Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

    Napokon glas razuma
    Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

    Comment


    • #47
      Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

      Da tata imam 30god. tj. za 3mj. ću imati 31god. Imam sve preparate jedino ne mogu da nabavim INZULIN pa sam potražio pomoč,a iskompleksirani ljudi koji nemaju kulture i kulturu osnovne komunikacije samo samo nekoga napadaju i omalovažavaju.
      A kada si spomenuo Kick bok i savate, SAVATE je puno starija borilačka vještina od kick boksa.
      A ja nemam zašto smiriti doživljaje jer sam samo pitao jel postoji kakva caka da se Inzulin nekako dobije bez recepta i trebali ste ako znate odgovoriti pozitivno ili negativno a ne napadati bez ikakvog razloga,stoga bi netko drugi trebao smiriti doživljaje jer ako ne zna ili ne može normalno komunicirati bez da nekoga napada i omalovažava nije se trebao ni obračati. Neki ljudi bi stvarno trebali proraditi na komunikaciji,mane si grdio što se nisam predstavio a pogledaj svoje odgovore,ne samo prema meni već prema većini korisnika foruma se ponašaš bezobrazno i nekorektno, toliko od mene.
      Ako netko može odgovoriti na ono moje pitanje o inzulinu na normalan naćin bez vrijeđanja,napadanja i omalovažavanja bio bih mu jako zahvalan.
      Hvala na razumijevanju i lijep pozdrav
      Javi se,javi se,javi se.........................

      Comment


      • #48
        Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

        savate boksu da bi bila najbolja stand up disciplina definitivno fale laktovi i koljena. tako da ne vijerujem da je najbolja vijestina. jer u nekom klinču savate borac jednostavno mora popusiti. lupanje vrhom stopala mi se cini izuzetno losom idejom jer brijem da to cesto zavrsava s potrganim stopalom. tako da meni ko laiku ovo sta ti pricas bas i ne drzi vodu ali bio bi ti zahvalan da mi to jos malo pojasnis u cemu je ta prednost savate boksa naprema kick ili tajlandskom boksu
        Imam disleksiju

        Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

        Comment


        • #49
          Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

          disciplina koja se najbolje pokazala u fightu 1 na 1 je:
          1. grcko rimski stil hrvanja
          2. Brazilski điju-đicu
          3. Muay Thai
          4. Kick boxing

          pogledao sam sve ufc-e borbe koje su ikada izasle i pratio kako se sport razvija i pamtim samo jednog savate borca da je imao neki uspijeh Gerard Gordeau 2 pobjede 2 poraza i hrpu nedozvoljenih tehnika. jednog borca je osljepio s prstom u oko a jednom drugom je grizao uho, a tada je bio svijetski prvak u savate boksu ali se ipak sluzio takvim ocajnim tehnikama zbog nemogucnosti da se obrani sa svojom vijestinom. ufc u startu nije imao gotovo nikakvih pravila i s vremenom su se ove gornje tehnike pokazale kao najbolje za slobodnu borbu. nakanadno su te 3 tehnike pomjesane zajedno i sada se zovu mma najkompletnija tehnika borbe.
          Imam disleksiju

          Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

          Comment


          • #50
            Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

            Originally posted by ruky
            disciplina koja se najbolje pokazala u fightu 1 na 1 je:
            1. grcko rimski stil hrvanja
            2. Brazilski điju-đicu
            3. Muay Thai
            4. Kick boxing

            pogledao sam sve ufc-e borbe koje su ikada izasle i pratio kako se sport razvija i pamtim samo jednog savate borca da je imao neki uspijeh..........
            Tako je..To mu ja cijelo vrijeme pokušavam dokazat...
            Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

