Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opasnost u prometu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Opasnost u prometu

    Originally posted by baksuz
    Prije satak vremena imao srecu u nesreci!
    Naletio nekih 40-50 kmh na mokro, malo vise gasa dao i zanijelo me u zid, onako instinktivno pocnem motat u drugu stranu i tako 3-4 puta, dokle nisam udario u trotoar....
    Sreca nisam udario pri velikoj brzini, malo sam felgu ostetio i pukla je guma, nista strasno...
    Jbg auto ima visoko teziste, uske gume i sva tezina auta je malte ne naprijed, a ja ga vozim k'o da je bmw m3.
    Sutra cu provjerit jel jos ista osteceno, bude li, stari ce me objesit ko zeca
    E moj baksuze, ja gledam ko se ono vrti po starom veležovu kad ti

    Comment


    • #62
      Re: Opasnost u prometu

      Originally posted by Mauro9
      Pred 2 godine na streetraceu na Grobniku, pojavio se švabo na ljetovanju, sagledao situaciju i zvao brata da mu dofura auto, a ovaj dofurao Golf II sa 2X VR6 motora, 650KS, pobijedio sa 9.45 ako se ne varam na 400m. Sezonu prije rekord u Belgiji, 8 i nesto sitno..
      Uuuuu kakva je to trka bila, bio sam na tom street raceu u Rijeci i gledao tog golfa u finalu, uopće nije sređen izvana, niko nebi rekao da je to takav monstrum,samo duboki branici,stakla zatamnjena, ali kad je trka krenula shoooow!!!
      Sad se nemogu sititi s kim se trkao ali mislim da je bio audi s2 ili lancia delta hf
      I odmah nakon finala ovaj na razglas govori da je golf u prodaji lik je tražio nekih 37.000.00 eura!
      Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



      mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

      Comment


      • #63
        Re: Opasnost u prometu

        U finalu sa Audijem S2, tamno plavo-ljubičastim, Edi Grubelič iz Slovenije.. Ali Golf je mrak

        Comment

        Working...
        X