Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Megara View Post
    @Rijeka87 nazalost nisam nigdje uspjela naci jedino sam skontala da je sastavni dio sladoleda i nekih drugih namirnica, kao zgrusnjivac ali to nam ne moze pomoci
    Originally posted by Rijeka87 View Post
    Da, al ajde doc ce to i kod nas za nekih 5-10 godina haha
    Ja mislim da bi bez beda odradio defku tamo
    Vas dvoje ko da ste potomci Forrest Gumpa majke mi. Zainteresiralo me zasto kod nas nema tog cuda, gugla san i zamisli, nasa san u roku 10 sec i ima za kupit.

    Primjer 1. Ducan u ZG koji salje di god triba.
    http://www.terra-organica.hr/xantan-...-emulzija.html

    Primjer 2. MY - FUCKING - PROTEIN!
    10529516-1395068394-712426.jpg

    I sad mozete prestat kmecat.

    Originally posted by Bronko View Post
    ajde pomoc iskusnjare. Evo konacno dsao do zeljenih kilaza u DL jos nekim vjezbama a sada krenuo problem , hebga nemerem drzati vise grip pocne mi uteg kliziti . Sta predlazete ? neki hand wraps ili neku drugu metodu ? Zahvaljujem na savjetu
    Nauci koristit hook grip, nekima je poprilicno bolan, neki ga vole. Ja ga ne volin i nije ugodan, al samo s njime mogu povuc +200kg.

    Koristi kredu.

    Dodatno radi na snazi hvata.

    Comment


    • Re: CHAT

      pocet cu sada mixed pa cemo viditi. ali ako ima tko kakav savjet i sta uzeti slusam

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by Bronko View Post
        pocet cu sada mixed pa cemo viditi. ali ako ima tko kakav savjet i sta uzeti slusam
        ? kako misliš
        Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

        "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

        https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

        Comment


        • Re: CHAT

          hahahahaaha maksi legendo

          edit: s jednim malim problemom, doe ovaj prvi link je kozmeticki proizvod, tako sam jednom uzela kokosovo ulje koje je namijenjeno za kosu i tijelo i ne moze se jesti
          a za myprotein je dostava 16gbp
          Last edited by Megara; 29-04-14, 18:29.
          ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

          "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by Maximus1950 View Post
            Vas dvoje ko da ste potomci Forrest Gumpa majke mi. Zainteresiralo me zasto kod nas nema tog cuda, gugla san i zamisli, nasa san u roku 10 sec i ima za kupit.

            Primjer 1. Ducan u ZG koji salje di god triba.
            http://www.terra-organica.hr/xantan-...-emulzija.html

            Primjer 2. MY - FUCKING - PROTEIN!
            [ATTACH=CONFIG]17869[/ATTACH]

            I sad mozete prestat kmecat.
            (No homo)

            Sad si mi uljepsao dan, cak sam na trenutak zaboravio da doma imam 3kg pokvarenog wheya i da nemam para ni za 500g novog hahaha -.-'
            I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by Toorop View Post
              ? kako misliš
              pa ono asvjet za dl sa vecim tezinama, koristiti trake ili nesto trece i tako dalje....slusam savjete iskusnijih i jacih

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by Megara View Post

                edit: s jednim malim problemom, doe ovaj prvi link je kozmeticki proizvod, tako sam jednom uzela kokosovo ulje koje je namijenjeno za kosu i tijelo i ne moze se jesti
                Maksi nas zeli strpat u bolnicu
                Last edited by Rijeka87; 29-04-14, 18:39.
                I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                Comment


                • Re: CHAT

                  @Bronko: Pa pocni koristit kredu?

                  @Megara&Rijeka: Udruzite se, dostava u HR je jeftinija, ako dovoljno stvari narucite je i besplatna(nisan siguran?).
                  Ili upilajte vlasnike web shopa da ovde to uvrste u ponudu i promoviraju gumu s nekoliko recepata.

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Dostava je free preko 100funti. Uz neki discount code narucite stvari za 110-120 funti, platite 100funti, free shipping.

                    Mogao bi vam slikat sta mi je stigo jucer

                    edit: sta ce vam taj x gum? Megi opet planiras radit junk obroke
                    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                    ----------------------------------------------------------------
                    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      di kredu da nabavim ? sorry na glupom pitanju nisam to nikada koristio pa ono ako ima neka zamjena ili nesto

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by Bronko View Post
                        di kredu da nabavim ? sorry na glupom pitanju nisam to nikada koristio pa ono ako ima neka zamjena ili nesto
                        Kreda ili liquid chalk, pogledaj webshop. Liquid chalk od MyProteina je top, nisam koristio, ali cuo sam iz povjerljivih izvora.
                        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                        ----------------------------------------------------------------
                        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by Bronko View Post
                          di kredu da nabavim ? sorry na glupom pitanju nisam to nikada koristio pa ono ako ima neka zamjena ili nesto
                          Imas u hervisa, kocka krede je tipa 30ak kn, to ti je dovoljno za godinu dana. Ili pogledaj u nekom ducanu za ekstremne sportove koji drzi i penjacku/alpinisticku opremu, tamo ces to isto nac.

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            nema toga tu kod nas....idem u skolu opljackati krede za plocu pa smrviti

                            p.s. a trake ? de malo opsirnije sta si se stisnuo pa ne trazim te novce

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by Bronko View Post
                              nema toga tu kod nas....idem u skolu opljackati krede za plocu pa smrviti
                              Ne pali, probao sam vec
                              I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by Premium.Better View Post
                                Dostava je free preko 100funti. Uz neki discount code narucite stvari za 110-120 funti, platite 100funti, free shipping.

                                Mogao bi vam slikat sta mi je stigo jucer

                                edit: sta ce vam taj x gum? Megi opet planiras radit junk obroke
                                Nebi cak ni bilo lose da se skupi nas 2-3 il vise iz Ri pa da narucimo, ja mislim da ispadne dosta jeftinije.
                                A moze se svasta sa xanthanom, vecinom djeluje ko neki zgusnjivac ajmo rec. Megi ce ti znat bolje objasnit
                                I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                                Comment

                                Working...
                                X