Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Chat

    Prati ko od Vas Nixu na you tubu ??
    lik je kralj,a i moze se ponesto naucit

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by Toorop View Post
      I onda svi kažu težak faks, ne mogu proći a serije se po par dana gledaju Trebate se ugledati na Dinč-a, marljiv, uči svaki dan, (ne partija po Ljubljani, da, mogao si zvati lopove jedan..) hahah
      Hahahaha

      Ma meni je moj faks bio san snova! Malo predavanja, pa neko izlaganje svaki drugi dan držiš, pa putovanja, pa plaćena teretana, bazen, saune... fuuuuuu uživancija

      Inače mi je rutina bila doć u pola 8 ujutro na bazen, u 9 na predavanje, u 2 u teretanu, pa kave do navečer i telka aaaaaaaa di su ti daniii

      Originally posted by Krešimir View Post
      Ja bih se rado s tobom zatvorio u stan
      Požuri se dok sam još dobro raspoložena, pa ne mislim o razlozima zašto ne bi

      "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

      Comment


      • Re: Chat

        Originally posted by Armani View Post
        Prati ko od Vas Nixu na you tubu ??
        lik je kralj,a i moze se ponesto naucit
        Nixa Zizu? Pa nije loš, malo je doduše amater, ali nije loš...

        Odgledam mu klip, bez obzira što me strašno iritira njegov seljački naglasak... Ne mogu da provalim odakle je tačno... Neki Paraćin ili Kruševac....
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by vea View Post
          Hahahaha

          Ma meni je moj faks bio san snova! Malo predavanja, pa neko izlaganje svaki drugi dan držiš, pa putovanja, pa plaćena teretana, bazen, saune... fuuuuuu uživancija

          Inače mi je rutina bila doć u pola 8 ujutro na bazen, u 9 na predavanje, u 2 u teretanu, pa kave do navečer i telka aaaaaaaa di su ti daniii
          Privatni faksic, nesto tipa Vern, menadzment?

          Originally posted by vea View Post
          Požuri se dok sam još dobro raspoložena, pa ne mislim o razlozima zašto ne bi
          Ako mogu bit slobodan i predlozit glazbu koja ce svirat u pozadini...
          Kreso, you dog, you!

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by Toorop View Post
            I onda svi kažu težak faks, ne mogu proći a serije se po par dana gledaju Trebate se ugledati na Dinč-a, marljiv, uči svaki dan, (ne partija po Ljubljani, da, mogao si zvati lopove jedan..) hahah




            .....

            [ATTACH=CONFIG]17774[/ATTACH]
            Ma pazi ti ovog tooropa trenutno stanje u drugom semestru je totalno relax (barem za sad) pa pokusavam iskoristit tu slobodu ( shoping and that means ---> foam roller and protein ) makar me u utorak ceka ispit ali nema veze haha

            P.s. i naravno da partijam hahaha

            sent from my nokia 3410
            https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
            http://instagram.com/dinc_94
            http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
            myprotein code: MP24017174

            Comment


            • Re: CHAT

              Maximus, loš izbor

              Vea, daj adresu

              Comment


              • Re: CHAT

                thumb_dwight-schrute-meme-generator-u-mad-bro-u-mirin-na-ur-just-jelly-b0191b.jpg


                .



                .




                .




                .













                .













                .


                thumb_dwight-schrute-meme-generator-u-mad-bro-u-mirin-na-ur-just-jelly-b0191b.jpg
                thumb_dwight-schrute-meme-generator-u-mad-bro-u-mirin-na-ur-just-jelly-b0191b.jpg
                thumb_dwight-schrute-meme-generator-u-mad-bro-u-mirin-na-ur-just-jelly-b0191b.jpg
                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                ----------------------------------------------------------------
                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by Krešimir View Post
                  Maximus, loš izbor

                  Vea, daj adresu
                  Maksa je puko skroz..


                  Možda i pevači moraju da mu budu bilderi?

                  Po tome WTF bi trebao da sluša samo Iggy Pop-a...

                  Pivo za masu, rakija za defku...

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Dača, mora da su riječi bitne

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Kako bi ovo proslo u nasim teretanama haha ?



                      0 : 43
                      http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                      BB AND THIS !

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by Maximus1950 View Post
                        Privatni faksic, nesto tipa Vern, menadzment?

                        Ako mogu bit slobodan i predlozit glazbu koja ce svirat u pozadini...
                        Kreso, you dog, you!
                        Uopće pa se nije dalo naslutit koji je
                        Yes, ali sam išla na turizam, upisala još dok je bila Zagrebačka škola za menadžment, onda su nas pripojili na 2.godinu u VERN iii recimo da je to bila najbolja stvar koja se mogla dogodit

                        Poznaš nekog tko je išao ili?

                        Originally posted by Krešimir View Post
                        Maximus, loš izbor

                        Vea, daj adresu
                        Naaaaah... prošlo me
                        Last edited by vea; 20-04-14, 22:50.

                        "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by Dinč View Post
                          Ma pazi ti ovog tooropa trenutno stanje u drugom semestru je totalno relax (barem za sad) pa pokusavam iskoristit tu slobodu ( shoping and that means ---> foam roller and protein ) makar me u utorak ceka ispit ali nema veze haha

                          P.s. i naravno da partijam hahaha

                          sent from my nokia 3410
                          Relax, samo se pazi da ne zaj.ebeš negdje, i bez kalkulatora nigdje ne idi da ne bi bilo frke!

                          P.S. drugi put zovni ako ideš u ljubljanu, znam dobra mjesta za partijanje :*


                          @Premijum, previše nešto stavljaš slike takvog tipa, da nisi đeli na druge jer komuniciraju a tebe zanemaruju? Hoćeš da te posjetim u PM (no homo), malo da ti durštvo pravim (no homo x2)
                          Last edited by Toorop; 20-04-14, 23:15.
                          Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                          "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                          https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            E ***** me ako iduci put kad dodjen u ZG necu zvat vas dvojicu da dogovorimo neki meet u Ljubljani, taman na pola puta.

                            @Vea: Imamo i u Splitu nesto slicno-Aspira, pa san po opisu faksa pretpostavia o cemu se radi jer san vec cua price.

                            Nisi komentirala odabir glazbene pozadine?! :@

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by Maximus1950 View Post
                              E ***** me ako iduci put kad dodjen u ZG necu zvat vas dvojicu da dogovorimo neki meet u Ljubljani, taman na pola puta.
                              Ako kada dođeš, zovi, da idemo da "becarimo" po diskotekama!
                              Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                              "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                              https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by Maximus1950 View Post
                                @Vea: Imamo i u Splitu nesto slicno-Aspira, pa san po opisu faksa pretpostavia o cemu se radi jer san vec cua price.

                                Nisi komentirala odabir glazbene pozadine?! :@
                                Kužin, sad sam malo googlala, ne zvuči loše - na prvu

                                S obzirom da me prošla volja da Kremšnita navrati i da se desi slučajno, nisam imala neku potrebu za komentiranjem

                                Ma samo ovo prolazi:


                                btw. vidim da pričate o Ljubljani, jel vrijedi posjetit grad?

                                "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                                Comment

                                Working...
                                X