Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    t.a.t.a, javi onda


    nisam stavljao tudje slike.
    Black leather, knee-hole pants

    Comment


    • Re: CHAT

      btw ovo za metan i test i prvu kuru.. ja bi svima preporučio za prvu kuru solo metan.. i to kao neku blitz kuru.. i to ako neko trenira 3 mj pa već hoće nešta uzet.. ako neko ima dužeg staža prva kura naravno test, može sa metano a i nemora.. tako i tako taj metan služi samo radi kicka u tih prvih tri tjedan dok test ne proradi kako spada.. najbolje bi bilo ovako sa verzijom metan test, prva tri tjedan test i metan, nakon 6tog tjedna receptori dolaze do zasićenja pa je dobro opet ubacit metan.. 8,9,10-ti tjedan.. to je nekako idealno..
      solo test.. odradiš prvi tjedan frontload i to je to.. 8 tjedan solo testa je za neku masu optimalno za stvaranje gainova, dodavanje više tjedan nema smisla.. osim na defki

      i da se složim sa wtf-akom.. u današnje vrijeme ne da je test jeftin nego prejeftin.. manje neko kanta wheya
      Originally posted by darios
      pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

      Comment


      • Re: CHAT

        Molim admine da obrisu trejsov post, on me upravo nagovarao da se ubodem...

        Comment


        • Re: CHAT

          IMG_0176.jpg dali znate tko je dotični na slici???

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by T.A.T.A. View Post
            [ATTACH=CONFIG]14439[/ATTACH] dali znate tko je dotični na slici???
            Weedemer, dok nije obolio!? jesam blizu?
            Simplify.

            There are no shortcuts to any place worth going.

            ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
            HARDER.


            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by gavranka View Post
              Weedemer, dok nije obolio!? jesam blizu?

              Good job, kak si sam znala?
              Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by gavranka View Post
                Weedemer, dok nije obolio!? jesam blizu?
                blizu. nisam bio izdefiniran, al sam bio nabildan.
                sve do jednog momenta kad sam se htio izdefinirati. pa sam pretjerao. zest-oko.

                necu vise ljepiti slike jer su to sve stvari za kategoriju "vjerovali ili ne".

                ja znam sto sam sve prosao u zivotu i nemam se namjeru time hvaliti ili ponositi.
                mozete se samo sprdati sa mnom i rugati mi se. ionak drugo ni ne ocekujem kako od vas tako niti od drugih.
                Black leather, knee-hole pants

                Comment


                • Re: CHAT

                  niko te nesprda samo se salimo,stvarno si dobar na ovoj slici gore hahaha

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Maloprije na forumu naletim na ovo:

                    Capture.jpg


                    55697a3ab40bc781e4a5794fab2e1b39.jpg
                    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by Weedeemer View Post

                      ja znam sto sam sve prosao u zivotu i nemam se namjeru time hvaliti ili ponositi.
                      mozete se samo sprdati sa mnom i rugati mi se. ionak drugo ni ne ocekujem kako od vas tako niti od drugih.
                      Ima jedna mudra izreka, glasi otprilike ovako: "Najteže u životu je kad dođe tren u kojem treba odlučiti: potruditi se još više ili odustati." Očito je da si ti odlučio ovo drugo. To bi značilo da ne želiš pomoć. A osoba koja ne želi pomoć, ne može joj se pomoći. Nažalost, i ja sam se osobno uvjerila u to. Stoga, kad odlučiš potruditi se još više, potraži pomoć i sigurna sam da ćeš ju i dobiti. Iako ni tad ne očekuj da će to riješiti sve tvoje probleme. Neće! Motivaciju moraš naći iznutra, a ostali ti samo mogu pomoći da ju održiš..Odustati je najlakše..Tolliko od mene uz još jedan citat: "It's not how many times you get knocked down that count, it's how many times you get back up. " Sigurna sam da si već za to čuo, ali očito si zaboravio.
                      Simplify.

                      There are no shortcuts to any place worth going.

                      ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                      HARDER.


                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Nije zezancija sa 57kilašem nego ozbiljno trebam ime i prezime lika!

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by T.A.T.A. View Post
                          Nije zezancija sa 57kilašem nego ozbiljno trebam ime i prezime lika!

                          Ćale, jesi razmisljao kad se nadjes s kosturkom ( nhf) da usput odete na trening da ti bude spotter dok radis bench? Ali obrnuti spotter, da ti sjedne na sipku ona zadnja dva ponavljanja
                          Salim se ja malo, bez uvrede weedblabla-u...

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Morat ću samo kamenje ponjeti sa sobom kad se budemo našli i dok budemo išli do teretane da ga vjetar ne odpuše!

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              zanimljivo da tata ima 11 kg i 11 visinu na profilu,a meni je kelly osobno prijetio na pm da moram obrisat svoje kg i visinu i kad nisam htio,na silu mi je obrisao
                              dizajner,ja samo kazem sta ovaj radi

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by Adatar View Post
                                zanimljivo da tata ima 11 kg i 11 visinu na profilu,a meni je kelly osobno prijetio na pm da moram obrisat svoje kg i visinu i kad nisam htio,na silu mi je obrisao
                                dizajner,ja samo kazem sta ovaj radi
                                Nisam ti prijetio nego sam rekao da to nije u redu da se tako sprdaš sa svima nama. Isto to ovim putem poručujem i TATI.
                                Visinu i težinu smo uveli na prijedlog forumaša, u najboljoj namjeri, ako netko ne želi staviti ne mora, ali isto tako nije u redu da se šprdate sa tim podacima i pravite cirkus od foruma.

                                Na forum je svatko dobrodošao tko ima dobre namjere, a onaj tko je došao ovdje provocirati i zaje.bavati se taj može slobodno otići.
                                To je pitanje one osnovne kulture koja samo govori o nama samima.
                                Last edited by kelly; 08-02-13, 21:31.
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X