            Comment


            • #51
              Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

              1993 Croatia Branko Cikatić Netherlands Ernesto Hoost
              1994 Netherlands Peter Aerts Japan Masaaki Satake
              1995 Netherlands Peter Aerts France Jerome Le Banner
              1996 Switzerland Andy Hug South Africa Mike Bernardo
              1997 Netherlands Ernesto Hoost Switzerland Andy Hug
              1998 Netherlands Peter Aerts Switzerland Andy Hug
              1999 Netherlands Ernesto Hoost Croatia Mirko "Cro Cop" Filipović
              2000 Netherlands Ernesto Hoost New Zealand Ray Sefo
              2001 New Zealand Mark Hunt Brazil Francisco Filho
              2002 Netherlands Ernesto Hoost France Jerome Le Banner
              2003 NetherlandsRemy Bonjasky Japan Musashi
              2004 Netherlands Remy Bonjasky Japan Musashi
              2005 Netherlands Semmy Schilt Brazil Glaube Feitosa
              2006 Netherlands Semmy Schilt Netherlands Peter Aerts
              2007 Netherlands Semmy Schilt Netherlands Peter Aerts
              2008 Netherlands Remy Bonjasky no runner-up
              2009 Netherlands Semmy Schilt Morocco Badr Hari

              ovo su svi k1 turniri (finale) od 1993 do danas navedi mi ijednog savate borca.
              jedino Andy Hug i Glaube Feitosa su dosli s karateom do finala (Kyokushin kaikan) dok su svi ostali muiy thai ili kickboxing
              Imam disleksiju

              Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

              Comment


              • #52
                Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

                Originally posted by hunting
                Da tata imam 30god. tj. za 3mj. ću imati 31god.
                Ja i dalje tvrdim da si balavac cca 15 godina koji nema pojma ni o savateu ni o inzulinu i koji je ovdje došao provocirati i trošiti naše vrijeme jer nemaš pametnija posla u životu. Kad budeš stavio neke slike da vidimo tko si onda ćemo ti vjerovati...

                Obrisao sam ti 5-6 istih postova u nekoliko različitih tema u kojima pitaš za inzulin, tvoj odgovor je glup i naivan:
                Originally posted by hunting
                Nije namjerno jer mi je javilo da se kao nije poslalo pa sam opet poslao isto, samo sam htio vidjeti da li se može nabaviti bez recepta i dali postoji neka caka što se može reći u ljekarni da mi da bez recepta,pa ako itko zna molio bih da mi odgovori.
                Hvala na razumijevanju i lijep pozdrav
                Originally posted by hunting
                Imam sve preparate jedino ne mogu da nabavim INZULIN
                Teška glupost...

                Originally posted by hunting
                pa sam potražio pomoč
                Mogao si pitati i za oružje i za drogu pa se onda ljutiti što nema odgovora...kupuješ inzulin kao da je to šećer ili brašno...

                Originally posted by hunting
                A kada si spomenuo Kick bok i savate, SAVATE je puno starija borilačka vještina od kick boksa.
                Opet lupaš gluposti...tajlandski boks je nastao u 9. stoljeću, u 13. stoljeću je nastao kick box iz tajlandskog boxa, a u 17. stoljeću je neki Francuz "izmislio" savate...

                Originally posted by hunting
                mane si grdio što se nisam predstavio
                Nisam te ja grdio, pročitaj opet...
                Originally posted by hunting
                Neki ljudi bi stvarno trebali proraditi na komunikaciji,
                Jadan ti ugrožen...znaš prodavati steroide po forumu a ne znaš pročitati pravilnik foruma...sigurno da će svaki admin popizditi kada dođu ovakvi kao ti i samo rade probleme po forumu i muljaju i lažu...
                Već smo ti obrisali web stranicu, avatar, jednu temu i 5-6 postova i već si dobio jednu opomenu zbog stavljanja linkova na prodaju steroida, tako nek znaju forumaši da nisi baš časna sestra kako se predstavljaš nego si neki teški muljator i lažov koji je ovdje došao provocirati a ne biti član našeg foruma...
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #53
                  Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

                  Originally posted by ruky
                  savate boksu da bi bila najbolja stand up disciplina definitivno fale laktovi i koljena. tako da ne vijerujem da je najbolja vijestina. jer u nekom klinču savate borac jednostavno mora popusiti. lupanje vrhom stopala mi se cini izuzetno losom idejom jer brijem da to cesto zavrsava s potrganim stopalom. tako da meni ko laiku ovo sta ti pricas bas i ne drzi vodu ali bio bi ti zahvalan da mi to jos malo pojasnis u cemu je ta prednost savate boksa naprema kick ili tajlandskom boksu
                  Ja i dalje stojim iz toga da je boks daleko najbolji borilacki sport !!!

