Announcement

Collapse
No announcement yet.

UFC - MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: UFC - MMA

    što ranije to bolje,vjeruj...

    ja treniram Judo od 6-te godine i sad imam 2 DAN,prestao sam s Judom i sad treniram Kickboxing već dosta dugo,score mi je perfektan 16-0,uskoro prelazim u MMA vode kad mi trener nađe mjesto u dobroj priredbi,s obzirom da ću tek sad 17 godina jako sam zadovoljan.

    ali neki me racku vuče da se ostavim svega i posvetim samo BB-u,kad vidim vaše slike popizdim totalno,radim s utezima ko blesav ali imam stvarno previše cardia da bi imao dobar napredak

    Comment


    • Re: UFC - MMA

      Originally posted by Aronnax View Post
      Pa i ne znam bas da se MMA trenira od malih nogu, tako 16+ je najcesci pocetak... Bi li ti dijete od 10 godina poslao da se mlati u kavez?
      Zašto ne? Ako djeca mogu s 10 godina trenirati boks, hrvanje, karate itd... pa mogu i MMA, MMA je spoj svih borbenih sportova.

      Comment


      • Re: UFC - MMA

        nočas ufc 156, trebalo ni biti zanimljivih mečeva..




        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

        Fak me, right?

        Comment


        • Re: UFC - MMA

          Decki ajde ako netko nade link za đabe gledanje nek ovdje stavi,da si pomognemo u ovim teskim vremenima
          Ja cu isto probat nac pa stavim ako nadem




          Ajoj itekako!
          The Reem se vratio,A i ostali card nije los,mislim Edgar:Aldo dva vrhunska borca

          Comment


          • Re: UFC - MMA

            Originally posted by Nixa2210 View Post
            The Reem se vratio,A i ostali card nije los,mislim Edgar:Aldo dva vrhunska borca
            još i Maia protiv Fitcha, jedan najbolji u završavanju zahvatima, a drugi u izlasku iz zahvata, oba majstori jiu jitse
            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

            Fak me, right?

            Comment


            • Re: UFC - MMA

              reem će razbit bigfoota ali velasquez će ga spustit malo na zemlju.

              Comment


              • Re: UFC - MMA

                The reem ce poslati u mirovinu i to u 1 Rundi.reem je zvjer.
                Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                Comment


                • Re: UFC - MMA

                  Originally posted by arianko View Post
                  Zašto ne? Ako djeca mogu s 10 godina trenirati boks, hrvanje, karate itd... pa mogu i MMA, MMA je spoj svih borbenih sportova.
                  Slazem se sa karateom, aikidom, vise-manje svim istocnjackim disciplinama jer one osim same borbe uce djecu i nekim drugim vrijednostima i vise-manje sve su "nacin zivota" i filozofija. Kao i sa grappling tehnikama jer realno, neces se hrvat sa nikim na ulici. No MMA, Boks i sl. mi nisu za djecu... odrasli ljudi, a pogotovo pogotovo ovi pubertetlije upisuju takve sportove ne iz sportskih pobuda nego da bi bili "face na kvartu" i sl. I sada zamisli sto jedan isfrustrirani predpubertetlija moze napraviti sa znanjem u svojim šakama... Osobno to ne vidim kao pametnu stvar. No to je samo moje misljenje.

                  Inace, danas ocekujem da Overeem ovo zavrsi u 1./2. rundi..
                  -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                  Napreduje se... Avatar^^

                  Comment


                  • Re: UFC - MMA

                    WAR REEM!!! samo nek razbije onog glavonju, ali to nebi trebao bit problem
                    “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

                    Comment


                    • Re: UFC - MMA

                      ima li kakav link za gledanje preko neta.??

                      Comment


                      • Re: UFC - MMA

                        Originally posted by Aronnax View Post
                        Slazem se sa karateom, aikidom, vise-manje svim istocnjackim disciplinama jer one osim same borbe uce djecu i nekim drugim vrijednostima i vise-manje sve su "nacin zivota" i filozofija. Kao i sa grappling tehnikama jer realno, neces se hrvat sa nikim na ulici. No MMA, Boks i sl. mi nisu za djecu... odrasli ljudi, a pogotovo pogotovo ovi pubertetlije upisuju takve sportove ne iz sportskih pobuda nego da bi bili "face na kvartu" i sl. I sada zamisli sto jedan isfrustrirani predpubertetlija moze napraviti sa znanjem u svojim šakama... Osobno to ne vidim kao pametnu stvar. No to je samo moje misljenje.

                        Inace, danas ocekujem da Overeem ovo zavrsi u 1./2. rundi..
                        Ako imaš jako dobru tehniku u bilo kojem borilaćkom sportu moćeš prebiti nekoga bez problema, jedino ako netko drugi zna nešto drugo.

                        Kada se Reem bori? Ili sam zakasnio?

                        Comment


                        • Re: UFC - MMA

                          U ponoć počinju prelimsi (stream preko Facebooka), a zatim slijede prelimsi koje prenosi FX i nakon toga PPV event, negdje oko 3h.
                          Ne očekuj borbu Reema do najranije 4h ujutro.

                          Comment


                          • Re: UFC - MMA

                            Svaka cast Silvi Bigfoot-u.....nokautirao je Overema..nevjerovatno.....

                            Comment


                            • Re: UFC - MMA

                              Ima li snimka borbe? Nisam mogao ćekati do 4 ujutro nažalost...

                              Comment


                              • Re: UFC - MMA

                                Originally posted by damko View Post
                                Svaka cast Silvi Bigfoot-u.....nokautirao je Overema..nevjerovatno.....
                                Pa i nije nevjerojatno, ja sam to i očekivao.
                                Silva je i Fedora demolirao, a osim toga Overeem nakon puno godina nije mogao uzeti svoje uobičajene doze...

                                Ovdje je kratka snimka:

                                http://www.profightstore.hr/novosti/...ve-/12195.aspx

                                Ima li netko snimku cijele borbe?
                                Last edited by kelly; 03-02-13, 20:34.
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X