Announcement

Collapse
No announcement yet.

Faks: ekonomski ili KIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Fax

    Originally posted by kelly
    Kao prvo svaki je fakultet dobar, koji god završiš nećeš pogriješiti.

    Svatko kaže da je najteži baš taj koji on studira, FSB nije ni blizu najtežega.

    Izaberi ono što voliš i što ćeš završiti, po nekim statistikama samo 22% upisanih i diplomira.

    Treba gledati koja su deficitarna zanimanja, tamo se lakše dobije posao, a to su: informatika, jezici, elektrotehnika, medicina...
    potpuno se slazem u vezi deficitarnih zanimanja, sta ti vrijedi ako teskom mukom zavrsis neki faks kada ces poslje jako tesko nac posao u struci ili ga mozda uopce neces nac, sto je nazalost kod nas cest slucaj !

    Comment


    • #32
      Re: Fax

      Originally posted by kelly
      Kao prvo svaki je fakultet dobar, koji god završiš nećeš pogriješiti.

      Svatko kaže da je najteži baš taj koji on studira, FSB nije ni blizu najtežega.

      Izaberi ono što voliš i što ćeš završiti, po nekim statistikama samo 22% upisanih i diplomira.

      Treba gledati koja su deficitarna zanimanja, tamo se lakše dobije posao, a to su: informatika, jezici, elektrotehnika, medicina...

      nisi mi odg kak ovi inžinjeri građevine tam gdje ti radiš, dal im sjebano i dal dobe malo para za plaću

      Comment


      • #33
        Re: Fax

        Originally posted by kelly
        Kao prvo svaki je fakultet dobar, koji god završiš nećeš pogriješiti.

        Svatko kaže da je najteži baš taj koji on studira, FSB nije ni blizu najtežega.

        Izaberi ono što voliš i što ćeš završiti, po nekim statistikama samo 22% upisanih i diplomira.

        Treba gledati koja su deficitarna zanimanja, tamo se lakše dobije posao, a to su: informatika, jezici, elektrotehnika, medicina...
        kelly,sve kaj si rekao su totalne gluposti...totalno si neupucen i ne znam gdje zivis??
        1.Ni jedan student FSB-a koji je diplomirao nije se u našao na burzi ! ne znam dali si cuo ovu statistiku,ali u povijesti fakulteta nije bilo nezaposlenog ing.str. Ovo je provjerena informacija 1000%.(toliko o dobivanju posla)
        Znači u pitanju posla,strojarstvo je iznad svih.. U pitanju place opet iznad svih ...
        2.Ma kako mozes rec da je svaki fakultet dobar? promet,tvz,agronomija... Pa ljudi cekaju posao po 10godina i završe u skladištu (na zalost)...

        Kelly,jel si ti zavrsio kakav fax? Mislim,ovo tvoje razmišljanje je totalno krivo (ja bi rekao staromodno)
        FSB nije težak? hehe,onda bi ga svatko završio... Ja učim 8h dnevno (minimalno) ...
        eto toliko od mene

        Comment


        • #34
          Re: Fax

          Originally posted by slatina_man
          istina da sam naveo sve različite fakultete, ali kad sam ja takav mene sve zanima, a i u svim područjima sam ajmo reći jednako dobar osim u matematici Bog me ubio ak ja mogu logaritme pokopčat naglašavam : U 8.r osnovne škole sam bio 1. NA REGIONALNOM NATJECANJU, u 1. r srednje škole 2. na REGIONALNOM NATJECANJU. U 2. razredu sam išo na popravni iz matematike xD
          to ti sve pada u vodu...na faxu ti je totalno drugacija prica... ja sam po srednjoj prolazio jedva s 3,matematika 2(al sam kuzio sve i imao tesku profesoricu) pa sam dosao na fax,matematiku rasturam i imao 4-5 ... (na fax-u imam bolji prosjek ocijena nego u skoli)
          Fax-Srednja =Nebo i Zemlja ...
          Opet,ako si spreman učit 8h dnevno i imas interes da postanes inženjer dodi kod mene na FSB

          Comment


          • #35
            Re: Fax

            Originally posted by minobacač
            Originally posted by kelly
            Kao prvo svaki je fakultet dobar, koji god završiš nećeš pogriješiti.

            Svatko kaže da je najteži baš taj koji on studira, FSB nije ni blizu najtežega.

            Izaberi ono što voliš i što ćeš završiti, po nekim statistikama samo 22% upisanih i diplomira.

            Treba gledati koja su deficitarna zanimanja, tamo se lakše dobije posao, a to su: informatika, jezici, elektrotehnika, medicina...
            kelly,sve kaj si rekao su totalne gluposti...totalno si neupucen i ne znam gdje zivis??
            1.Ni jedan student FSB-a koji je diplomirao nije se u našao na burzi ! ne znam dali si cuo ovu statistiku,ali u povijesti fakulteta nije bilo nezaposlenog ing.str. Ovo je provjerena informacija 1000%.(toliko o dobivanju posla)
            Znači u pitanju posla,strojarstvo je iznad svih.. U pitanju place opet iznad svih ...
            2.Ma kako mozes rec da je svaki fakultet dobar? promet,tvz,agronomija... Pa ljudi cekaju posao po 10godina i završe u skladištu (na zalost)...

