Announcement

Collapse
No announcement yet.

K1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: UFC - MMA

    Originally posted by Aronnax View Post
    Ajde da se nadovezem na temu. Gledao sam sve borbe i ono sto imam za rec je da je Mirko zasluzeno dobio sve 3 borbe. Nevezano uz to sto sam njegov veliki fan no stvarno objektivno gledano bio je bolji u svakoj. Mozda nije pokazao ogromnu nadmoc no da je bio bolji - je. U prvoj borbi se borio podosta pasivno zato sto je to upravo 1. borba i poslije nje dolaze jos dvije. Da se razmahao u toj prvoj, u trecoj bi ostao bez daha sigurno. Tako da mu to ne mogu zamjerit nikako. U drugoj borbi ga je degradirao u potpunosti i tu se eto vidjelo upravo ono sto sam rekao, Zhuravlev je i bio izmoren i prepao se Mirka. To mu se vidjelo po drzanju i pogledu, kao da je bio u strahu sto da napravi. U trecoj borbi se moralo ic na sve ili nista i tu je Mirko lijepo pokazao da u njemu jos ima vatre!
    Moram komentirati i borbu Haria i Samedova, tu je Samedov stvarno pokazao sto znaci srce borca! Ja bih mu poseban pojas dao izvan svake kategorije i iskreno se nadam da ce i on kad-tad osvojiti titulu! Ono sto se nakon te borbe dogodilo da su obojica ozljedeni mi se i cini realnim jer sam vidio slike Harieve noge, a Samedov je pobrao toliko batina da nije ni cudo da je bio sav polomljen. Uopce ne sumnjam da bi obojica prihvatili polufinale da su ikako mogli. Poturka necu komentirat, Londt je usao u borbu sa stavom da mu je on samo prepreka do finala i to je i pokazao. Poturak nije nikakve sanse imao, iako je pokazao srce i volju Lava, izgledao je klasu ispod Londta.
    I svi vi koji govorite da je Mirkovo vrijeme proslo, sjetite se da ste mu to govorili i prije 3 godine a pogledajte gdje je sada! Ne shvacam sto vam smeta sve i da ga mlate svaku borbu. On se vec dokazao kao jedan od najboljih boraca u povijesti i ne bori se ni za koga nego za sebe samoga i svoje ime, ako ikoga sramoti, sramoti sebe, a na svu srecu daleko je od toga da se sramoti! Zapamtite i da se jednom zivi i ako mu je gust borit se i sa 45, zasto ne bi? Covjek zivi svoj zivot kako njemu pase i ja to cijenim!
    Bio sam u areni i jos sam gledao i video drugi dan jer nisam imao top mjesta da bi sve vidio, slazem se da je Mirko trebao pobjediti pogotov zadnji mec, ali isto tako sam siguran da je ovo bio malo jaci turnir nikako top borci a isto tako godine nisu bitne sto Mirko vise nema onaj zar kao prije ... za primjer je Semmy Schilt koji ima 40god i nokautirao je na proslom turniru Ghitu i to u finalu.

    samo cu rec jednu stvar pogledajte si borbe sa 2012 Glory Heavyweight Grand Slam Tournament
    di se nalaze hrpa poznatih boraca, top boraca i neki od njih su istih godina i stariji od Mirka a razlika je vidljiva i lajiku poput mene .

    Comment


    • #92
      Re: UFC - MMA

      -cao ja bio u areni

      Comment


      • #93
        Re: UFC - MMA

        http://www.profightstore.hr/novosti/...ica/12717.aspx
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #94
          Re: UFC - MMA

          A ovo?
          Se sječate onih dana kad bi nam se dlake na vratu dizale dok se Mirko tukao?
          Ono kada se nije bojao udarca, i udarao je ko konj!
          Meč počinje od 07:40 (kome se da gledati od početka, neka gleda)
          Nema veze jel dobio ili izgubio, ali pogledajte od samog početka kako se tukao! I to mislim da je imao i slomljeno rebro i ipak se borio!
          To je onaj naš CroCop!
          Last edited by ScuderiaBull; 18-03-13, 21:41.
          Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

          http://www.facebook.com/adoni.costo
          http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
          http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