                  Comment


                  • #54
                    Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

                    dosadni ste sa tim koji je najbolji borilački sport,nepostoji najbolji ali postoje dobri.nekome je neki draži od drugog i bolji.ali sad da postoji najbolji to nepostoji jer bi inaće gledali dosadne borbe di svi borci imaju tu istu "najbolju" na svijetu tehniku.uvik će neka vještina bit bolja od druge i tako da po meni nepostoji najbolja pa se vi prepirite.
                    ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                    Comment


                    • #55
                      Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

                      U Fighting Science je sve lijepo i majstorski objašnjeno ali nitko ne želi pogledati!
                      Ja sam takđer mislio da je nemoguče uspoređivati neke borilačke vještine ali sam se uvjerio da je moguče!
                      IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                      Comment


                      • #56
                        Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

                        Originally posted by igor
                        U Fighting Science je sve lijepo i majstorski objašnjeno ali nitko ne želi pogledati!
                        Ja sam takđer mislio da je nemoguče uspoređivati neke borilačke vještine ali sam se uvjerio da je moguče!
                        Daj mi link da pogledam to !

                        Comment


                        • #57
                          Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

                          Originally posted by igor
                          U Fighting Science je sve lijepo i majstorski objašnjeno ali nitko ne želi pogledati!
                          Ja sam takđer mislio da je nemoguče uspoređivati neke borilačke vještine ali sam se uvjerio da je moguče!
                          Uvjek je moguce usporedjivati samo se trebamo zapitati ima li to smisla? Svaki sport je odredjen nekim specificnim pravilima i kao takvog ga treba gledati - individua za sebe bez obzira sto ima jos "slicnih" sportova u "bransi".

                          Comment


                          • #58
                            Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

                            Ne kuzim kakvog smisla ima odredjivanje koji je sport bolji, a koji losiji.
                            Isto kao sto ne postoji "vrhunski sport" ne postoji ni "losiji sport", Postoje samo vrhunski sportaši i loši sportaši.

                            A po kojim se kriterijima odredjuje koji je sport "bolji"?
                            Po tome kome se koji vise svidja!? Koji mu je laksi za treniranje!? Na kojem sportu ga trener vise hvali!?

                            I da se uspijete dogovoriti (sto je po meni totalna besmislica) koji je borilacki sport "najbolji" to ne znaci da cete Vi, trenirajuci taj sport, biti superiorni u tucnjavi ili borbi na nekom natjecanju nad borcem koji dolazi iz nekog drugog borilackog sporta, koji po Vašem mišljenju, nije "najbolji".

                            Comment


                            • #59
                              Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

                              Originally posted by whitetiger
                              Originally posted by igor
                              U Fighting Science je sve lijepo i majstorski objašnjeno ali nitko ne želi pogledati!
                              Ja sam takđer mislio da je nemoguče uspoređivati neke borilačke vještine ali sam se uvjerio da je moguče!
                              Daj mi link da pogledam to !
                              viewtopic.php?f=32&t=5432

                              imaš isječke na youtubi ali to je ništa... skini film, imaš i titlove linkane
                              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                              Comment


                              • #60
                                Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

                                ja nisam govorio da je neki sport bolji od drugoga ja sam govorio da je tajlandski boks najkompletnija stand up disciplina i to je sve.
                                ne tvrdima da ko god trenira tajlandski boks moze razbiti bilo koga iz nekih drugih borilackih vjestina ali s vecim arsenalom (laktovi, koljena, noge naprema boksacu sake ili savate borac noge i sake) ima i vece sanse. sad opet to ovisi po kojim pravilima se bore. neko ko trenira tajlandski boks neka se bori s boksacem po boks pravilima sanse su mu jako male isto tako da se boksac bori po pravilima tajlandskog boksa nema bas puno sansa.
                                ali to je vec mjesanje kruska i jabuka razliciti sportovi razlicita pravila.
                                moji su se postovi odnosili na huntinga koji je tvrdio da je savate superiorniji od tajlandskog boksa i da vecina mma boraca odabire taj sport za stand up disciplinu ali na kraju to nije potkrijepio niti jednim dokazom
                                Imam disleksiju

                                Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

                                Comment

                                Working...
                                X