako sam nesto zaboravio nek netko doda

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                U HR se to dobije besplatno barem sam ja tako za potrebe faksa ( rad u zoni ionizirajuceg zračenja ) ,zamolis doktora opće medicine i on ti da i sve to normalno izvadis u labosu i ostalo već ekg,spirometrija itd dalje kod specijalista

                                Sent from my LG-P880 using Tapatalk
                                http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                                BB AND THIS !

                                Comment

                                Working...
                                X