Announcement

Collapse
No announcement yet.

UFC - MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: UFC - MMA

    Nisam nikad trenirao aktivno, jer imam problem sa očima, ali sam odlazio na treninge kick boxa, jer imam dosta drugara koji su se takmičili... Dobar prijatelj čak ima i kick boxing fight club, gde treninra ovaj Živković, što ga je otres'o Albanac... Dimkovskog znam lično, dolazi u moju teretanu...

    Ponoviću šta mi smeta, naši borci se pripremaju na vrlo amaterskom nivou... Nema tu nigde para... Time nikako ne želim da umanjim uspeh onih koji su pobedili, naprotiv, svaka im čast.

    Što se tiče jetre, to jeste jedno od najbolnijih mesta na telu, gde se može fasovati knock out... Na ličnom primeru sam mnogo puta osetio kako to boli... Ali pored toga, to može biti i pokazatelj nekih drugih stvari... Da borac nije u kondiciji, da je na hemiji, kao i da ima loš gard, odnosno tehniku...
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • Re: UFC - MMA

      Originally posted by Dača View Post
      Što se tiče jetre, to jeste jedno od najbolnijih mesta na telu, gde se može fasovati knock out...
      Da, ovo je istina. Sjećam se kad je Miodrag Jotić nokautiran od nekog Talijana udarcem u jetru, ali mu je isto vratio u revanšu. Inače MJ je harao 80-ih godina u borilačkim sportovima, a gledao sam i par njegovih mečeva uživo, kada je deklasirao protivnike:

      http://muaythaivojvodina.rs/page.php?8
      Last edited by kelly; 07-04-14, 17:20.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • Re: UFC - MMA

        Ne bih u detalje ali udarac u jetru je samo nedostatak kvalitetnog sparing partnera s kojim kad vjezbas nece udarat kao mulac vec traziti rupu , sukladno tome ti ces se kvalitetnije naucit branit, ali i dalje tvrdim da fizicki izgled u borilackom sportu ne predstavlja nista. Roy Nelsn, Cormier , Hunt itd.... da ne nabrajam dalje cisti primjer i to extrema u "neizgledu" borca. Ja iskreno jos nisam vidjeo borbu gdje je netko bio u nokdownu zbog jetre da je primio kvalitetan udarac i da je pobjedio, ako te ne nokautira onesposobi i uspori te bar 30% htio ti ili ne. A sto se tice isplativosti tog sporta ja se divim tim ljudima sto si lome ruke i noge za kutiju proteina. Barem sto se tice " Balkana"

        Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
        "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

        Comment


        • Re: UFC - MMA

          Daca,cuo sam da Džakić otvara kao neku teretanu za poducavanje borilackih vjestina (uglavnom bazirano na MMA).
          Mozda s tim i dođe malo vise ozbiljnosti...

          A izgled je totalno nepovezan sa uspjehom u borilackim vjestinama...Pa Fedor slovi za jednog od najboljeg MMA borca svih vremena pa izgleda ko prosjecan covjek,debeo i tako...

          Btw. sad kad smo kod izgleda,onaj Melvin Manhoef sto inace predstavlja poznati Mike's Gym... Covjek izgleda bas kao bilder,a i strasan je borac. Jedan od najagresivnijih po meni...Hehe,ipak je to nizozemska skola
          Uglavnom ono sto me zanima...Sto mislite jeli prirodan on ili tako izgleda uz pomoc steroida? Stvarno prestrasno
          "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

          "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

          Comment


          • Re: UFC - MMA

            http://mmashare.whowillwinwhy.com/20...vs-browne.html

            Werdum novi izazivac Caina, odavno sam govorio o ovom borcu da je zasluzio priliku. White nije dozvolio ali sada je morao
            "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

            Comment


            • Re: UFC - MMA

              Jel ima neki datume odrzavanja ovih ffc takmicenja?

              Evo slucajno sam naboo na obn-u mec Kujundzic-Poturak...

              Sent from my Windows phone using Tapatalk
              Pivo za masu, rakija za defku...

              Comment


              • Re: UFC - MMA

                Ima tko iz Splita da trenira MMA ili kick box?

                Comment


                • Re: UFC - MMA

                  Nema ti u Splitu MMA klub

                  Sent from my H30-U10 using Tapatalk
                  "What the mind believes the body achieves."

                  Comment


                  • Re: UFC - MMA

                    Originally posted by bot1950 View Post
                    Nema ti u Splitu MMA klub

                    Sent from my H30-U10 using Tapatalk
                    Pitbull? Koliko sam vidio na njihovoj stranici i raspitao se, imaju mma, kickbox, box, i jos nekoliko borilackih vjestina

                    Comment


                    • Re: UFC - MMA

                      Originally posted by Dača View Post
                      Jel ima neki datume odrzavanja ovih ffc takmicenja?

                      Evo slucajno sam naboo na obn-u mec Kujundzic-Poturak...

                      Sent from my Windows phone using Tapatalk
                      3.10. Ljubljana ja mislim


                      Zna li netko gdje bi se mogao gledati bellator? 5.9. su borbe pa ako netko zna link bio bih zahvalan
                      "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                      "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                      Comment


                      • Re: UFC - MMA

                        Ti se linkovi stavljaju prije borbe, jer su nelegalni.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • Re: UFC - MMA

                          Overeem opet nokautiran, za mene očekivano:

                          Last edited by kelly; 06-09-14, 16:48.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • Re: UFC - MMA

                            Originally posted by kelly View Post
                            Overeem opet nokautiran, za mene očekivano:


                            jede previše proteina ,a premalo ugljikohidrata?

                            ali dobro ga je izudarao ,da je malo više pameti imao mogao bi ga do kraja borbe prebit Reem ,nemoš sa čovjekom ovakvim ulaziti u bliske dvoboje ,dakle manjak inteligencije ,fizički je bio dobro spreman i bolje izgledao od Bena Ben kao da je došao sa gradilišta

                            Comment


                            • Re: UFC - MMA

                              http://www.croring.com/news/potvrden...nca/11631.aspx
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • Re: UFC - MMA

                                Werdum nokautirao Hunta.

                                http://www.croring.com/news/video-we...aka/12175.aspx
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X