Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Nebi vjerovao koliko su squash i badminton eksplozivni sportovi..
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by neuk View Post
      Nebi vjerovao koliko su squash i badminton eksplozivni sportovi..


      Ali ne i NAJeksplozivniji

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by jozo13 View Post
        https://www.youtube.com/watch?v=yP49r5wnOPo

        Snaga, brzina, fleksibilnost, tehnika....

        Najekspolozivniji sportasi danasnjice olimpijski dizaci utega, vrijedi pogledati uzivajte...


        [ATTACH=CONFIG]19053[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]19054[/ATTACH]
        Klokov mi je apsolutni car!!!
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • Re: CHAT

          Ali ono što nisam znao i što mi nije baš najjasnije, je to da postoje posebne garniture tegova za CrossFit....

          Ti tegovi imaju veći volumen i nije mi baš jasno zašto?
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by Dača View Post
            Ti tegovi imaju veći volumen i nije mi baš jasno zašto?
            Anna-Nyström-Back-Squats1.jpg

            Klasicni primjer. Crni eleiko od 15 i onda dva plasticna bumpera koja su tri puta deblja, a imaju 2,5kg

            U crossfitu (citaj:crosshit) je sve dozvoljeno. Prebaci na pola videa.

            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
            ----------------------------------------------------------------
            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

            Comment


            • Re: CHAT

              da izgledaju cool, furaju se na liftere sa punim sipkama samo im fali snage
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by TripleZ View Post
                da izgledaju cool, furaju se na liftere sa punim sipkama samo im fali snage
                Pozeri haha,kao puna šipka teških utega a ono 2 i pol kile

                Comment


                • Re: CHAT

                  Nisam znao da je mali od Dane Linn Bailey glazbenik i da je ovo njegova stvar:

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    http://www.index.hr/sport/clanak/vel...ke/788025.aspx

                    "Oni jesu, mi nismo" Kvazi clanak na kvazi portalu. Oni koji ozbiljnije prate sport i tako vec sve znaju dok "casual feggeti" nikako da se odluce tko je bolji, Messi ili Ronaldo.

                    UG labovi su godinama ispred anti-doping agencija. Nema vrhunskog sporta bez dopinga.
                    Bolt, Ronaldo, Djokovic, Nadal i slicni nikad nece "pasti" jer iza njih stoje najjaci, a to su Nike, Adidas itd.

                    Zao mi je onih koji misle kako je svijet sporta prava bajka i kako ce najbolji pobijediti hihi
                    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                    ----------------------------------------------------------------
                    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Da san vrhunski sportas, ma da san i osrednji sportas, i iman priliku zaradjivat dovoljno za zivot sika bi se svime zivim i besramno bi laga da mi je mater od malih nogu pravila med sa orasima i da tome dugujem snagu(Ivica i Janica Kostelic i prica sa spekom i lukom btw ) i spava bi ko beba po noci bez ikakve griznje savjesti. Profesionalni sport i doping idu skupa i ko to ne razumi, nek prestane gledat sport. Ili nek pocne gledat sah. A i tu se ljudi sikaju sredstvima za smirenje, koncentraciju itd.


                      Rekreativno juicanje je potpuno druga prica.

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Novak ne koristi steroide, a svi ostali da... No on ih uprkos svemu pobeđuje!
                        Pivo za masu, rakija za defku...

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Dan Green spušta kategoriju, bit će do 100kg

                          Izrezak.PNG

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by Dača View Post
                            Novak ne koristi steroide, a svi ostali da... No on ih uprkos svemu pobeđuje!
                            Tako je, i Lens Armstrong je jedini koristia doping na Tur de Frans i nepošteno pobijeđiva ostale naturalce sedam godina.

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Odvratno mi je to šta su Armstrongu napravili,jednog takvog sportaša pribit na stup srama sramota,a sve zbog novaca naravno,vrhunski sport je prljav da prljaviji nemože bit...ne mislim u na steroide nego na razno razne interesne skupine itd koje su tu umješane...

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Bila je neka prica da kad bi se iz ovogodisnjeg poretka eliminirali svi natjecatelji koji su barem jednom bili u nekom doping skandalu/pod suspenzijom, pobjednik bi bia oko 25.-30. mista. Toliko o tome.


                                Al Novak definitivno jedni nista ne uzima. Siguran san.

                                Comment

                                Working...
                                X