            Kelly,jel si ti zavrsio kakav fax? Mislim,ovo tvoje razmišljanje je totalno krivo (ja bi rekao staromodno)
            FSB nije težak? hehe,onda bi ga svatko završio... Ja učim 8h dnevno (minimalno) ...
            eto toliko od mene
            Meni su totalne gluposti ono što ti ovdje provaljuješ.
            Tvoje je staromodno razmišljanje o strojarstvu jer nisi čuo za medicinu, informatiku, elektrotehniku itd.
            Ne može mi nitko reći da je strojarstvo teže od npr: medicine i to je totalna glupost.
            Ti da si upisao bilo što uvijek bi baš to bilo najteže jer si ti najveći frajer.
            Svaki je fakultet dobar jer fax nije samo fax, uz fax odrastaš, stičeš radne i životne navike, obrazovanje, način razmišljanja itd, ali to je tebi neshvatljivo jer si samo nadobudni i bezobrazni balavac koji nema veze o životu.
            Na burzi je samo 2% nezaposlenih sa VSS i to su uglavnom oni koji ne žele raditi, uvijek je lakše dobiti posao sa VSS nego bez toga.
            To što ti učiš po 8 sati dnevno ne govori ništa o težini faxa, možda to govori o tvojoj nesposobnosti i o tvojim ograničenim kapacitetima.
            Ja sam studirao ekonomiju, nisam završio zbog ratnih okolnosti, bio sam godinama u HV, ali to neću sigurno tebi objašnjavati i takvima kao ti.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #36
              Re: Fax

              nisam ni trazio da mi objasnis...zao mi je kaj si prekinuo studij...
              fsb sam upisao zato jer me to zanimalo,osiguran posao uz jako jako dobru placu...
              nisam ga upisao zato jer je najtezi...i opet tvrdim da je jedan od najtezih ako ne i najtezi...da se malo bolje informiras,znao bi o cemu sad pricam...
              medicina uopce ne spada u ove fore s najtezim fakuletima...taj fax upisuju ljudi koji znaju u sta se upustaju i veoma ih zanima medicina... oni uce samo ono sta zele znati...
              dok ja moram znat sve ostalo... cak i biomehaniku...
              pozdrav

              Comment


              • #37
                Re: Fax

                Tko ne zeli uciti svaki mu je fax tezak.

                Comment


                • #38
                  Re: Fax

                  Originally posted by minobacač
                  pozdrav
                  Pozdrav

                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #39
                    Re: Fax

                    kelly opet mi nisi odg kak ovi inžinjeri građevine kak je njima ak znaš?

                    Comment


                    • #40
                      Re: Fax

                      Originally posted by slatina_man
                      kelly opet mi nisi odg kak ovi inžinjeri građevine kak je njima ak znaš?
                      frende, bacili su te u drugi plan !

                      Comment


                      • #41
                        Re: Fax

                        Originally posted by slatina_man
                        kelly opet mi nisi odg kak ovi inžinjeri građevine kak je njima ak znaš?
                        idi na FSB jer njima nije lako!
                        Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                        Comment


                        • #42
                          Re: Fax

                          Originally posted by slatina_man
                          kelly opet mi nisi odg kak ovi inžinjeri građevine kak je njima ak znaš?
                          Pa oni isto hodaju po baušteli cijeli dan samo što ne rade kao mi. To su inženjeri sa višom školom, oni su šefovi na gradilištu i nije im baš lako, treba to sve organizirati i nadgledati ljude.
                          Druga su priča oni sa visokom školom, to su diplomirani inženjeri, oni već ljepše žive i imaju bolje plaće, oni su više po uredima a manje na terenu.

                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #43
                            Re: Fax

                            e pa ja bi tu visoku, nadam se da će plaće biti dosta za normalan život

                            Comment


                            • #44
                              Re: Fax

                              Znam da covjek na kreaju srednje skole ne moze znati sto bi htio u zivotu ali prijetelju moras imati neke interese. Ako ih imas vise , neki ti moraju biti veci od drugih.
                              Mene je zanimala elektrotehnika i ekonomija, ali ekonomija je prevladala jer mi je bial veci interes.

                              @minobacac, sto se tice tvojih postova nemam komentara jer si napisao hrpetinu gluposti.
                              Zene meni kazu Rambo ti si Car

                              Comment


                              • #45
                                Re: Fax

                                Koji je faks težak i koji je teži je relativan pojam. Ali svaki je težak na svoj način. Za ono što se odlučiš studirat moraš imati smisla i afiniteta jer u suprotnom neće ići.
                                Npr. za moj fakultet Kineziologiju mnogi misle da nije težak ali se grdno varaju. Evo primjera. Moj prijatelj je završio medicinu koja slovi kao jedan od najtežih fakulteta kao najbolji student i danas radi kao specijalizant. E sad taj isti prijatelj s obzirom na svoju konstituciju i spretnost nikad ne bi završio Kineziologiju a ja bi sigurno završio medicinu da mi se dalo tamo studirat. Dakle težina je relativan pojam.
                                http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                                I know it's hard to keep an open heart
                                When even friends seem out to harm you
                                But if you could heal a broken heart
                                Wouldn't time be out to charm you

                                November Rain, Guns and Roses

                                Comment

                                Working...
                                X