Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

    Ja mislim da je dobra fleksibilnost pogotovo u tvom sportu neophodna, a sa spagom lagano uvik pokusavas vise i vise i doci ce.
    There is no good, no evil - only decisions and consequences.

    Comment


    • #92
      Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

      Ja sam trenirao karate kad sam imao 10 godina, otisao sam 2 puta i vise nisam dolazio Nisam mogao trčat i vježbat, previše sam bio pretil, jbg Sad da imam para ziher bi trenirao nesto, ali je kasno, bar za to... :/

      Comment


      • #93
        Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

        Znam to,ali se ne trudim previse napraviti spagu,morat cu u narednom periodu obratiti malo vise paznje na to

        Comment


        • #94
          Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

          Originally posted by Kalmageddon
          Bavim se dosta dugo tae-kwon-do-om.Oko 11 godina.I mogu vam reci da je to po meni najbolja borilacka vjestina(vjerovatno ce oni koji treniraju boks reci da je boks najbolji,karatisti karate itd.)Gotovo da u tom sportu i nema nekih ozbiljnijih ozljeda...
          Jedino sto mi nikad nije islo u vezi borilackog sporta je sto nisam mogao napraviti špagu ,i to me stalno zabrinjavalo(pa i danas pomalo),ali sam kasnije cuo od par starijih i iskusnijih boraca da špaga nije neophodna jer su onda prepone i tetive skroz istegnute,te da necu imati dobru kontrolu udarca kao sada...Ugl,to me vise ne zabrinjava,idem par puta tjedno u teretanu sada kad nemam taekwondo treninga i uzivam

          Glupost. Dodatna fleksibilnost ziher neće bit kontraproduktivna u vidu koordinacije pokreta.
          Originally posted by HeadacheR
          Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

          Comment


          • #95
            Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

            Tako sam ja cuo.Ali ipak bih volio da mogu spagu napraviti

            Comment


            • #96
              Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

              Originally posted by Kalmageddon
              Tako sam ja cuo.Ali ipak bih volio da mogu spagu napraviti
              Posveti se tomu i uspjet ćeš.
              Originally posted by HeadacheR
              Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

              Comment


              • #97
                Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

                Originally posted by Kalmageddon
                Bavim se dosta dugo tae-kwon-do-om.Oko 11 godina.I mogu vam reci da je to po meni najbolja borilacka vjestina(vjerovatno ce oni koji treniraju boks reci da je boks najbolji,karatisti karate itd.)Gotovo da u tom sportu i nema nekih ozbiljnijih ozljeda...
                Jedino sto mi nikad nije islo u vezi borilackog sporta je sto nisam mogao napraviti špagu ,i to me stalno zabrinjavalo(pa i danas pomalo),ali sam kasnije cuo od par starijih i iskusnijih boraca da špaga nije neophodna jer su onda prepone i tetive skroz istegnute,te da necu imati dobru kontrolu udarca kao sada...Ugl,to me vise ne zabrinjava,idem par puta tjedno u teretanu sada kad nemam taekwondo treninga i uzivam
                to je po meni ženski borilački sport,ja mislin da ga većinski cure treniraju.sa njim se nemoš naućit kvalitetno upotrebaljavat ruke i bazira se na noge većinom.nesvaćan kako u 11 god treniranja nemožeš špagu,ja san u 6 god karatea moga obe.ako moš špagu moš i više nogu dizat i to je poželjno kod borbe.nesvaćan zašto bi ima slabiju kontrolu udaraca zbog toga.pa i filipović može špagu,mogu valjda većina boraca danas i nisan primjetija da njima išta fali a mogu nogu dizat do neba. XD trebaš pojačat razgibavanje prije treninga i nakon malo špage radit pa ćeš s vremenom doć do toga.
                ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                Comment


                • #98
                  Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

                  Originally posted by Kalmageddon
                  Bavim se dosta dugo tae-kwon-do-om.Oko 11 godina.I mogu vam reci da je to po meni najbolja borilacka vjestina(vjerovatno ce oni koji treniraju boks reci da je boks najbolji,karatisti karate itd.)Gotovo da u tom sportu i nema nekih ozbiljnijih ozljeda...
                  U nijednom sportu nema ozlijeda.Zato i je sport,a ne vještina.

