Announcement

Collapse
No announcement yet.

P: Sprave za vjezbanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: P: Sprave za vjezbanje

    e da imam home gym pitao bih te da mi napravis takav jedan

    izgleda odlicno
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • Re: P: Sprave za vjezbanje

      onda najebi gazdu gdje ides da nabavi
      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

      Comment


      • Re: P: Sprave za vjezbanje

        @ Coffey jesi ikada imao ponudu za rađenje kaveza za čučanj? Po kojim parametrima procjenjujes cijenu sprave? U gymu gdje treniram ga nema i stalno huškam vlasnika da uzme ali su mu navodno pare problem.
        Originally posted by madmax22
        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
        Originally posted by jocker77
        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
        Originally posted by Hajduk
        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

        Comment


        • Re: P: Sprave za vjezbanje

          imao sam vise puta upita dal sam ga radio, ali nikako da netko i naruci cak sam jednom i bio pred realizacijom, ali se covjek samo odjednom prestao javljati. a boze moj...

          cijenu sam vec objasnio kako racunam, ali tezim da za kvalitetu koju dajem budem najpovoljniji na trzistu.
          prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

          Comment


          • Re: P: Sprave za vjezbanje

            zanimljiva ideja... sklopiva sprava za dipseve i zgibove. sve sto vidite je sklopivo u elemente koji se nakon vjezbanja vrlo lako spreme pod krevet. najduzi element su ove dvije vertikale. to su dvije cijevi od 200cm. dva dijela su dimenzije 115x45x15, ovaj dio za zgibove i dipseve je cca 120x20x15, te jedna cijev od cca 110 cm.
            osim toga, rogovi su podesivi po sirini, tj. jedan rog je klizni i moguce je namjestiti sirinu po zelji.
            obzirom je sklopiva, sprava je vrlo stabilna, mene od 80kg drzi bez problema i nekog znacajnog klimanja cak i na najvisoj poziciji.




            prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

            Comment


            • Re: P: Sprave za vjezbanje

              ne znam dal i vama reklama prekrije pola slika ako su u zadnjem postu. nadam se da ce ovaj post omoguciti da vidite cijele slike u proslom...
              prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

              Comment


              • Re: P: Sprave za vjezbanje

                ovako to izgleda kad se rastavi. sad kad je decko dosao po to kaze da to nigdje u hrvatskoj nije nasao, da je to na cijelom internetu nasao da rade samo amerikanci, pa eto, imate "cast" na ovu hrvatsku ekskluzivu takodjer, njihova nema ovu podesivu rucku, tako da sam cak i malo inovativniji od njih
                inace, original mozete pogledati ovdje

                prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                Comment


                • Re: P: Sprave za vjezbanje

                  izgleda prehebeno

                  Comment


                  • Re: P: Sprave za vjezbanje

                    koliko treba da se sprava slozi/rastavi?

                    Comment


                    • Re: P: Sprave za vjezbanje

                      vremenski? cca 3 minute
                      sorry kaj si cekao s odgovorom, nisam vidio poruku ranije...
                      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                      Comment


                      • Re: P: Sprave za vjezbanje

                        Evo, prije pola sata sam završio trening, nisam previše koristio klupu danas, no čisto da napravim neki review nakon 4,5 mjeseci korištenja sprave. Imao sam i malu pauzu sad 3 tjedna u 2. mjesecu radi faksa, no uspio sam sklepat 3,4 treninga haha.

                        Klupa koju sam kupio od Coffey-a je univerzalna klupa sa fiksnim nosačima za barbell. Ne mogu slikat trenutno, a i da mogu ispale bi slike loše pa ako želite vidjeti, imate 3 linka tu: LINK 1 LINK 2 LINK 3

                        Po klupu sam, kao što sam i napisao par stranica prije u ovoj temi, kod Coffeya doma, lijepo me dočekao, sve 5, spremili je u auto (jedva hahaha) i otišli. Naravno, ja sam panj pa sam zaboravio mobitel kod njega na stolu, sreća da sam se tog sjetio 200m od njegove kuce, a ne 300tinjak km kod moje. Klupu sam platio po dogovorenoj cijeni, te je bila identična onoj na ovim slikama.

