Announcement

Collapse
No announcement yet.

Faks: ekonomski ili KIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Fax

    Originally posted by Boss
    evo ljudi predomislih se, planiram na ekonomiju ići, pa me sad zanima (ustvari ekonomija je jedna od opcija) da li se s time može naći poso i dal je dobro plaćeno....
    ja zavrsavam ovog proljeca pa ti javim al je ima posla, na sto god se prijavim ugl me prime. evo ti jedna super stranica od naseg career centra
    ne moras bit nas student da se prijavis za posao a ima odlicnih u najboljim firmama u hR
    http://www.career-zsem.com/site/inde...d=13&Itemid=73
    "Ako te prihvatim onakvim kakav jesi, učinit ću ti loše. Međutim, ako se prema tebi odnosim kao da si ono što si sposoban postati, pomoći ću ti da to postaneš." Johann Wolfgang Goethe

    Comment


    • #62
      Re: Fax

      Posla ima al toliko bas i ne .... ekonomista ima puno vise nego sto trziste to zahtjeva.
      Najdeficitarnija zanimanja su elektrotehnika , strojarstvo, matematika...
      Zene meni kazu Rambo ti si Car

      Comment


      • #63
        Re: Faks

        I, kako je stanje? Sad se manje-više sve zna.

        Comment


        • #64
          Re: Faks: ekonomski ili KIF

          Originally posted by Šimun
          Evo, posto zavrsavam 3. godinu ekonomske skole u zagrebu, nastavio bih i na faks ekonomski jel...
          no u slucaju da ne upadnem (mature i ine materine), razmisljo sam o drugoj opciji...
          nesto vezano za ovaj sport, samo, neznam na koj faks mogu ic?
          jel samo DIF ili ima jos koj faks?
          neznam, zanima me bb i nutricionizam pa ak netko zna nes vise, cijenio bih da kaze
          PS Zagreb jel
          kako tek trecu???

          Comment


          • #65
            Re: Faks: ekonomski ili KIF

            Pazi...na ekonomiju ti se od prošle godine teško upada...A Ekonomski faks je zakon
            Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

            Comment


            • #66
              Re: Faks: ekonomski ili KIF

              Moj dobar prijatelj studira KIF redovno i vanredno ekonomiju. Ekonomiju je dao uvjet za treću godinu prije 20-ak dana a KIF je parcijala i bori se za redovno drugu. Sad ne znam dali ti to što znači ali on kaže da je Ekonomija najveća sprdnja od faksa koju je vidio.
              I da ima više novaca u ekonomiji, pa baš i nema, pogotovo što ekonomista ima puno pa rade za siću.

              Comment


              • #67
                Re: Faks: ekonomski ili KIF

                Dajte ne serite govna. Ima svugdje para, to ovisi o čovjeku samom.

                Comment


                • #68
                  Re: Faks: ekonomski ili KIF

                  Originally posted by mario91
                  Ima svugdje para, to ovisi o čovjeku samom.
                  To se podrazumijeva. možeš ti sa ekonomijom raditi u dućanu za 4k kuna ili biti menađer i zarađivati 35k kuna.
                  Kao što moraš završiti Pravo da bih bio tajnica u vrtiću ili vrhunski odvjetnik!

                  Comment


                  • #69
                    Re: Faks: ekonomski ili KIF

                    Originally posted by sr505
                    Moj dobar prijatelj studira KIF redovno i vanredno ekonomiju. Ekonomiju je dao uvjet za treću godinu prije 20-ak dana a KIF je parcijala i bori se za redovno drugu. Sad ne znam dali ti to što znači ali on kaže da je Ekonomija najveća sprdnja od faksa koju je vidio.
                    I da ima više novaca u ekonomiji, pa baš i nema, pogotovo što ekonomista ima puno pa rade za siću.
                    ..joj što volim degene kad se smiju faksu na kojem studiraju..to baš moraš biti ***** da praktički sam sebe degradiraš...I pitanje je koju Ekonomiju studija, nije isto nekakva podružnica ekonomije u Zaboku i Ekonomski faks u Zg....

                    ..najveća sprdnja koju je vidio. ..jel studirao možda promet, filozofski, ekologiju ili tako nešto pa da uspoređuje s ekonomijom

                    Ekonomija je ozbiljan faks, pustite priče
                    Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                    Comment


                    • #70
                      Re: Faks: ekonomski ili KIF

                      Nikog ne omalovažavam, samo kažem što on meni kaže a to je da je Ekonomija puno lakša od KIF-a.
                      Svaki faks je ozbiljan, daleko od toga

                      Comment


                      • #71
                        Re: Faks: ekonomski ili KIF

                        Originally posted by sr505
                        Nikog ne omalovažavam, samo kažem što on meni kaže a to je da je Ekonomija puno lakša od KIF-a.
                        Svaki faks je ozbiljan, daleko od toga
                        Pa za ekonomski faks, fer, pmf, pbf, filozofski itd ne moraš biti atleta, a za kif DA...
                        Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                        Comment


                        • #72
                          Re: Faks: ekonomski ili KIF

                          Originally posted by VelikiBlek
                          Pa za ekonomski faks, fer, pmf, pbf, filozofski itd ne moraš biti atleta, a za kif DA...
                          Daj ne lampaj.

                          FER, FSB, Medicina i sl.. naravno da je teže završiti nego KIF.

                          Još će ispasti da je KIF najteži faks koji postoji.

                          Comment


                          • #73
                            Re: Faks: ekonomski ili KIF

                            Originally posted by mario91
                            Originally posted by VelikiBlek
                            Pa za ekonomski faks, fer, pmf, pbf, filozofski itd ne moraš biti atleta, a za kif DA...
                            Daj ne lampaj.

                            FER, FSB, Medicina i sl.. naravno da je teže završiti nego KIF.

                            Još će ispasti da je KIF najteži faks koji postoji.
                            Ponovno pročitaj što je pjesnik htio reći. Naravno da su ovi faksevi gore teži od KIF-a...kažem da se na kif-u traže fizičke predispozicije za razliku od ostalih .
                            Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                            Comment


                            • #74
                              Re: Faks: ekonomski ili KIF

                              Nema tu objektivnog mjerila. Npr. jedan strojar nikad ne može završiti etnologiju s lakoćom, jedan filozof ne može medicinu s lakoćom, jedan kif-ovac ne može književnost... Najteži je onaj faks za koji:
                              a. nemaš smisla
                              b. nemaš interesa
                              c. nemaš vještine i sposobnosti
                              d. nemaš ljubav
                              Ako studiraš motiviran samo karijerom i egoizmom onda crkavaš na faksu, i svima pričaš... joj joj što je moj faks najteži! Pričala sam s mnogo ljudi koji su pravo dali s lakoćom, medicinu s lakoćom, strojarstvo s lakoćom, etf s lakoćom. Zato što su to voljeli, znimalo ih je, željeli su znanje, imali su volju za znanjem.
                              Zaključak: studiraj ono što voliš, za što imaš smisla, za što si talentiran, za što imaš interes. Ako voliš konobarenje, ples ili kopat u bašći, onda radi to, nemoj studirat, samo tako ćeš biti uspješan u pravom smislu svojeg ispunjenja. Studij je glupost ako je na silu. A i toliko hebeno puno visoko obrazovanih ljudi znam koji su glupi ko ... (ne smijem reć kujac jer kujac je predivna stvar). Faks nije mjerilo pameti.

                              Comment


                              • #75
                                Re: Faks: ekonomski ili KIF

                                Bravo !!! Odličan post !!!
                                Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                                Comment

                                Working...
                                X