Announcement

Collapse
No announcement yet.

K1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: UFC - MMA

    Originally posted by diinnoo View Post
    Da su sudije išle na stranu Mirka išli su, ali to je i razumno jer se bori u svojoj zemlji i jer mu je zadnji meč u karijeri ili šta već.
    Si ti uopće gledao meč?

    "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

    Comment


    • #77
      Re: UFC - MMA

      Evo i slika na kojoj se vidi natečeno stopalo:

      http://direkt.me/index.php/vijesti/383-foto-pogledajte-stopalo-badr-harija-zbog-kog-je-morao-da-se-povue-sa-k-1-wgp

      http://www.fightsite.hr/k1-boks/eksk...dr-harija-foto


      Hari-ozljeda2.jpg
      Last edited by kelly; 16-03-13, 19:05.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #78
        Re: UFC - MMA

        PO MENI.. mirko je izgubio ubjedljivo 1. borbu. 2. je dobio zasluzeno! 3. je trebala ici na produzetke gdje bi mirko izgubio...

        inace sam vjerni navijac mirka..
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • #79
          Re: UFC - MMA

          Samo sam rekao dečkima da ovaj što pljuje po Mirku nije iz Hrvatske jer su mislili da je. Nisam mislio kao uvredu!

          Btw, jel zna tko kak se zove mjuza uz koju je izlazio Ismael Londt?

          Comment


          • #80
            Re: UFC - MMA

            Originally posted by staragarda View Post
            PO MENI.. mirko je izgubio ubjedljivo 1. borbu. 2. je dobio zasluzeno! 3. je trebala ici na produzetke gdje bi mirko izgubio...

            inace sam vjerni navijac mirka..
            To je tvoje mišljenje na koje imaš pravo, ali po pravilima suđenja nisi u pravu. Broje se udarci a Mirko je više čistih udaraca zadao Londtu nego obrnuto, osim toga Mirko je imao rušenje (knockdown) Londta nogom u glavu što mu donosi čistu bodovnu prevagu.
            Last edited by kelly; 16-03-13, 19:22.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #81
              Re: UFC - MMA

              K1 turniri već duže vrijeme nisu na razini kojoj su nekad bili. Pa tako ni ovaj.
              Znoj štedi krv

              Comment


              • #82
                Re: UFC - MMA

                7 od 8 boraca završilo u bolnici a sve je "namješteno":

                http://www.fightsite.hr/k1-boks/aren...im-posjekotima
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #83
                  Re: UFC - MMA

                  Pa nije K1 možda jak kao prije, niti su najbolji K1 borci u ovoj organizaciji, ali kako neki pisu ovdje onda Mirkova titula nema nikakvog znacaja. Sta nije onda osvojio Poturak turnir ako je tako lako ili bilo koji od onih boraca.
                  Mirko ja zasluženo došao do titule, svaka čast.

                  Po meni se treba povući, a što će odlučiti to je na njemu.

                  To za namještanje što pričate je smiješno

                  Comment


                  • #84
                    Re: UFC - MMA

                    Originally posted by vea View Post
                    Si ti uopće gledao meč?
                    Da jesam, i to je moje mišljenje.

                    Comment


                    • #85
                      Re: UFC - MMA

                      -velik sam navijac mirka,i iskreno kazem sada,nema veze sto navijam za njega...on je za mene sve borbe dobio zasluzeno i svaka mu cast mada mu nije nesto bila borba,previse se ''grlio'' al dobro

                      Comment


                      • #86
                        Re: UFC - MMA

                        Originally posted by ibro10 View Post
                        -velik sam navijac mirka,i iskreno kazem sada,nema veze sto navijam za njega...on je za mene sve borbe dobio zasluzeno i svaka mu cast mada mu nije nesto bila borba,previse se ''grlio'' al dobro
                        Prvu borbu je išao na maksimalno čuvanje snage. U tim godinama jedva je i ovakav tempo izdržao. Mislim da je ključno bilo iskustvo...

                        Comment


                        • #87
                          Re: UFC - MMA

                          Za susjede razumijem da mu podmeću, ali ne razumijem naše ljude koji konstantno seru po njemu, ljubomora je gadna stvar.
                          Mirko je zasluzeno pobijedio i napravio vise od svih vas koji mu govorite kako namjesta roka se i neznam sta ne.

                          Comment


                          • #88
                            Re: UFC - MMA

                            Ma kakva ljubomora? Ja san navijac Mirka i nikad ga nisan osporava kao jednu od najvecih legendi uz Fedora, ali ono jucer je bilo smiješno. Stojim iza svoga, jedinu borbu koju je odradia kako treba je zadnja i to je to. A ona prva borba ako je ono jednoglasna odluka u Mirkovu korist, onda neznam cemu suci? Mogla je jednostvano Hrvatska publika u areni izabrat pobjednika, nemojmo se zavaravat i hvalit ga kad jucer ono nije zasluzia
                            “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

                            Comment


                            • #89
                              Re: UFC - MMA

                              ..................

                              CroCop-HK.jpg
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • #90
                                Re: UFC - MMA

                                Ajde da se nadovezem na temu. Gledao sam sve borbe i ono sto imam za rec je da je Mirko zasluzeno dobio sve 3 borbe. Nevezano uz to sto sam njegov veliki fan no stvarno objektivno gledano bio je bolji u svakoj. Mozda nije pokazao ogromnu nadmoc no da je bio bolji - je. U prvoj borbi se borio podosta pasivno zato sto je to upravo 1. borba i poslije nje dolaze jos dvije. Da se razmahao u toj prvoj, u trecoj bi ostao bez daha sigurno. Tako da mu to ne mogu zamjerit nikako. U drugoj borbi ga je degradirao u potpunosti i tu se eto vidjelo upravo ono sto sam rekao, Zhuravlev je i bio izmoren i prepao se Mirka. To mu se vidjelo po drzanju i pogledu, kao da je bio u strahu sto da napravi. U trecoj borbi se moralo ic na sve ili nista i tu je Mirko lijepo pokazao da u njemu jos ima vatre!
                                Moram komentirati i borbu Haria i Samedova, tu je Samedov stvarno pokazao sto znaci srce borca! Ja bih mu poseban pojas dao izvan svake kategorije i iskreno se nadam da ce i on kad-tad osvojiti titulu! Ono sto se nakon te borbe dogodilo da su obojica ozljedeni mi se i cini realnim jer sam vidio slike Harieve noge, a Samedov je pobrao toliko batina da nije ni cudo da je bio sav polomljen. Uopce ne sumnjam da bi obojica prihvatili polufinale da su ikako mogli. Poturka necu komentirat, Londt je usao u borbu sa stavom da mu je on samo prepreka do finala i to je i pokazao. Poturak nije nikakve sanse imao, iako je pokazao srce i volju Lava, izgledao je klasu ispod Londta.
                                I svi vi koji govorite da je Mirkovo vrijeme proslo, sjetite se da ste mu to govorili i prije 3 godine a pogledajte gdje je sada! Ne shvacam sto vam smeta sve i da ga mlate svaku borbu. On se vec dokazao kao jedan od najboljih boraca u povijesti i ne bori se ni za koga nego za sebe samoga i svoje ime, ako ikoga sramoti, sramoti sebe, a na svu srecu daleko je od toga da se sramoti! Zapamtite i da se jednom zivi i ako mu je gust borit se i sa 45, zasto ne bi? Covjek zivi svoj zivot kako njemu pase i ja to cijenim!
                                -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                                Napreduje se... Avatar^^

                                Comment

                                Working...
                                X