Announcement

Collapse
No announcement yet.

K1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: UFC - MMA

    Kaže ovaj komentator na Novoj, Badr Hari u 4 tjedna dobio 30 kg mišićne mase, ahahahah...

    A Mirko bio odličan, legenda!

    Comment


    • #47
      Re: UFC - MMA

      Originally posted by steinar27 View Post
      koja steta za harija a i zamedova...ali iskreno ne dajem prevelike sanse mirku protiv crnca u finalu
      I ja sam mislio da nema šanse ali nas je lijepo iznenadio.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #48
        Re: UFC - MMA

        Znate čega je meni žao, osim Zamedova..... ?

        Dževada! Prvi puta u životu da sam navijao za Bosanca ko da je moj, ako ne i jače!
        I baš mi ga je bilo žao, htio sam da razbije onog Ismaela ko pichku i nek ide dalje...
        Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

        http://www.facebook.com/adoni.costo
        http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
        http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

        Comment


        • #49
          Re: UFC - MMA

          Originally posted by ScuderiaBull View Post
          Znate čega je meni žao, osim Zamedova..... ?

          Dževada! Prvi puta u životu da sam navijao za Bosanca ko da je moj, ako ne i jače!
          I baš mi ga je bilo žao, htio sam da razbije onog Ismaela ko pichku i nek ide dalje...
          Ma Dževad je jeo pizzu kad su ga zvali, jbg, ne mo'š se onda boriti, ali sam je kriv, morao je čekati do kraja.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #50
            Re: UFC - MMA

            Originally posted by ScuderiaBull View Post
            Znate čega je meni žao, osim Zamedova..... ?

            Dževada! Prvi puta u životu da sam navijao za Bosanca ko da je moj, ako ne i jače!
            I baš mi ga je bilo žao, htio sam da razbije onog Ismaela ko pichku i nek ide dalje...
            pa dzevad je primjer zato su potrebene visemjesecne pripreme i koliko je vazna psiha i glava kada se ulazi u borbu da udjes ozbiljan i maksimalno koncentriran

            Comment


            • #51
              Re: UFC - MMA

              http://www.24sata.hr/fight-club/svi-...o-pizzu-306487


              hhahahaha kralj

              Comment


              • #52
                Re: UFC - MMA

                hari uzeo pare, mirko titulu i svi zadovoljni..

                Comment


                • #53
                  Re: UFC - MMA

                  Nakon ovoga sranja nebi me cudilo ni da Ligu Prvaka namištaju. Zamilsli Badr Hari ozljedi stopalo u svalčionici ili šta već.... Sramota...
                  “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

                  Comment


                  • #54
                    Re: UFC - MMA

                    pa kako ja znam i LP se namjestila par puta Debrecen Liverpool i kažu da znaju namještat izvlacenja u Nyonu da griju te metalne kuglice i hlade da ovaj na dodir zna
                    cuo sam i da lotto da stavlaju metal unutar kuglica pa da onaj magnet privuce određene brojeve ma tko ce ga znati
                    Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

                    Comment


                    • #55
                      Re: UFC - MMA

                      Originally posted by IvorIvor View Post
                      Nakon ovoga sranja nebi me cudilo ni da Ligu Prvaka namištaju. Zamilsli Badr Hari ozljedi stopalo u svalčionici ili šta već.... Sramota...
                      pa i da se nije ozlijedio mirko bi osvojio jer vidjelo se u prvoj brobi da to nije onaj hari kondicijski je los nestabilan na nogama zatvor je ucinio svoje nabijao je 25kg za 5 tjedana iscrpljen je dosao na turnir i da je dosao do finala izgubio bi sigurno.. naravno da je to onaj stari hari mirko bi bio razbijen kao zvecka.. ali opet mirko je ovo zasluzio covjek je bez skandala uvijek bez grama sala sve mu se to vratiloo... a smijesno je pricat da je nastimano jel to hari nikad ne bi sebi dozvolio pretvrd je to karakter a i nema potrebu za tim jer obezjbjedio je sledecih 5 narastaja svoje familije

                      Comment


                      • #56
                        Re: UFC - MMA

                        Originally posted by IvorIvor View Post
                        Nakon ovoga sranja nebi me cudilo ni da Ligu Prvaka namištaju. Zamilsli Badr Hari ozljedi stopalo u svalčionici ili šta već.... Sramota...
                        Na osnovu čega ovo tvrdiš? I koliko si ti dugo u tom sportu i koliko si ti mečeva odradio?
                        Slomljene kosti i krvavi borci za tebe su namještene borbe?
                        Tko može kupiti Badr Harija kad se zna da je tip neuračunljiv?
                        Mirko je ovo zasluženo i pošteno osvojio i treba mu čestitati.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #57
                          Re: UFC - MMA

