Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lucidni snovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Lucidni snovi

    Originally posted by pava View Post
    mene zanimaju ovakve stvari; ljudi, tijelo, energija, duhovnost... ako imaš kakvu internet stranicu vezano za to šalji link... hehe
    http://2012-transformacijasvijesti.com/
    Naisao sam nedavno na ovu stranicu i ima zanimljivih stvari...
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

    Comment


    • #17
      Re: Lucidni snovi

      http://www.fx-files.com/
      ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

      Comment


      • #18
        Re: Lucidni snovi

        kada smo kod snova, dal se nekom dogodilo sljedece:
        dogodi vam se neka situacija u zivotu, i imate osjecaj kao da ste to vec prosli/sanjali?
        meni se to cesto puta dogadja
        npr. sanjao sam da ce me na moru(gdje sam svake godine isao) na jednom kiosku lik zeznuti za novce(manje mi izvratit), i to se dogodilo samo sto nije bio lik, nego neka zena, na istom kiosku.
        ucio sam iz psihologije u skoli da je to kao neka pojava, pojava koja nam daje osejcaj da smo to sve prozivjeli no to se dogadja prvi put, no zaboravio sam naziv tog

        Comment


        • #19
          Re: Lucidni snovi

          da nije deja vu...
          cesto se to dogada dosta ljudi...proročni snovi...ljudi imaju nenadjebivu mentalnu moc i najjaca je kad puno ljudi dijeluje zajedno...
          sramota je da ljudi toga nisu svijesni...bitno da su svi svijesni novca i materijanoga,koje btw nema nikakvo znacenje za covijeka...sve je umisljeno...
          ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

          Comment


          • #20
            Re: Lucidni snovi

            je, deja vu, iliti dezavu
            znaci to stvaro jesu snovi koje mozes mjenjati(ako su losi)u stvarnosti?

            Comment


            • #21
              Re: Lucidni snovi

              Originally posted by deni098 View Post
              je, deja vu, iliti dezavu
              znaci to stvaro jesu snovi koje mozes mjenjati(ako su losi)u stvarnosti?
              tehnicki da...no stvar je u tome sto tek kad se dogodi to u stvarnosti skuzis da ti je poznata situacija.
              kad bi mogao san protumacit na ispravan nacin prije nego se dogodi u javi..e onda si na konju
              ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

              Comment


              • #22
                Re: Lucidni snovi

                Upravo to, kad se pocne dogadjat skuzim da sam to negdje prosao, da sam to sanjao, i probam razmislit sta ce se dogodit kasnije kako bi izbjegao tu situaciju
                Sad ovo kad pisem imam osjecaj kao da sam prolupi hahah

                Comment


                • #23
                  Re: Lucidni snovi

                  Originally posted by deni098 View Post
                  kada smo kod snova, dal se nekom dogodilo sljedece:
                  dogodi vam se neka situacija u zivotu, i imate osjecaj kao da ste to vec prosli/sanjali?
                  meni se to cesto puta dogadja
                  npr. sanjao sam da ce me na moru(gdje sam svake godine isao) na jednom kiosku lik zeznuti za novce(manje mi izvratit), i to se dogodilo samo sto nije bio lik, nego neka zena, na istom kiosku.
                  ucio sam iz psihologije u skoli da je to kao neka pojava, pojava koja nam daje osejcaj da smo to sve prozivjeli no to se dogadja prvi put, no zaboravio sam naziv tog
                  mislim da ti to nije bio san nego polu san nešto ko kad si napola svijestan napola si ko zna gdije, crpiš te informacije... čuo sam za takve stvari ali vrlo slabo... u takvom stanju je predviđao onaj nosterdamus ili kako se već zvao, mislim da je živio negdje u srednjem vijeku i prorekao hislera fulo za 1 slovo mislio je na hitlera i nazvao ga novim neronom...
                  on je fulo u slovu ti u spolu... hehe
                  koliko točno ljudi iskorištavaju svoj mozak 3 posto jel? zamisli kad bi kontroliro 10 il 20 posto svijesno... treba razvijati svijest i zato se nadam da će ovakvih tema tipa ova biti više na forumu.
                  meni zanimljiv dokumentarc vezano za mozak i svijest i njene mogućnosti je ovaj:

                  mislim da se tesla spajao na taj "bezdan" jer on je rekao ideje i izumi uopče nisu moji... pa od kud su mu onda došli u glavu ako ne iz tog bezdana, jel?

