Announcement

Collapse
No announcement yet.

UFC - MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: UFC - MMA

    Dam se kladiti da je sve kako treba da bi svi oni pali na doping kontroli.

    Comment


    • Re: UFC - MMA

      Originally posted by kelly View Post
      ma nije moguce...
      ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

      Comment


      • Re: UFC - MMA

        sick, ofc šugavi C.Ronaldo nikad nije pokaza karton doping kontrole ... uvik sve idealno jeavrajt kako ne, ljudi moji ko moze u sat ipo vrimena istrcat 15 km u polušprintu ,skakat udarat balun derat se i ko zna sta jos ...sve je to dopingirano samo prevelike su pare u igri .. i ne samo on ima jos puno ikona u sportu koji su samo svijetske lutke kojima veliku upravljaju ...

        Comment


        • Re: UFC - MMA

          To je. Onda kada igrač rikne na terenu od srčanog udara kaže im se "Sami ste si krivi nitko vas ne tjera". A upravo ih tjeraju tako da im obečavaju super život ogromnu zaradu. I publika želi samo rezultate.

          Comment


          • Re: UFC - MMA

            Gle, svima nam je tu jasno da su svi pozitivni, tj. na dopingu, mozda su se ocistili dan prije, no sumnjam i u to. Samo je pitanje, zasto je Alistair pao, a ostali nisu?
            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
            Napreduje se... Avatar^^

            Comment


            • Re: UFC - MMA

              Originally posted by Aronnax View Post
              Gle, svima nam je tu jasno da su svi pozitivni, tj. na dopingu, mozda su se ocistili dan prije, no sumnjam i u to. Samo je pitanje, zasto je Alistair pao, a ostali nisu?
              ostali su dali guze a on nije.
              ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

              Comment


              • Re: UFC - MMA

                jos ima jedan video gdje on jede "beef steak" (goveđi odrezak) i jede po 8 puta na dan , i kaze da je to sve uzrok njegovog napredka .. ocito nije samo to ..

                Comment


                • Re: UFC - MMA

                  Originally posted by Skakavac View Post
                  sick, ofc šugavi C.Ronaldo nikad nije pokaza karton doping kontrole ... uvik sve idealno jeavrajt kako ne, ljudi moji ko moze u sat ipo vrimena istrcat 15 km u polušprintu ,skakat udarat balun derat se i ko zna sta jos ...sve je to dopingirano samo prevelike su pare u igri .. i ne samo on ima jos puno ikona u sportu koji su samo svijetske lutke kojima veliku upravljaju ...
                  Očito si ti još jedan obični hejter Ronalda, a ajd dokaži da je dopingiran. Čovjek ima nevjerovatne fizičke predispozicije i odmah je dopingiran, ccc

                  Comment


                  • Re: UFC - MMA

                    Originally posted by Aronnax View Post
                    Gle, svima nam je tu jasno da su svi pozitivni, tj. na dopingu, mozda su se ocistili dan prije, no sumnjam i u to. Samo je pitanje, zasto je Alistair pao, a ostali nisu?
                    Zato što netko zna uzet a netko ne zna, a moguće je da je i namjerno, jer po meni Alister bi izgubio od JDS-a pa bolje spriječiti nego se osramotiti...
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • Re: UFC - MMA

                      Originally posted by TomyBravo View Post
                      Očito si ti još jedan obični hejter Ronalda, a ajd dokaži da je dopingiran. Čovjek ima nevjerovatne fizičke predispozicije i odmah je dopingiran, ccc
                      Svi sportaši imaju nevjerojatne fizičke predispozicije. Zato i jesu uspješni. Ali svejedno opet koriste doping da bi bili još bolji jer to publika želi, i oni koji profitiraju od toga ih ne spriječavaju da uzimaju doping.

                      Comment


                      • Re: UFC - MMA

                        Originally posted by TomyBravo View Post
                        Očito si ti još jedan obični hejter Ronalda, a ajd dokaži da je dopingiran. Čovjek ima nevjerovatne fizičke predispozicije i odmah je dopingiran, ccc
                        Ja volim Ronalda ali tvrdim da uzima doping. O tome smo puno puta raspravljali.

                        http://www.building-body.com/forum/t...12-Anti-doping
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • Re: UFC - MMA

                          http://www.profightstore.com/novosti...opa-/9405.aspx

                          Alo ljudi, nije šala.























                          Originally posted by Songoku
                          najbolji pwm je burek

                          Comment


                          • Re: UFC - MMA

                            Originally posted by david22 View Post
                            Sve piše u zadnjoj rečenici...

                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • Re: UFC - MMA

                              Ma šala je sigurno to je onaj isti članak. Evo citat:
                              "Fanovi UFC-a pripremite se za spektakl! Još samo kada danas ne bi bio 1.4. ..."

                              Comment


                              • Re: UFC - MMA

                                Ja sam optimist.
                                Originally posted by Songoku
                                najbolji pwm je burek

                                Comment

                                Working...
                                X