                        No, dosta o tim random stvarima, sad ću malo i o klupi.

                        Klupa je j**eno robusno i čvrsto napravljena, da nisam mogao vjerovat koliko sam novaca dao za to. Preferiram je više od incline i flat klupe u teretani u gradu (inače, srijedom smo tamo na TZK). Nakon 4,5 mjeseci korištenja, klupa ne daje nikakve znakove da je čvrstoća izdaje, koža na njoj je još uvijek kao i prvi dan, no ja vježbam uvijek sa ručnikom preko nje, em da mogu vježbat bez majice em da je čuvam i da se ne usmrdi Također, crna boja kojom je klupa obojena je još uvijek netaknuta, no to više ovisi kako se vi odnosite prema klupi. Klupa na nosačima ima i odvojive ručke za dipseve, koje se isto ne daju (no nije baš ni da pretjerano puno dipseva mogu napraviti haha)

                        Klupa je jako stabilna, jednom sam mislio da mi se dio za sjedit dok radim seated military press rasklimala, onda sam skužio da nisam zašarafio vijak koji služi upravo za to. Naravno, kada se rade dipsevi treba ili netko sjedit na onom dijelu za dupe, ili se mogu staviti utezi. Nikad nisam imao nikakvih problema sa klupom i što se tiče barbella, a kad koristim dumbbell onda samo maknem gornji dio nosača i mogu raditi flyjeve. Nadalje, može se koristiti i za squat i calf raise (Coffey znam da si rekao da ne može, al morao sam probat i odlično me služi tako haha), samo se nosači okrenu na drugu stranu, izvade ručke za dipseve, te se šipka koja služi da drži klupu u incline položaju provuče kroz najgornje rupe, tako da su nosači na najvišem mogućem položaju, te se naravno učvrste vijcima. Ali, ne garantiram za veće kilaže, ja koristim svoju tako sa 38 kila. Uključujući šipku. Koristim je i za sklekove sa nogama na povišenom, trbušnjake.

                        Uglavnom, dajem najveću moguću ocjenu za klupu, jer bolji omjer cijene i kvalitete od Coffeya nećete nać nigdje. Zagarantirano.

                        Tomislave, hvala još jednom, nadam se da ću, kada budem u mogućnosti, piknuti još par stvari, svaki novi projekt mi se sve više i više sviđa. Da znaš, ovo je još uvijek najbolje potrošenih 950 kn ikad haha

                        LP
                        RIP Zyzz 1989 - 2011 Forever Mirin

                        Comment


                        • Re: P: Sprave za vjezbanje

                          uh, streslo me kad sam vidio da si napisao review, neko je nepisano pravilo da ako je dobro, onda si zadovoljan i sutis, a ako je suprotno, onda psujes na sva zvona, prijetis novinama,...
                          stvarno, hvala ti na lijepim rijecima, samim time sto si izdvojio vrijeme napisati ovako dugacak post, samo da me pohvalis, puno ti hvala!
                          prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                          Comment


                          • Re: P: Sprave za vjezbanje

                            koji je sluzbeni naziv ove sprave? Zidni leg raise?
                            kako god, od danas je imam u ponudi

                            i da, moze se napraviti da se rade i dipsevi, ovdje je covjek zelio bez...







                            prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                            Comment


                            • Re: P: Sprave za vjezbanje

                              mrvicu izmjenjeni dizajn, poboljsana horizontalna stabilnost.

                              dipsevi.JPG
                              prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                              Comment


                              • Re: P: Sprave za vjezbanje

                                Kod maksimalnih težina se ponekad dogodi da nas šipka "poklopi" ili da nam fali ono malo snage da je vratimo na nosače. Ako vježbate sami, to može imati tragične posljedice. Zato služe ovi osigurači, kako bi vam dao dodatnu sigurnost i omogućio vam da iskušate svoje maksimume bez straha od "poklapanja". Nosači su podesivi od cca 65cm do 115cm.
                                prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                                Comment

                                Working...
                                X