Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Pa reko sam mu i ja,ali neee dečko udara i dalje po svome,jbt jesi dosadan pa nije adatar!

    Comment


    • Re: CHAT

      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by WTF View Post
        Antonio nije ti mate31 adatar hehe... Trust me
        Stil pisanja mu je isti kao kod Adatara dok su komentari ipak pametniji.
        Ako griješim, sorry mate31!

        Comment


        • Re: CHAT

          hehe ma sve je uredu,ma nikad neobracam paznju previse na tocka,zarez upitnik,usklicnik na internetu nekom je to glupo ali meni nije nismo u skoli hhehe,ugl sve 5

          Comment


          • Re: CHAT

            Kad smo već kod toga tko je tko, da li možda netko zna nešto o forumašu pod imenom Invictus? Naime, slao mi je poruke raspitivajući se prilično konkretno o meni, a kad sam ga pitala što nije otvorio temu i predstavio se, nije više odgovarao. Stalno se logira na forum, ali nema niti jedan post napisan..??
            Simplify.

            There are no shortcuts to any place worth going.

            ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
            HARDER.


            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by gavranka View Post
              Kad smo već kod toga tko je tko, da li možda netko zna nešto o forumašu pod imenom Invictus? Naime, slao mi je poruke raspitivajući se prilično konkretno o meni, a kad sam ga pitala što nije otvorio temu i predstavio se, nije više odgovarao. Stalno se logira na forum, ali nema niti jedan post napisan..??
              same here, kad je pitao nesto konkretno rekao sam mu da sam otvorio temu u kojoj sve pise i tu je zavrsio nas razgovor.
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • Re: CHAT

                zna li netko di su Adatar (alfa mužjak) i Weedeemer (onaj koščati) ??? malo sam se zabrinuo za njih, možda su se počeli i družit
                The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                Fak me, right?

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by domagoj View Post
                  zna li netko di su Adatar (alfa mužjak) i Weedeemer (onaj koščati) ??? malo sam se zabrinuo za njih, možda su se počeli i družit
                  prvi je banovan drugi je nestao u akciji - zadnji put sam procitao da je imao planove odraditi jednu strasnu defku s kokainom i heroinom
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Zar se nije neko od forumasa dogovara popit kavu s njim?

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Je, nixa...
                      Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                      http://www.facebook.com/adoni.costo
                      http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                      http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by Maximus1950 View Post
                        Zar se nije neko od forumasa dogovara popit kavu s njim?


                        Je, T.A.T.A...koji je na momente agresivan i predlagao mu je da se baci pod vlak
                        E sad, T.A.T.A je aktivan a kosturka nema....

                        a060.gif

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Ahahahaha a drame.

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Pa evo da i potvrdim, sa sam se našao sa dečkom na piću,bio je to pomalo čudan razgovor,rekao sam mu izravno da je on sjeban totalno,na što je on i potvrdio to.eto dečko je mršav,ma...

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by gavranka View Post
                              Kad smo već kod toga tko je tko, da li možda netko zna nešto o forumašu pod imenom Invictus? Naime, slao mi je poruke raspitivajući se prilično konkretno o meni, a kad sam ga pitala što nije otvorio temu i predstavio se, nije više odgovarao. Stalno se logira na forum, ali nema niti jedan post napisan..??
                              Ma na takve poruke od tih niti ne odgovaraš, šteta vremena...
                              Meni je isto poslao jučer dal se trenira, hahaha, ignore

                              "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by T.A.T.A. View Post
                                Pa evo da i potvrdim, sa sam se našao sa dečkom na piću,bio je to pomalo čudan razgovor,rekao sam mu izravno da je on sjeban totalno,na što je on i potvrdio to.eto dečko je mršav,ma...
                                o cemu ste pricali?
                                dali stvarno tako izgleda?
                                I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                                Comment

                                Working...
                                X