Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Chat

    Originally posted by neuk View Post
    Nego, zasto bi krenuo od pocetka? Za podatak, Bio sam vec cca 500kcal u minusu bez kardia krajem 3.tj..
    To je vec nesto drugo. U tom slucaju bih samo nastavio s treningom, ali vrlo intenzivnim treningom. Ishrana sredjena i tek onda dodati kardio. Ne bih kardio dodavao odmah samo iz jednog razloga, a to je sto sam misljenja da jednim intenzivnim treningom mozes dobiti jos misica i lakse ce biti gubiti masno tkivo kada dodas kardio na takvo stanje, pogotovo ako budes imao sredjenu ishranu.

    Trudim se odgovarati na ozbiljna pitanja, a na neozbiljna i daljem trolam
    Nesto u posljednje vrijeme svako pitanje smatras ozbiljnim. Svijet nije isti ako barem ne istrollas deset ljudi dnevno.

    Comment


    • Re: Chat

      Originally posted by neuk View Post
      Dragi forumasi molio bih savjet
      Situacija je sljedeca: proslo je 5 tjedana otkad sam poceo defku. Prva tri tjedan sam odradio po planu i skidao na tjednoj bazi kalorije kao i lagano dodavao kardio. Cetvrti tjedan me uhvatila gripa i svih sedam dana sam bio vezan za krevet. Ako vam ista znaci podatak, taj tjedan nisam imao akivnosti, ali sam pratio unos hrane kao po planu. Od subote do danas sam bio na poslovnom putu i nisam imao apsolutno nikakve mogucnosti nisi pratiti unos hrane niti birati vrstu hrane. Psihicki je osjecaj da sam sve bacio u vodu, a fizicki sam jednim dijelom vratio skinute masti. Dakle nisam imao dva tjedna nikakve aktivnosti, niti gym niti kardio. U tom razdoblju sam trebao povecati kardio i poceti ubacivati odredene drop i superserije.
      Pitanje: sta da radim dalje? Nastavim kao da sam sve pratio po planu ili nastavim od onog tjedna prije bolesti? Krenem ispocetka ili sada zbog te kolicine vracene masti skinem vise od planiranog kalorije ili da ubacim duplo kardia u zadrzavanje postojece kolicine unosa hrane? Ili neka 3.opcija?

      Aa jesam se raspisao.. hvala ljudi!
      Nastavi gdje si stao. Bez nekih prica kao sve cu ispocetka jer to mi je kao da cujem ekipu koja govori od ponedjeljka krecem s ozbiljnim ćreninzima.
      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
      ----------------------------------------------------------------
      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

      Comment


      • Re: Chat

        Dali zna neko neku android Aplikaciju za slikanje a da ima tajmer,htio bi okacit par slika da vidite "rezulate ".
        Your future is created
        by what you do today,
        not tomorrow.

        Comment


        • Re: Chat

          Originally posted by Vucko View Post
          Dali zna neko neku android Aplikaciju za slikanje a da ima tajmer,htio bi okacit par slika da vidite "rezulate ".
          https://play.google.com/store/apps/d...nd.cameratimer
          http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
          BB AND THIS !

          Comment


          • Re: Chat

            Puno hvala
            Your future is created
            by what you do today,
            not tomorrow.

            Comment


            • Re: CHAT

              https://www.youtube.com/watch?v=aMXfcgOaDlw
              Nazalost ovakvih je mnogo danas

              Comment


              • Re: Chat

                Godinama ovo tvrdim i svi me ismijavaju! Eto vam sada..

                http://www.index.hr/black/clanak/nak...je/814191.aspx
                Originally posted by madmax22
                da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                Originally posted by jocker77
                Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                Originally posted by Hajduk
                isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                Comment


                • Re: Chat

                  Evo ga.... Počelo proleće i sa prvim lepim vremenom, pojavljuje se gomila novih članova sa uvek istim pitanjem...

                  Kako da za mesec-dva smršam i budem fit i da leti, kad odem na more, poyebem sve žensko što se kreće na dve noge...

                  Untitled.png

                  Moj kratak odgovor bio bi- NIKAKO!

                  Na žalost. Yebi ga, to prosto tako nefunkcioniše...
                  Pivo za masu, rakija za defku...

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Dačeta pere neyebica jer je izdefiniran a ženi mu se to ne sviđa


                    @ostali, da li ste gledali GoT ?? Pogledati odmah sve epizode ili čekati?
                    U nekom sam učenju bio pa još nisam pogledao...
                    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                    Fak me, right?

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      nisam ni ja jos odgledala. Maksimuse jesi li ti i u ovoj sezoni statista ili su ti dali recenicu ? :P
                      ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                      "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Sabotiraju moj odlazak u hollywood

                        Evo u prvoj epizodi san bia u onoj sceni di nas trojica vojnika guramo kamen da zatvorimo zmajeve, i naravno, izrizalo nas.

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Pogledao prve 4 epizode i sada moj zivot sljedecih mjesec dana nema smisla.
                          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                          ----------------------------------------------------------------
                          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by Maximus1950 View Post
                            Sabotiraju moj odlazak u hollywood

                            Evo u prvoj epizodi san bia u onoj sceni di nas trojica vojnika guramo kamen da zatvorimo zmajeve, i naravno, izrizalo nas. [emoji38]
                            Vidio si zmajove? Gurao si kamen??? Čovječeee...
                            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                            Fak me, right?

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Gleda li ko Daredevil? Meni je osobno zanimljivija nego te 4 epizode GoT-a..

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                jel samo kod mene slucaj ili ima kod jos nekog?

                                kada hocu uci na forum prvo mi se neko Sra*e otvori i onda tek 2. put mogu uci na forum.. pocelo uzasno zivcirati

                                Comment

                                Working...
                                X