                          U ovom san sportu jako dugo, i ovo je po meni smiješno da velike rvatine ka šta si ti tu hvalisaju Mirka. Mirko je legenda i takav ce ostati ako se sad povuce i vise nikad ne izvede nesto ovako. Njemu nije slomljena kost u borbi nego izvan borbe, pa to je smiješno di ju je slomia poskliznija se? Mirko je ovo pošteno zaslužio? Da Mirko nije legenda i da nije u Zagrebu, vec prvu borbu bi u najbolju ruku ono trebalo ic u 4. rundu. Jedina borba koju je Mirko solidno odradia je finale. I ne treba mu cestitat jer je obicni starih grebator. Badr Hari bi ga secira, i gle cuda on slomi stopalo izvan borbe.... opet kazen SRAMOTA
                          “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

                          Comment


                          • #58
                            Re: UFC - MMA

                            Je da je zatvor ucinio svoje, ali zar nisu ni godine ucinile svoje kod Mirka? Mirko je propa skroz, nema tu u njemu vise ni srca ni nicega. Ovo je uzas kako se borio. A ako se u Badra vidilo da to nije stari on vecu prvoj borbi, a sta onda uopce pricat za prvu borbu Mirka? Pa ono nije bila borba ono je bila tragedija, negledljivo, sramota
                            “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

                            Comment


                            • #59
                              Re: UFC - MMA

                              Kazes nesto za Badr-a,a jedini je on poslao protivnika na pod 4 puta...
                              One mirkove borbe su diskutabilne totalno, jednoglasnom odlukom sudija-***** moj. Ovo je za mirka ovako urađeno jer više niko nije imo da organizira k1 wgp. Zar ti nije cudno sto je k1 prvi put izvan Japana? i bas sad da on osvoji. i ovi borci nehljebari..
                              A Hari treba pare to ej sigurno, ti mislis da je vadjenje iz zatvora besplatno.. Ono sinoć je izgledalo ko vašar..

                              Comment


                              • #60
                                Re: UFC - MMA

                                Originally posted by IvorIvor View Post
                                U ovom san sportu jako dugo, i ovo je po meni smiješno da velike rvatine ka šta si ti tu hvalisaju Mirka. Mirko je legenda i takav ce ostati ako se sad povuce i vise nikad ne izvede nesto ovako. Njemu nije slomljena kost u borbi nego izvan borbe, pa to je smiješno di ju je slomia poskliznija se? Mirko je ovo pošteno zaslužio? Da Mirko nije legenda i da nije u Zagrebu, vec prvu borbu bi u najbolju ruku ono trebalo ic u 4. rundu. Jedina borba koju je Mirko solidno odradia je finale. I ne treba mu cestitat jer je obicni starih grebator. Badr Hari bi ga secira, i gle cuda on slomi stopalo izvan borbe.... opet kazen SRAMOTA
                                Originally posted by IvorIvor View Post
                                Je da je zatvor ucinio svoje, ali zar nisu ni godine ucinile svoje kod Mirka? Mirko je propa skroz, nema tu u njemu vise ni srca ni nicega. Ovo je uzas kako se borio. A ako se u Badra vidilo da to nije stari on vecu prvoj borbi, a sta onda uopce pricat za prvu borbu Mirka? Pa ono nije bila borba ono je bila tragedija, negledljivo, sramota
                                Odkuda tebi da sam ja velika rvatina?
                                Nigdje ne vidim da si se predstavio niti da si stavio slike. Da si dugo u ovom sportu onda ne bi sam sebi skakao u usta; rekao si da je Mirko odradio solidno samo treću borbu, e pa ako je mogao treću najumorniji sa najjačim protivnikom onda je mogao i prve dvije odmorniji sa slabijim protivnicima, ali on se štedio i pružio je taman onoliko više koliko je potrebno da prođe dalje, ali ti to ne vidiš i ne možeš vidjeti jer nisi u ovom sportu nimalo a ne dugo. Rebro mu je slomljeno u borbi od udarca koljenom a ne poslije borbe. I sad još reci da je Ismail Londt pustio Mirku borbu?
                                Badr hari je u 5 tjedana nabio 30 kg mase, zatvor je učinio svoje, osim toga i Hari je bio u knockdownu i mogao je vrlo lako biti nokautiran. Sad reci da je Hari namjerno bio u knockdownu? I Hari je imao borca 15cm nižeg i 15 kg lakšeg što nije nebitno. Hari je završio u bolnici, da je lažirao ostao bi u dvorani.
                                Iz tvojih komentara vidi se da ne znaš puno o ovom sportu, pa zato budi bar toliko pristojan i nemoj pljuvati jednu legendu kao što je Mirko. Mirko je ostario i nije više kao što je bio, to je svima jasno, ali on sada uzima ogroman novac za svaku borbu i briga ga za komentare ovakvih kao ti, isto bi i ja učinio i svaki normalan od nas.
                                Last edited by kelly; 16-03-13, 14:22.
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X