          Comment


          • #95
            Re: UFC - MMA

            Ma Mirko je legenda

            Comment


            • #96
              Re: UFC - MMA

              Originally posted by ScuderiaBull View Post
              A ovo?
              Se sječate onih dana kad bi nam se dlake na vratu dizale dok se Mirko tukao?
              Ono kada se nije bojao udarca, i udarao je ko konj!
              Meč počinje od 07:40 (kome se da gledati od početka, neka gleda)
              Nema veze jel dobio ili izgubio, ali pogledajte od samog početka kako se tukao! I to mislim da je imao i slomljeno rebro i ipak se borio!
              To je onaj naš CroCop!
              Prvo, on je moj CroCop a ne tvoj ili naš! a037.gif
              Sjecam se tih dana, i nisu mi se dizale dlake na vratu jer mi ih frizerka odere, ali na rukama jesu e040.gif

              Da... jbg bio je mlađi i brži i krcat snage.... Ipak je malo ostario.
              Ali on je i dalje moj Mirko Filipović.... d035.gif

              Comment


              • #97
                Re: UFC - MMA

                I jos sa slomljenim rebrom... Kako san bia tuzan posli te borbe... Katastrofa.

                Al kad se vec prisjecamo Mirkovih klasika pa bia bi red da se pocastimo sa dva najbolja.




                S naglaskom na onaj prvi.

                Comment


                • #98
                  Re: UFC - MMA

                  Povijesni staredown

                  Comment


                  • #99
                    Re: UFC - MMA

                    Se ti sječaš kak je razbio Vanderleja tog dana? To je bio revanš, nakon što je Mirko u prvoj borbi (iz nekog razloga) izgubio protiv njega.

                    Eeeee, kad ga je Mirko ščepao na revanšu!

                    Iskreno, brat bratu... u životu nisam vidio da je netko toliko bježao po ringu ahahahhaha
                    Jedna od lijepših borbi, pogledati prije treninga svakako!
                    Last edited by ScuderiaBull; 18-03-13, 22:14.
                    Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                    http://www.facebook.com/adoni.costo
                    http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                    http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                    Comment


                    • Re: UFC - MMA



                      Ma Mirko je ziva legenda.
                      Za mene najveci ikad, Mirko i Fjodor !

                      Comment


                      • Re: UFC - MMA

                        prva borba protiv vanderleia je bila neodlucena

                        Comment


                        • Re: UFC - MMA

                          Originally posted by ScuderiaBull View Post
                          A ovo?
                          Se sječate onih dana kad bi nam se dlake na vratu dizale dok se Mirko tukao?
                          Ono kada se nije bojao udarca, i udarao je ko konj!
                          Meč počinje od 07:40 (kome se da gledati od početka, neka gleda)
                          Nema veze jel dobio ili izgubio, ali pogledajte od samog početka kako se tukao! I to mislim da je imao i slomljeno rebro i ipak se borio!
                          To je onaj naš CroCop!
                          Taj sam turnir gledao prijenos, prije 14 godina. U prvoj borbi je Mirko pobjedio Musashija, u drugoj Sama Greca i u finalu se borio sa napuknutim rebrom protiv Ernesta Hoosta i izgubio.
                          Kad sam vidio Greca, mislio sam da će pojesti Mirka, ali eto Mirko ga je pobjedio.



                          Last edited by kelly; 19-03-13, 01:04.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • Re: UFC - MMA

                            @Maximus, to je upravo razlog zasto obozavam Mirka, a uz njega najdrazi borac mi je Pat HD Barry.

                            i moj osobni all time favorit:
                            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                            Napreduje se... Avatar^^

                            Comment


                            • Re: UFC - MMA

                              Prvi K1 turnir 1993. godine osvojio je naš Branko Cikatić nokautiravši u finalu Ernesta Hoosta:

                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • Re: UFC - MMA

                                Evo za sve one koji su tvrdili da je Badr Hari pustio Mirku da osvoji K1 turnir, danas je Badr Hari opet nokautiran:

                                http://www.fightsite.hr/k1-boks/same...ao-badr-harija
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X