Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Bronko View Post
    isprobao recept od premiuma...definitivno precudan osjecaj. dozirao kako je on rekao i prejako. Osjecaj izmedu pijan, mamuran, trnci. Da djeluje , djeluje. Precudno smanjujem sljedeci put sve na pola.
    ofkros it works

    Originally posted by Dača View Post
    Ja šibnem dozu Power Force od BT i 2 gr L karnitina... Ništa...

    Još popijem i nes pre treninga...
    lol Dača..karnitin? pa tko jos to koristi osim Sandi i Tomislav Gustin followera

    ...

    ...
    ups..pa ti si Sandijev fanboy

    (karnitin prolazi samo u mega dozama, that's my opinion)
    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
    ----------------------------------------------------------------
    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

    Comment


    • Re: CHAT

      uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Daca ovo je bilo....uuuuuuuuuuuuuu.......ne smijem ni komentirati koliko nisko Sandijev fanboy....hahaha

      Comment


      • Re: CHAT

        Nisam ja keve mi. Bronko me nagovorio.

        Originally posted by Carl Wind View Post
        jer u plamenu ugljikohidrata se tope masti
        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
        ----------------------------------------------------------------
        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

        Comment


        • Re: CHAT

          Hahah... Zayebavajte vi samo....

          I ako je na ovom forumu uvaženo mišljenje da je l-karnitin živi quratz, ja sam se ipak odlučio uveriti se na sopstvenoj koži...

          Sticajem okolnosti u susednoj zgradi otvorio se veeeeeliki DM, pa kad sam već ušao i uzeo korpu, da ne izađem ko najveća sirotinja "samo gledam"...
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • Re: CHAT

            Ali da dodam i to... Na nekim forumima sam našao da je l-karnitin dobar kao preworkout u količinama od 2-3 g. Po mogućnosti tečni i u kombinaciji sa kofeinom, taurinom i zelenim čajem... I tako još nekim sličnim stvarčicama...

            I ako sam čitao dosta o tome da nema znanstvene potpore u tomu da on pospešuje mršavljenje, jer ga navodno telo proizvodi u dovoljnim količinama gde služi za transport masnih bla bla bla, ka mitohondrijama bla bla bla...

            Uglavnom, puno ljudi se javljalo sa iskustvima da ih ne radi... Doduše to su većinom bile žene, na forumima tipa ana.rs, koje i ne treniraju, niti drže dijetu, nego samo popiju tableticu karnitina...

            Sve u svemu, vodio sam se mišlju, kad već pijem zeleni čaj za vreme treninga (na opšte zgražavanje cele terertane), kad već uzimam Power force, što da ne ubacim i nekih 2-3 grama l karnitina, a već imam to jeftino u DM-u...
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • Re: CHAT

              :O Mnogo ogroman!

              10402628_628183477279746_2538849011059467105_n.jpg
              Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

              "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

              https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by Toorop View Post
                :O Mnogo ogroman!

                [ATTACH=CONFIG]18579[/ATTACH]

                tužna faca !!

                Comment


                • Re: CHAT

                  LOL! Daj ne prdi bezveze.

                  BTW. ima i sretnih facijalnih ekspresija, samo ne znam smijem li postavljati slike, još jedna kazna i leti mi ban

                  EDIT: tko ga šiša, evo ti. Svi sretni
                  10381994_1516017415288690_1367812876864018694_n.jpg
                  Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                  "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                  https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by Toorop View Post
                    :O Mnogo ogroman!

                    [ATTACH=CONFIG]18579[/ATTACH]
                    Kakva životinja

                    https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                    http://instagram.com/dinc_94
                    http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                    myprotein code: MP24017174

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by Dača View Post
                      Ali da dodam i to... Na nekim forumima sam našao da je l-karnitin dobar kao preworkout u količinama od 2-3 g. Po mogućnosti tečni i u kombinaciji sa kofeinom, taurinom i zelenim čajem... I tako još nekim sličnim stvarčicama...

                      I ako sam čitao dosta o tome da nema znanstvene potpore u tomu da on pospešuje mršavljenje, jer ga navodno telo proizvodi u dovoljnim količinama gde služi za transport masnih bla bla bla, ka mitohondrijama bla bla bla...

                      Uglavnom, puno ljudi se javljalo sa iskustvima da ih ne radi... Doduše to su većinom bile žene, na forumima tipa ana.rs, koje i ne treniraju, niti drže dijetu, nego samo popiju tableticu karnitina...

                      Sve u svemu, vodio sam se mišlju, kad već pijem zeleni čaj za vreme treninga (na opšte zgražavanje cele terertane), kad već uzimam Power force, što da ne ubacim i nekih 2-3 grama l karnitina, a već imam to jeftino u DM-u...
                      o
                      Ja i l-carnitinu samo najbolje mogu reci, primjetio sam da je izdrzljivost veca i obilnije znojenje definitivno. Jedini koji mi je bas imao ucinka je od Multipowera ali tekući obavezno i pio sam za nekih 25 % vecu dozu od preporucene .

                      A sad tko voli nek izvoli meni je super, recimo mnogo bolji od svih ostalih stvari kao Arginin, citrulin malat ......
                      "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by Draven View Post
                        o
                        Ja i l-carnitinu samo najbolje mogu reci, primjetio sam da je izdrzljivost veca i obilnije znojenje definitivno. Jedini koji mi je bas imao ucinka je od Multipowera ali tekući obavezno i pio sam za nekih 25 % vecu dozu od preporucene .

                        A sad tko voli nek izvoli meni je super, recimo mnogo bolji od svih ostalih stvari kao Arginin, citrulin malat ......
                        Da, fora sa tim tečnim karnitinom je što je koncetrovaniji, a bolje se apsorbuje... Zato verovatno bolje i radi...

                        Mada moram da priznam da je za mene bilo iznenađenje da se l-karnitin koristi za preworkout i za kick, jer sam ga ja uzeo prvenstveno kao pomoć pri mršavljenju....
                        Pivo za masu, rakija za defku...

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          I ja sam ga uzimao dok sam skidao kg, svakako je bio od pomoci ako sam vise mogao izdrzat a mogao sam isto tako sam przio vise Kcal .
                          "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            http://www.facebook.com/photo.php?v=797460556965975
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • Re: CHAT


                              Žalosno.
                              Najbolji komentar je što je neki lik napisao "pripremio je svoj krevet sada leži u njemu" . Ja ga nisam razumio u potpunosti jer je teže, samo taj je bio na mnogo više od steroida a i sad da vuce to je garant, i sami su voditelji rekli da se pripremio za rodjendan da bi mogao izdrzati citavu noc, mislim da 90% ljudi na forumu znaju kako se pripremit da budeš budan i koncentriran čitavu noć i da kvalitetno popiješ posebno ovaj iz videa koji ima nedostatak fokusa ......
                              "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                da...a taj s komentarom inace izgleda ovako



                                http://forum.bodybuilding.com/showth...hp?t=139803233
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X