Announcement

Collapse
No announcement yet.

UFC - MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: UFC - MMA

    http://new.mmaonvideo.com/2013/02/ov...o-ufc-156.html
    https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
    https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

    Instagram: @shredded_dario

    Comment


    • Re: UFC - MMA

      meni neće na ovom ništa..
      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

      Fak me, right?

      Comment


      • Re: UFC - MMA

        Meni hoće, vjerojatno trebaš instalirati taj player.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • Re: UFC - MMA

          ma instalirao sam, opet ništa, a ne mogu nigdje nać neki drugi.. jaooooo.... :/
          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

          Fak me, right?

          Comment


          • Re: UFC - MMA

            Originally posted by domagoj View Post
            ma instalirao sam, opet ništa, a ne mogu nigdje nać neki drugi.. jaooooo.... :/
            Probaj u drugom pregledniku, nekada jedan hoće a drugi neće, Mozila, chrome, IE...

            DARICE svaka ti dala za linkove...
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • Re: UFC - MMA

              uspio, chrome nije htio jer je kao rizičan sadržaj, al sam riješio to!!
              hvala!!
              The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

              Fak me, right?

              Comment


              • Re: UFC - MMA

                Odlicno izdanje Silve, iskreno nisam verovao da ce pregurati prvu rundu, Overeem je izgledao dosta nespremno, nije bio izrezan kao
                ranije, slab kardio.... Od kad su dosli u blackzilians i reem i evans su izgubili, ili im je los dan ili nesto rade pogresno. Overeem je platio
                cenu kao i JDS, podcenio je protivnika, nije se lepo spremio, sad bi trebalo da se dogodi davno ocekivana borba JDS VS Reem
                Igla je tvoj prijatelj

                Comment


                • Re: UFC - MMA

                  Originally posted by Timar View Post
                  Odlicno izdanje Silve, iskreno nisam verovao da ce pregurati prvu rundu, Overeem je izgledao dosta nespremno, nije bio izrezan kao
                  ranije, slab kardio.... Od kad su dosli u blackzilians i reem i evans su izgubili, ili im je los dan ili nesto rade pogresno. Overeem je platio
                  cenu kao i JDS, podcenio je protivnika, nije se lepo spremio, sad bi trebalo da se dogodi davno ocekivana borba JDS VS Reem
                  Da se barem dogodi ta borba. Nebi jedan drugoga podcjenili i i dali bi maksimum na treninzima to bi bio pravi spektak.

                  Comment


                  • Re: UFC - MMA

                    Overeem je izgledao dosta nespremno, nije bio izrezan kao ranije, slab kardio....
                    niti će ikada više biti IMO... razlog je jasan

                    Inače, cijenim ovaj sport ali mi stvarno nije jasno zašto sudci namjerno puste onih zadnjih par udaraca kada se vidi da čovjek više ne stoji na nogama nego ga ovaj udarcima i odbijanjem od kaveza drži u uspravnom položaju.
                    Ista stvar i kod ground & pounda kad ga onesvijštenog još par puta pod navalom adrenalina strese punom snagom.
                    Volim dobar fajt ali to mi je malo previše.
                    Znoj štedi krv

                    Comment


                    • Re: UFC - MMA

                      Da tih zadnjih 2-3 udaraca mogu imati i gadne posljedice. Trebaju suci paziti na to.

                      Comment


                      • Re: UFC - MMA

                        Originally posted by Timar View Post
                        Odlicno izdanje Silve, iskreno nisam verovao da ce pregurati prvu rundu, Overeem je izgledao dosta nespremno, nije bio izrezan kao
                        ranije, slab kardio.... Od kad su dosli u blackzilians i reem i evans su izgubili, ili im je los dan ili nesto rade pogresno. Overeem je platio
                        cenu kao i JDS, podcenio je protivnika, nije se lepo spremio, sad bi trebalo da se dogodi davno ocekivana borba JDS VS Reem
                        ja bih rekao ono sto je i Kelly rekao..Overem nije bio na njegovim dozama i to je to....ovaj bigfoot je ruzan i nezgrapan da je to cudo...al kao i svi Brazilci ko od kamena....svaka njemu cast

                        Comment


                        • Re: UFC - MMA

                          Originally posted by kingpin View Post
                          niti će ikada više biti IMO... razlog je jasan

                          Inače, cijenim ovaj sport ali mi stvarno nije jasno zašto sudci namjerno puste onih zadnjih par udaraca kada se vidi da čovjek više ne stoji na nogama nego ga ovaj udarcima i odbijanjem od kaveza drži u uspravnom položaju.
                          Ista stvar i kod ground & pounda kad ga onesvijštenog još par puta pod navalom adrenalina strese punom snagom.
                          Volim dobar fajt ali to mi je malo previše.
                          Originally posted by arianko View Post
                          Da tih zadnjih 2-3 udaraca mogu imati i gadne posljedice. Trebaju suci paziti na to.


                          poderao ga je ko' tramvajsku kartu jarane
                          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                          * SHUT UP AND SQUAT *

                          Comment


                          • Re: UFC - MMA

                            Pa on ga je nokautirao i zadao još barem 4-5 udaraca nije manje od 4 sigurno. Sudac je čekao da Reem padne ali jedan udarac u bradu ga je vratio opet u uspravan položaj. To je ovaj drugi udarac na gifu.

                            Comment


                            • Re: UFC - MMA

                              Jbga upravo ono cega sam se pribojavao. Reem je oduvijek cocky, a prema svemu sto sam vidio prije fighta, Silvu je dozivljavao onako kako i izgleda, kao tupavog majmuna... I cim sam ga vidio u 1. rundi da se ne guarda uopce znao sam da ce ga ovaj kad tad odvalit, pogotovo sto Reem nije uopce tjerao borbu usvoju korist... Mislio je da ce se ovaj kad-tad otvorit pa ce ga izbit ko vola, no eto... sranje na kraju.
                              -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                              Napreduje se... Avatar^^

                              Comment


                              • Re: UFC - MMA

                                sudija: ''uuu ovo je bolilo''
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X