Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

    Ima li iko ovdje na forumu da se aktivno bavi nekim borilackim sportom ?

  • #2
    Re: Borilacke vjestine !

    jel to pitanje na da ne ili imaš neko podpitanje za one koji se bave
    ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

    Comment


    • #3
      Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

      Imam milijun potpitanja,samo mi trebaju oni sto se bave hahah

      Comment


      • #4
        Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

        Originally posted by whitetiger
        Imam milijun potpitanja,samo mi trebaju oni sto se bave hahah
        Pa postavi pitanje pa će netko naletiti...ima nas i koji smo trenirali i koji sada treniraju...

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

          bavio sam se kickboxom i k1...bilo je tu i jos boksa klasicnog i karate,ali kickboxom sam najvise bio zadovoljan,tu sam se nasao...medutim od toga poslje nije bilo nista,stari nije volio borilacke sportove te sam zavrsio u kosarci...ako imas pitanja,pitaj
          Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

          Comment


          • #6
            Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

            Npr definicija,boksam dugo i problem je definicija,bf mi je oko 15 %,a prehrana nikako nemoze biti ista u bodybuildera i u boksaca,..(Kelly ako nesto o ovome znas odgovori)

            Comment


            • #7
              Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

              Originally posted by filip1990
              bavio sam se kickboxom i k1...bilo je tu i jos boksa klasicnog i karate,ali kickboxom sam najvise bio zadovoljan,tu sam se nasao...medutim od toga poslje nije bilo nista,stari nije volio borilacke sportove te sam zavrsio u kosarci...ako imas pitanja,pitaj
              Bavio sam se i ja kickboxingom,nije mi se bas svidio,ipak boks u <3

              Comment


              • #8
                Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

                Originally posted by whitetiger
                Npr definicija
                Salo se skida na samo jedan način, bez obzira koji sport treniraš...nema to veze sa borilačkim vještinama.

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #9
                  Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

                  boks je najbolja borilacka vjestina po meni,nama bi znali dolaziti par boksaca na treninge i sparinzi su bili vrhunski tada...oni bi dolazili na pripreme pred natjecanja,ali bi nas unistili,brzina,tehnika je vrhunska kod boksa...ali ja volim noge,imam jako dobar udarac livicom,tako da sam birao kickbox...sto se tice prehrane drzi p visoko a uh nisko,ali ne pretjeruj...jeli trcite ista na treninzima???ja se sicam da mi nismo nesto puno,tako da ubaci malo kardia i masnoce ce ici dolje...znam da se bavite teretanom,tako da jedino jos trcanje i proteini visoko,vise obroka dnevno po manje i topit ces masti
                  Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

                  Comment


                  • #10
                    Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

                    karate, i to davno a judo malo svježije
                    što se tiče spremnosti, par ljudi koje znam i treniraju jiu jitsu, to što oni rade na treninzima u teretani nije normalno
                    Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

                      trenirao sam judo 5 godina sada sam na boksu...treninzi se prkose onome sta sam naucio u teretani!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

                        Originally posted by robi505
                        trenirao sam judo 5 godina sada sam na boksu...treninzi se prkose onome sta sam naucio u teretani!

                        kako mislis prkose

                        Comment


                        • #13
                          Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

                          Originally posted by kelly
                          Originally posted by whitetiger
                          Npr definicija
                          Salo se skida na samo jedan način, bez obzira koji sport treniraš...nema to veze sa borilačkim vještinama.

                          Kelly znam da je samo jedan nacin,ali neznam prehranu sstavit,puno ljudi u private sam pitao o ovome i niko mi bas konkretan odgovor nije dao,npr.meni kao boksacu treba puno vise uh nego bodybuilderima,pa se mucim sastavit prehran,al ne ide :S

                          Comment


                          • #14
                            Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

                            Originally posted by filip1990
                            boks je najbolja borilacka vjestina po meni,nama bi znali dolaziti par boksaca na treninge i sparinzi su bili vrhunski tada...oni bi dolazili na pripreme pred natjecanja,ali bi nas unistili,brzina,tehnika je vrhunska kod boksa...ali ja volim noge,imam jako dobar udarac livicom,tako da sam birao kickbox...sto se tice prehrane drzi p visoko a uh nisko,ali ne pretjeruj...jeli trcite ista na treninzima???ja se sicam da mi nismo nesto puno,tako da ubaci malo kardia i masnoce ce ici dolje...znam da se bavite teretanom,tako da jedino jos trcanje i proteini visoko,vise obroka dnevno po manje i topit ces masti
                            I ja dok sam treniro kickbox najjacca mi je bila lijeva noga,al tek kad sam probao boks,vidio sam koliko je zahtjevniji i vise mi se sviđa puno !

                            Comment


                            • #15
                              Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

                              svaki dan kardio, npr onda kada imas upalu nogu(od cucnjeva prosli dan), sljedeci dan kao to moras zagrijati kao da razbijes to, da ti ponovo nebi dosla upala-sad recite da to nije suprotno onome sto ucimo ovdje.
                              zatim trbusne radimo nakon svakog treninga-dakle 5 x tjedno, nekad 10x tjedno ako idem ujutro i popodne...katabolizam da ne moze biti veci...
                              u treninzima snage kombiniramo 5 vjezbi, npr sklekovi zgibovi cucnjevi bench skokovi...bez stajanja od vjezbe do vjezbe...
                              kad laik proba...reci ce da su treninzi predobri...al ja kazem da vode do katabolizma, cak i odlicnom prehranom.

                              Comment

                              Working...
                              X