                  Comment


                  • #24
                    Re: Lucidni snovi

                    Najzanimljiviji dokumentara koi san pogleda u zivotu ovaj Zov Bezdana, svakako preporucam da pogledate.
                    It's not over until i win.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Lucidni snovi

                      Originally posted by pava View Post
                      mislim da ti to nije bio san nego polu san nešto ko kad si napola svijestan napola si ko zna gdije, crpiš te informacije... čuo sam za takve stvari ali vrlo slabo... u takvom stanju je predviđao onaj nosterdamus ili kako se već zvao, mislim da je živio negdje u srednjem vijeku i prorekao hislera fulo za 1 slovo mislio je na hitlera i nazvao ga novim neronom...
                      on je fulo u slovu ti u spolu... hehe
                      koliko točno ljudi iskorištavaju svoj mozak 3 posto jel? zamisli kad bi kontroliro 10 il 20 posto svijesno... treba razvijati svijest i zato se nadam da će ovakvih tema tipa ova biti više na forumu.
                      meni zanimljiv dokumentarc vezano za mozak i svijest i njene mogućnosti je ovaj:

                      mislim da se tesla spajao na taj "bezdan" jer on je rekao ideje i izumi uopče nisu moji... pa od kud su mu onda došli u glavu ako ne iz tog bezdana, jel?
                      Jedan sam ispravak.

                      Baš sam neki dan gledao Mythbusters na temu je li istina da čovjek koristi tako malo mozga?

                      Nije, čovjek i dok ne radi apsolutno ništa, koristi oko 30%.

                      A sada je li zaista tako, neznam
                      "Your body is your biggest artwork."

                      DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                      DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                      BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                      SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                      https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                      Comment


                      • #26
                        Re: Lucidni snovi

                        pava, dobro pa sam fulao spol u ovo situaciji
                        mozda i ja ''proreknem'' nesto pametno

                        Comment


                        • #27
                          Re: Lucidni snovi

                          i ja imam neku poluinf.da koristimo 20-30% al opet se namece pitanje sta da koristiom 60-70%
                          a joj..Tesla...on je spavao par sati dnevno,nekad ni toliko...no međutim njegova sposobnost je bila da direktno iz budnosti moze uc u trans/lucidni san zahvaljujuci njegovoj mocnoj mogucnosti vizualizacija i odsjecanja od stvarnosti,odande je kako kaze pava dobivao informacije...
                          manje poznato je da je on ustvari bio jedna vrsta proroka,jer sve sto je predvidio davno to je sad istina.
                          takoder ima anegdota da je usnuo san u kojem JP Morgan pogiba na titaniku,on ga je upozorio da neide na brod..i vidi vraga sad.
                          ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                          Comment


                          • #28
                            Re: Lucidni snovi

                            Originally posted by KeLavra View Post
                            i ja imam neku poluinf.da koristimo 20-30% al opet se namece pitanje sta da koristiom 60-70%
                            a joj..Tesla...on je spavao par sati dnevno,nekad ni toliko...no međutim njegova sposobnost je bila da direktno iz budnosti moze uc u trans/lucidni san zahvaljujuci njegovoj mocnoj mogucnosti vizualizacija i odsjecanja od stvarnosti,odande je kako kaze pava dobivao informacije...
                            manje poznato je da je on ustvari bio jedna vrsta proroka,jer sve sto je predvidio davno to je sad istina.
                            takoder ima anegdota da je usnuo san u kojem JP Morgan pogiba na titaniku,on ga je upozorio da neide na brod..i vidi vraga sad.
                            Pa pogledaj ako nisi.

                            "Your body is your biggest artwork."

                            DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                            DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                            BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                            SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                            https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                            Comment


                            • #29
                              Re: Lucidni snovi

                              tesla je spavao 2h dnevno i funkcionirao kao normalna osoba. po ovome što kažu u dokumentarcu. čuo sam za to spavanje od 2h to se također da uvježbati... ovo kako spavam 8-10h dnevno imam osječaj ko da ću život prespavati.
                              ako je itko naišao na tu tehniku molio bi link il ime literature... ak ne čini se da ću morat tražit, jbg.

                              Comment


                              • #30
                                Re: Lucidni snovi

                                pava, kad ti to pronadjes onda posalji i meni

                                Comment

                                Working...
                                X