Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    pozz ljudi, eto trebam nove proteina, našavo sam 100% Whey Gold Standard jeftinije kod švercera
    Last edited by kelly; 28-07-12, 14:45.

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by Peti View Post
      pozz ljudi, eto trebam nove proteina, našavo sam 100% Whey Gold Standard jeftinije kod švercera
      Prevelik su rizik ti švercani proteini i općenito... poznanik koji je u Afganistanu u US bazi kupovao
      jedaa američki proizvod isti je kupio u SI pa se razlikovao - prvo nije radio drugo su primjetili malo
      jeftinija naljepnica no na prvi pogled isto. A da ne idemo u deleme o A B i C brand-u u US kod nekih
      firmi i mogućnosti da se tolerira 20% razlika u sastavu naspram EU.

      U svakom slučaju pametno, a npametnije držati se kvalitete i provjerenog doveženog provjerenim
      putevima.
      Last edited by kelly; 28-07-12, 14:45.

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by Peti View Post
        pozz ljudi, eto trebam nove proteina, našavo sam 100% Whey Gold Standard jeftinije kod švercera
        taj od optimuma se fejka na veliko...
        jasminhalkic.com
        http://www.myfitnesspal.com/chawwklattt

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by chawwklattt View Post
          taj od optimuma se fejka na veliko...
          ja sam čuo iste priče i to kao u Mađarskoj... a i vjerujem da je Europski ON
          bolji od proizvedenog u US... općenito taj black market je mačak u vreći

          Comment


          • Re: CHAT

            Kao da je u svakom dućanu sa suplementima samo ispravna i originalna roba, možeš si misliti...

            Comment


            • Re: CHAT

              istina antonio, al onda se postavlja pitanje di kupovat suplemente
              "What the mind believes the body achieves."

              Comment


              • Re: CHAT

                Ja se ne brinem toliko gdje kupovati suplemente jer nisam nikad čuo da je netko imao zdravstvenih problema sa bilo kakvim suplementom kupljenim u oglasniku, u dućanu ili negdje drugdje tako da kupim tamo gdje je najpovoljnije i to je to.

                To je stvar čovjeka, tako da je najbolje da svatko sam odluči gdje kupovati suplemente

                Comment


                • Re: CHAT

                  zdravstveni problemi nisu primarna briga ako je u pitanju fejk whey.najveci problem je kolicina proteina koja se nalazi po mjerici odnosno 100g.ako pise recimo 24g P/30G TI RACUNAS TAKO I TOME SE RAVNAS.U FEJKOVIMA JE NERJETKO 10G ILI manje na istu mjericu.tu se narusava kalkulacija unosa P time i forma u duzem periodu itd...
                  Pocivao u miru Bozjem

                  22.12.1984 - 20.12.2012

                  __________________________________________________ ___________________________

                  mentor: Sasa Draskovic

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    E sad, i mene zanima nesto, odes u trgovinu suplemenata, tko mi garantira da on ispod pulta ne drzi isti whey sto prodaje ovaj s njuske?
                    Ja sam non stop zagovarao sigurnu kupnju, tj
                    NE kupnji na crno ali nisam vise siguran u nista...
                    Jer ja pametan dajem oko 530 kn za ON Whey dok ekipa oko mene daje 350... Probas jedan, probas drugi.. Ista pi cka materina...
                    Mozda je remode u pravu, ali opet ponavljam, mozda mi ovaj ispod pulta uvali isti taj s njuske... Kriza je, ljudi se snalaze...

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by remode View Post
                      zdravstveni problemi nisu primarna briga ako je u pitanju fejk whey.najveci problem je kolicina proteina koja se nalazi po mjerici odnosno 100g.ako pise recimo 24g P/30G TI RACUNAS TAKO I TOME SE RAVNAS.U FEJKOVIMA JE NERJETKO 10G ILI manje na istu mjericu.tu se narusava kalkulacija unosa P time i forma u duzem periodu itd...
                      baš sam to htio napisat.. jedino što se može desit da je podozirano..

                      tko ti može garantirat da ti kad kupiš u trgovini da je to 100% provjereno, svima je cilj zarada, i da bude što je moguće veća.. svi će uvjek ići linijom manjeg otpora.. ako hoćeš bit siguran šalji na analizu i to je to..

                      evo jedan post:

                      "Kako je Glanbia (proizvođač CFM-a) kupila Optimum (pred nekih 2 god za 330 milijuna $) tako su i punionice i mixaonice preselili na druge jeftinije lokacije. Naime, prodaja Optimuma u Europi je svega 7% njihove prodaje u Svijetu (SAD, Brazil, Japan- oni su najjači, iako SAD ima ON prodaju preko 75%).

