Announcement

Collapse
No announcement yet.

Faks: ekonomski ili KIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Faks

    hvala na pomoci, malo cu stisnut jos za ekonomiju :d
    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

    Comment


    • #17
      Re: Faks

      Originally posted by sthooligan
      na brod ljudi hebeš sve drugo.Evo ja san završija srednju pomorsku i sad sam na pomorskom faksu, pa na brod 3 na brodu 3 doma miseca
      Na brodu nema ženskih.

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #18
        Re: Faks

        Originally posted by kelly
        Originally posted by sthooligan
        na brod ljudi hebeš sve drugo.Evo ja san završija srednju pomorsku i sad sam na pomorskom faksu, pa na brod 3 na brodu 3 doma miseca
        Na brodu nema ženskih.

        Heh nemos ovce i novce jbg imaš po lukama koliko oćeš, a 3 miseca brzo prolete....
        ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

        Comment


        • #19
          Re: Faks

          mislim da je bitno da znas sto te interesira, koji su tvoji realni ciljevi i dometi sto se ucenja tice ( sigurno je da neces upisti FER ako ti matematika i fizika ne idu najbolje.. )
          zenu i faks moras izabrati sam
          Zene meni kazu Rambo ti si Car

          Comment


          • #20
            Re: Faks

            Originally posted by Car
            mislim da je bitno da znas sto te interesira, koji su tvoji realni ciljevi i dometi sto se ucenja tice ( sigurno je da neces upisti FER ako ti matematika i fizika ne idu najbolje.. )
            zenu i faks moras izabrati sam
            Ili žena izabere tebe?!
            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

            I know it's hard to keep an open heart
            When even friends seem out to harm you
            But if you could heal a broken heart
            Wouldn't time be out to charm you

            November Rain, Guns and Roses

            Comment


            • #21
              Re: Faks

              Originally posted by Dalibor
              Originally posted by Car
              mislim da je bitno da znas sto te interesira, koji su tvoji realni ciljevi i dometi sto se ucenja tice ( sigurno je da neces upisti FER ako ti matematika i fizika ne idu najbolje.. )
              zenu i faks moras izabrati sam
              Ili žena izabere tebe?!
              hm , dalo bi se o tome malo detaljnije ali mogu definitvno reci da ima smisla ova tvoja teza

              ajmo onda ovako; zena odabire tebe al ti moras odabrati faks
              Zene meni kazu Rambo ti si Car

              Comment


              • #22
                Re: Faks

                tako je, sam moraš odabrati faks, jer kad kreneš bacat knjige kroz prozor, da ti se ne bi dogodilo da pri tome moraš psovat nečije ime tko te je na to nagovorio... kad sam izabereš, onda si i sam kriv, to je najbolje...
                Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                Comment


                • #23
                  Fax

                  Evo ovako sljedeće godine bih trebao upisivati fax, e sad problem je u tome što ne znam što bi studirao, nekako je odluka pala na medicinu, ako ne uspijem onda građevinu ili ekonomiju. Imate li vi kakvih iskustava i savijeta, svaki savijet bi dobro došo, Kelly radi na gradilištu pa mi može reći kak je taj inžinjerski poso dal je sjebano i to, dal su dobro plaćeni

                  svi savijeti su dobro došli...

                  Comment


                  • #24
                    Re: Fax

                    U čovjek božji, previše pitaš. Tu ti nitko neće pomoći osim tebe samoga.

                    Ja sam isto u toj situaciji, već sam u osnovnoj znao što ću upisati.

                    PS:nadam se da ne pijančevaš previše

                    Comment


                    • #25
                      Re: Fax

                      Originally posted by mario91

                      PS:nadam se da ne pijančevaš previše
                      khmmm sad i ne baš al do sad je bilo žešće svake subote, a bit će pred kraj škole garant opet sad me malo teretana izvlači nejde sport i to

                      Comment


                      • #26
                        Re: Fax

                        Ovisi kaj želiš od sebe... U jednu ruku razmišljaš o medicini a u drugoj o građevini .. (u trecoj o ekonomiji) ... Lol
                        To su sve totalno različiti faxovi ... moraš izabrat,oces protein,kreatin,l-carnitin?
                        šalim se...
                        Ja sam na FSB-u (Fakultet Strojarstva i Brodogradnje) .. Jest najteži kako se priča,al dok završiš budeš netko i nešto

                        Comment


                        • #27
                          Re: Fax

                          FSB mi je drugi na listi

                          Ireleventno je pričati koji je fax najteži, da meni daš recimo FER koji je isto kao u mitovima među najtežima, puno bih ga lakše prošao od jedne medicine ili (nedaj bog) filozofije...

                          Comment


                          • #28
                            Re: Fax

                            Originally posted by mario91
                            FSB mi je drugi na listi

                            Ireleventno je pričati koji je fax najteži, da meni daš recimo FER koji je isto kao u mitovima među najtežima, puno bih ga lakše prošao od jedne medicine ili (nedaj bog) filozofije...
                            FER,da to je jedan veliki mit...FER nije težak,on je težak za studente koji redovito NE uče (recimo ja prve dvije godine) ...Sistem je kao na FSB-u, padneš 1 ispit,pao si godinu..
                            i imaš pravo samo jednom izać na ispit (ukoliko se ne varam) što je po meni totalan apsurd... Ja imam pravo 4x godišnje...

                            Comment


                            • #29
                              Re: Fax

                              istina da sam naveo sve različite fakultete, ali kad sam ja takav mene sve zanima, a i u svim područjima sam ajmo reći jednako dobar osim u matematici Bog me ubio ak ja mogu logaritme pokopčat naglašavam : U 8.r osnovne škole sam bio 1. NA REGIONALNOM NATJECANJU, u 1. r srednje škole 2. na REGIONALNOM NATJECANJU. U 2. razredu sam išo na popravni iz matematike xD

                              Comment


                              • #30
                                Re: Fax

                                Kao prvo svaki je fakultet dobar, koji god završiš nećeš pogriješiti.

                                Svatko kaže da je najteži baš taj koji on studira, FSB nije ni blizu najtežega.

                                Izaberi ono što voliš i što ćeš završiti, po nekim statistikama samo 22% upisanih i diplomira.

                                Treba gledati koja su deficitarna zanimanja, tamo se lakše dobije posao, a to su: informatika, jezici, elektrotehnika, medicina...
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X