Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Bronko jel to tresnja ? I ja imam vocnjak i tresnju i sjetio se savjeta onog lika na forumu sokiraj misice i penji se na drvo i reko idem i usput pokupio vitamine i minerale

    Fino si se opskrbio,tako i moj frend ima,steta sto ne ide u teretanu uz to je prirodni mezomorf i zdere tu piletinu nenormalno od kuce,mislim da bi buknuo uz treninge...
    http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
    BB AND THIS !

    Comment


    • Re: CHAT

      zenina baba na selu. Uvalio joj 30 pilica da mi utovi i pripremi za duboko....mwahahahaha

      je je tresnja

      Comment


      • Re: CHAT

        Bronko moga si poslat par komada posto se vec hvalis
        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
        ----------------------------------------------------------------
        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by Premium.Better View Post
          Bronko moga si poslat par komada posto se vec hvalis
          da nema ovoga bilo bi gadno sa prehranom (bila registracija, servis, osiguranje, neki glupi porez morao platiti), tako da mi danas bio fin dan. Sada samo mlatiti po tome i da vidimo dokle cu dogurati do 21.10

          Comment


          • Re: CHAT

            nema torenta za osmu epizodu GoT !!! zasto to?! aj nek neko ishakerise nesto i posalje mi(nam)

            i can't start my monday mornings without game of thrones!!

            edit: nije ni bila, tek 1.juna omg
            Last edited by Megara; 26-05-14, 09:50.
            ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

            "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by Megara View Post
              nema torenta za osmu epizodu GoT !!! zasto to?! aj nek neko ishakerise nesto i posalje mi(nam)

              i can't start my monday mornings without game of thrones!!

              edit: nije ni bila, tek 1.juna omg
              Due to the Memorial Day holiday in the United States on May 25, there will be a one week break between episodes 7 and 8.
              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
              ----------------------------------------------------------------
              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

              Comment


              • Re: CHAT

                gledan ovoga imerovica na Fb. stoji njegova slika i naspisano.

                Sandi Imerovic Fitness Coach
                4 hrs · Edited ·


                6 mjeseci
                1000 sati treninga
                12 000 serija
                600 000 kilograma utega
                To je samo mali dio onoga što je bilo potrebno za pobjedu......Continue Reading....



                znaci kad izracunas i ako uzmes u obzir da je svaki al bas svaki dan radija trening ispadne da liku trening traje 5 i po sati. ida radi dva denevno po 2 i kvarat. ?? Ko je tu lud??? ovo za serije i kile utega mi se neda ni racunat
                ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by Bobby Sands View Post
                  gledan ovoga imerovica na Fb. stoji njegova slika i naspisano.

                  Sandi Imerovic Fitness Coach
                  4 hrs · Edited ·


                  6 mjeseci
                  1000 sati treninga
                  12 000 serija
                  600 000 kilograma utega
                  To je samo mali dio onoga što je bilo potrebno za pobjedu......Continue Reading....



                  znaci kad izracunas i ako uzmes u obzir da je svaki al bas svaki dan radija trening ispadne da liku trening traje 5 i po sati. ida radi dva denevno po 2 i kvarat. ?? Ko je tu lud??? ovo za serije i kile utega mi se neda ni racunat
                  Da ga ne branim, ali stvarno vežba 2 puta dnevno...

                  Lik je lud, ustaje u 4 ujutro... Znam to sigurno, jer ga pratim na FB, a i ja ustajem tako rano, zbog posla, a on je među prvima koji izbacuje statuse i bude aktivan u to doba...
                  Pivo za masu, rakija za defku...

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    to je vjerojatno okvirno napisao 1000 mozda je bas 934 sata i 12min...nemojte se lovit za to ko pijan plotamal da trenira dva puta dnevno to je istina

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Pa jel moramo non stop o njemu?

                      Evo bratu je dosla nova vrica wheya, zadnji put je uzea vaniliju a ovaj put strawberry cream okus pa san i to proba. Oba okusa su mi skroz dobra, a proba san ih sa minimalno dekstroze pa mi stvarno nisu jasne kritike na okuse Myproteina. O ukusima se stvarno ne raspravlja.

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        @armani i daca

                        ma kuzin ja to sve i stvarno svaka cast coviku na rezultatima. i virujen da je totalni uzivljenik. al brate da 1000 sati treninga. pfff totalna hiperbola. mozda jedino ako u taj trening racuna vrime i kad samo razmislja o treningu

                        @ maximus the merciful

                        da. o ukusima se n raspravlja. vidis ja san ima strawberry i bija mi dobar bratu je uzasno govno. njemu vanilija je super meni sranje. tako da... je'biga. uostalom je.beš okus proteina.

                        proba san u prike bija ironmaxx okus kukiz and cream, pistaccio i lješnjak mislin. nekako su prekemijski. preumjetni.
                        Last edited by Bobby Sands; 26-05-14, 15:59.
                        ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          lol

                          lol.jpg
                          http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                          BB AND THIS !

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Eric Lilliebridge mi lajkovao sliku, iako nisam ja na slici nego Goku al bole me brige IT COUNTS, IT COUNTS!!

                            10294228_1426854130920095_7314677705108513770_n.jpg
                            Last edited by Megara; 26-05-14, 16:58.
                            ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                            "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by Megara View Post
                              Eric Lilliebridge mi lajkovao sliku, iako nisam ja na slici nego Goku al bole me brige IT COUNTS, IT COUNTS!!

                              [ATTACH=CONFIG]18226[/ATTACH]
                              AHAHAHAHAHAHHA najjaca si
                              I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Apropo lepog vremena, kaže drug sad:"Ja izadjem u grad, očešem se od onu, onoj vidim sise, onoj dohvatim struk..meni dosta, ko da sam jebo.."

                                Pivo za masu, rakija za defku...

                                Comment

                                Working...
                                X