                      Početkom 2. mjeseca ove godine dobio sam na probu isti proizvod iz SAD-a i Europe, razlika dan i noć.
                      Jest da su recepture iste, ali ima tu i dosta "sitnih prevara", odnosno miješanju kvalitete proteina, tj mješaju se ona za humanu upotrebu sa jeftinijom kineskom varijatom. Jedno 3 puta jeftinijom.

                      Ali kako Europsko tržište ni Ameri ni Glanbia (Irska) ne kontroliraju svako malo, tako dolazi i do različitijih proizvoda.
                      No, ipak aroma nije mjerilo ni pokazatelj kvalitete. I još jedno: što je bogatiji okus, to ima više punila, mixeva aroma u sebi. To će vam potvrditi i firme koji rade mixeve i pune razno razne proizvode na veliko, tipa Brenntag i sl

                      pa ovako
                      što stiže to zapravo zna jako mali broj ljudi

                      problem je zapravo u odnosu ostalih prema istočnoj europi.
                      velika količina robe kojoj istječe rok za 6 mj i manje stiže iz USA prema Europu, i onda lancima prodaje predodrede što, gdje i kako.

                      Što se tiče kvalitete USA:EU nije nužno da je proizvod manje kvalitetan.
                      EAS znam da je isti. Pošto iz njih stoji Abbott njima nije u interesu igranje sa nekvalitetom (dakle, njih cijena opravdava).

                      Danas je jako teško znati što je i kakva sirovina u pitanju, većinom se niti ne radi kvalitetna analitika cijele godine, već svakih par godina.

                      No, kako je nabava sirovina uvijek ista, a neki USA brand nema svoju kontrolu u Europi, nema se pojma što gdje završi. Možda zato jer se može nabaviti jeftinija kineska varijanta, a to znači da na tonu lako mogu dići bar još 150-200 kg bez da se previše osjeti razlika.

                      To je dakako samo teorija, ali nekako mi miriše na istinitu"
                      Originally posted by darios
                      pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Dečki aj ove poruke na pm, imajte razumijevanja.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          wtf u krivu si,pogledaj bigger faster stronger fil na youtube da vidis kako se fejkaju ko iz picke...

                          da prejeftino je jer je domaca kvaliteta,izvrsni su.

                          kelly ja kupujem ovdi jer sam u svedskoj.nisam u hr no hard feelings
                          Pocivao u miru Bozjem

                          22.12.1984 - 20.12.2012

                          __________________________________________________ ___________________________

                          mentor: Sasa Draskovic

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            396828_10150984901903873_208486745_n.jpg

                            4kg kanta "jupola" whey 499kr=433kn
                            750g isti whey+multivitamini gratis 145kr=126kn
                            recovery bar gratis ko i postarina

                            559kn skoro 6kg wheya i multivit.....isto svedska stranica,odlicna kvaliteta...mislim da je HR daleko previse skupa po pitanju suplemenata
                            Pocivao u miru Bozjem

                            22.12.1984 - 20.12.2012

                            __________________________________________________ ___________________________

                            mentor: Sasa Draskovic

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Poprilično ti zavidim, ja dok sam se naoruzao potrosio sma poprilicno love...

                              Moja nabava cca 1.700 kn, a nitipisljivih mjesec ipo dana .... masa starta za par dana, a jos love za mesinu koju cu zderati?
                              Trebat ce mi 5-6 tisuca kuna, pa ti zivi u ovoj drzavi...

                              IMG_4778.JPG

                              A svaki suplement je potreban...

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                hmm wtf, ako misliš toliko potrošit al ti nije isplativije otić u neku susjednu državu pa se opskrbit? tipa slo, bih,...
                                "What the mind believes the body achieves."

                                Comment

                                Working...
                                X