Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najbolji vicevi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Najbolji vicevi

    Chuck Norris je jedanput došao dvaput
    Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



    mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

    Comment


    • Re: Najbolji vicevi

      Bilder skine majicu, a plavusa zapanjeno uzvikne: "Wow! Koje grudi...!"




      On joj odvrati: "Mala, to je 100 kila

      dinamita!"

      Nakon toga on skine trenerku, a

      plavusa uzdahne: "Wow! Koje masivne noge...!"


      On joj odvrati: "Mala, to je 100 kila

      dinamita!"

      Nakon toga skine bilder i sve ostalo, a plavusa izleti iz stana vristeci od straha.

      Bilder se obuce i pojuri za njom.

      Kad ju je dostigao upita zasto je tako panicno utekla.



      Plavusa odgovori: "Bila me frka svog tog dinamita kad sam vidjela koliko je fitilj kratak!!!"


      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • Re: Najbolji vicevi

        dosao covjek kod doktora jer ima probleme sa kiticom!
        pregleda njega doktor i kaze mu da ima picajzle..... pita ga skim se jeb.... on kaze sa cigankom!!!!
        i ode covjek od doktora pravo ciganki ,jeb..on njoj sve po spisku , jeb mater prljavu ,sto se nekupas dobio sam picajzle od tebe.
        kad okrenu se ciganka i recea sta si htjeo za 10eura da dobijes bubamare....
        Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
        Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
        Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

        Comment


        • Re: Najbolji vicevi

          Inače ne volim fore o Čak Norisu , ali ovo je prva kojoj sam se nasmijao.......

          Dolazi Čak Noris kod Davida Guette i kaže mu : " Ej momak , The world is mine!!! "

          Comment


          • Re: Najbolji vicevi

            – Kak' Zagorec lovi zeca?
            – Sakrije se u grm i fućka k'o zelje!
            Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
            Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
            Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

            Comment


            • Re: Najbolji vicevi

              Originally posted by PakiPacano
              Inače ne volim fore o Čak Norisu , ali ovo je prva kojoj sam se nasmijao.......

              Dolazi Čak Noris kod Davida Guette i kaže mu : " Ej momak , The world is mine!!! "
              Kako to nemožeš voljet jbt????

              A dobro; o ukusima se ne raspravlja....

              Comment


              • Re: Najbolji vicevi

                Ulazi plavuša u autobus krcat ljudima i nema gdje sjesti, ustaje se policajac i ponudi joj mjesto...
                Plavuša: Joj Hvala, pravi sta klavir!
                Policajac: Hvala na kompententu...
                IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                Comment


                • Re: Najbolji vicevi

                  Stari poljoprivrednik imao je veliko imanje kraj jezera.
                  Ispod stabala jabuka i breskvi postavio je vrtne klupe i stolove. Perfektno za piknik. Jezero je bilo uređeno i idealno za plivanje. Jedno popodne, odlučio je pogledati je li sve u redu i ima li zrelog voća, koje bi mogao pobrati. Uzeo je veliko vedro i krenuo prema jezeru. Prvo je čuo kikot ženskih glasova, a kad se približio obali video je grupu devojaka kako se gole kupaju u njegovom jezeru. Kad su ga primjetile sve su uronile u vodu do vrata. Jedna od devojaka je povikala:
                  "Nećete ništa vidjeti. Ne izlazimo iz vode dok ste vi tu!"
                  Starac odgovori:
                  "Nisam ja vas došao gledati kako se kupate i gole izlazite iz vode".
                  Pokazao im je vedro i rekao:
                  "Samo sam došao nahraniti krokodile!"

                  :P
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • Re: Najbolji vicevi

                    TV reporterka istražujući uzroke "kravljeg ludila" dogovorila je intervju sa farmerom koji ima svoju teoriju o toj bolesti. Intervju je tekao ovako:

                    TV reporterka: "Ovdje sam da sakupljam informacije o mogućim uzrocima kravljag ludila. Možete li mi reći bilo što o mogućim uzrocima ove bolesti?"

                    Farmer se zagleda u nju i reče: "Da li vi znate da bik zajaši kravu samo jednom godišnje?"

                    TV reporterka (očigledno zbunjena): "Dakle gospodine, ovo je očito potpuno nova spoznaja… Ali, kakva je poveznica između tog fenomena i kravljeg ludila!?"

                    Farmer: "Nadalje gospođo, znate li da mi kravu muzemo dva puta dnevno?!"

                    TV reporterka: "Gospodine, i ovo je vrlo važna informacija, ali što ste time željeli reći, koja je poanta ove priče?"

                    Farmer: "Poanta ove priče!? Probajte zamisliti da se ja igram sa vašim sisama dva puta dnevno a samo jednom godišnje vas povalim! Zar ne biste i vi poludila!?

                    Ovaj intervju nikada nije ugledao svjetlo dana …..


                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • Re: Najbolji vicevi

                      Napadne krokodil Bosanca,a ovaj njemu "Nemoooj Lakostee matere ti"
                      ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

                      Comment


                      • Re: Najbolji vicevi

                        Originally posted by Fractus
                        Napadne krokodil Bosanca,a ovaj njemu "Nemoooj Lakostee matere ti"
                        Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                        Comment


                        • Re: Najbolji vicevi

                          Pismo ocu arabijskog studenta na studijama u Berlinu

                          Dragi oče

                          Berlin je divan grad, ljudi su ljubazni i ja se fino osećam ovde, ali oče, mene je stid da dolazim na fakultet u mom zlatnom Ferrari 599GTB kad sve ostale kolege dolaze vozom.

                          Tvoj sin Naser

                          Moj dragi sine Nasere,

                          Nemoj da nas sramotiš! Prebacio sam odmah na tvoj račun 20 miliona dolara pa kupi i ti odmah sebi voz

                          Voli te babo tvoj
                          Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                          Comment


                          • Re: Najbolji vicevi

                            Sta je gore od 3 bebe u jednom kontejneru ??
                            1 beba u 3 kontejnera ;D


                            Idu slon i mis preko mosta i kad predjose rece mis uff jesmo ga uzdrmali


                            Pita perica tatu:tata dali je tihi okean uvjek tih ? o svasta perice mozes li postaviti gluplje pitanje ? mogu...kad je umrlo mrtvo more ???

                            Comment


                            • Re: Najbolji vicevi

                              ..evo jedan..valjda nije bio vec

                              ..Plavusa bila u teretani i svidi joj se neki bilder..ona mu pridje i pita ga: "sta radis sutra?"..Bilder: "Ledja i triceps"
                              U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                              sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                              Comment


                              • Re: Najbolji vicevi

                                sta je nesporazum?

                                kad pozovete komsinicu na kafu, ona samo popije kafu i ode!
                                Ako neko zeli da ostavi alkohol i cigare, neka ih ostavi kod mene xD

                                Comment

                                Working...
                                X