                  TaeKwonDo mi se ne svidja,nekako preloša kvalificiranost trenera,količina McDojoa,količina organizacija,te pogotovo ta neka orijentacija na natjecanja koja ima direktni utjecaj na vještinu,pa borci drže nizak gard,ne prakticiraju udarce rukama,udara se samo bodovno...ni blizu najboljoj :\

                  A tek da krenem pričati o klincima od 13 godina koji imaju crni pojas,1 dan :\
                  - Bruce Lee.Respect <3

                  Comment


                  • #99
                    Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

                    Originally posted by eXiledLoco
                    Originally posted by Kalmageddon
                    Bavim se dosta dugo tae-kwon-do-om.Oko 11 godina.I mogu vam reci da je to po meni najbolja borilacka vjestina(vjerovatno ce oni koji treniraju boks reci da je boks najbolji,karatisti karate itd.)Gotovo da u tom sportu i nema nekih ozbiljnijih ozljeda...
                    U nijednom sportu nema ozlijeda.Zato i je sport,a ne vještina.

                    TaeKwonDo mi se ne svidja,nekako preloša kvalificiranost trenera,količina McDojoa,količina organizacija,te pogotovo ta neka orijentacija na natjecanja koja ima direktni utjecaj na vještinu,pa borci drže nizak gard,ne prakticiraju udarce rukama,udara se samo bodovno...ni blizu najboljoj :\

                    A tek da krenem pričati o klincima od 13 godina koji imaju crni pojas,1 dan :\
                    da to i mene živcira meni nisi moga imat crni ako nisi punoljetan,a tamo dica ga nosaju i polože ga bez ikakve muke.mi smo tribali plačat 3000 kn seminare od 10 dana na braču ili negdi i imat trening po 3,4 ure dnevno da bi se vidilo oš položit.
                    ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                    Comment


                    • Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

                      Pa mozda je samo bodovno i nogama,ali se tucemo i rukama i to dosta često.Pogotovo muški.Sad trenutno imam crni pojas prvi dan i planiram prijeci na kickbox...Da i tu probam pa ako nebude islo,vratit cu se taekwondou.

                      Comment


                      • Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

                        do sad sam stizao radit usporedno trening i teretanu... trening mi je bio u 16h(trčanje, vreća, sparing) a u teretanu sam išao u 20h... taman sam se stigao odmorit od treninga i krenuti na utege.. tokom ljeta sam uspio dobiti 6kg dosta kvalitetne mase...
                        sad se situacija promjenula.. opet počinje škola, nemam više vremena za teretanu, a treninzi su mi navečer u 7h... u klubu imamo kosi i ravni bench, lat mašinu, vratilo za zgibove i dipseve, i t-bar(skoro da se ne raspande, al posluži) i par šipki, zapravo sve što mi treba.. treninzi su mi svaki dan osim četvrtka i nedjelje, a mogućnost rada s utezima imam samo neposredno nakon treninga(koji je pretežito aeroban, visokog intenziteta)... da li je moguće i dalje dobivat na masi uz taj prethodni aerobni trening

                        Comment


                        • Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

                          3 god tajlandski boks i god i pol hrvanje i jiu jitsu!! jako ljepo i jako zanimljivo doba za mene!! iako u tajlandskom boksu smo imali zabranu ulaska u teretanu!! razlog je bio da ce nas ukrutit! morali smo slusat jbg!! imam mali gym doma slozio sam ga sa starim i imam vecinu kaj mi treba ,iako imam namjeru sad radit onaj kavez i jos neke stvari!! imam oko 180 kg utega za sipke i 160 za lat masinu!! prezadovoljan!!

                          Comment


                          • Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

                            znači, može se uz pravilnu prehranu!!!
                            al ja imam mogućnost treniranja utezima samo neposredno nakon aerobnog treninga... zanima me oću li moći napredovati na utezima i dobivat na masi onako umoran poslije treninga....

                            Comment


                            • Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

                              Originally posted by kupislav
                              znači, može se uz pravilnu prehranu!!!
                              al ja imam mogućnost treniranja utezima samo neposredno nakon aerobnog treninga... zanima me oću li moći napredovati na utezima i dobivat na masi onako umoran poslije treninga....
                              Ako baš ne može drukčije s tim treninzima ponesi si whey i glukozu i cugaj to cijelo vrijeme. Ako se puno trošiš a želiš povećati mm moraš puno jesti, a tu su zlata vrijedni shakeovi tipa whey i glukoza.

                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • Re: Da li se itko aktivno bavi nekim borilačkim sportom?

                                fala kelly... ti uvijek uletiš pametno kad je kriza!!!

                                Comment

                                Working...
                                X