Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lucidni snovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Lucidni snovi

    Originally posted by deni098 View Post
    pava, kad ti to pronadjes onda posalji i meni
    evo pronašo sam na svom kompjuteru, to sam još prije skidao, torrent ili rapid ne sječam se točno...
    uglavnom knjiga se zove THE 4-HOUR BODY
    tema se zove becoming uberman na 286. str.
    govori o tome kako zapravo samo REM obnavlja tijelo ovo ostalo je bačeno vrijeme, napr spavao si 10 sati i cijeli dan si umoran...
    to mi zapravo drži vodu jer većina dana kad sam u školi spavam 6-7 sati i umoran sam a kad sam se doma vratio u 8h ujutro i odspavao nekih 4h uopče cijeli dan nisam osječao umor, bilo mi je malo čudno jer sam mislio da duljina spavanja ovisi o odmorenosti tijela, ali uvjek me jebavalo kako onda kad spavam 10-12h sam samo još više umorniji...
    čovjek piše u knjizi kako zapravo smanjiti ovo nepotrebno gubljenje vremena i da tijelo tokom tog spavanja bude u REM fazi... zanimljivo da je REM faza 40 posto spavanja sve ostalo je bačeno vrijeme...
    da ne pišem (nedami se prepisivat knjigu) skinite knjigu i čitajte, ako vas zanima.

    Comment


    • #62
      Re: Lucidni snovi

      Ja znam imati lucidne snove i svaki puz letim kao petar pan.Skroz se opustim osječam da ležim u krevetu a istodobno osječam i ono što radim u snu.
      Naj bolji mi je osječaj kad padnem s balkona i padam satima, ili kad sam pado niz stpenice a stajao sam na istome mjestu.
      Ja lucidne snove imam kada razmišljam o nečemu dok ležim u krevetu u međuvremenu zaspim i nastavim sanjati o tome.

      Comment

      Working...
      X