Announcement

Collapse
No announcement yet.

P: Sprave za vjezbanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: P: Sprave za vjezbanje

    mozda si trebao podici nesto vise ove graničnike na krajevima
    ovako ce sipka iskakati, pogotovo ako bude nekontrolirano spustanje, sto se valjda ocekuje od "iskušavanja maksimuma"

    Comment


    • Re: P: Sprave za vjezbanje

      pa ovo nije predvidjeno da bacis 200kg s neke visine. ovo je zamisljeno da ti se nalazi koji cm ispod tocke spustanja i ako ne uspijes dignuti, spustis, a ne bacis na taj granicnik. kod takvog spustanja, nema skakanja sipke i ovi granicnici su vise u formi onemogucavanja sipke da se otkotrlja s nosaca.
      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

      Comment


      • Re: P: Sprave za vjezbanje

        OK, ja polazim od pretpostavke da max tezinu koju ne mozes dignuti neces moci ni kontrolirano spustiti na ovo

        Comment


        • Re: P: Sprave za vjezbanje

          pa isprobavanje max tezine ne ide u skokovima od 30 kg. a jedno je uteg kontrolirati, a drugo dici. ako ti ne mozes kontrolirati neku tezinu, onda je niti nemas kaj pokusavati dici.
          prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

          Comment


          • Re: P: Sprave za vjezbanje

            zagušit ćemo ti temu sa postovima nevezanim za tvoju, ali bilo koje probijanje rekorda ne ide tako glatko kao sto sugeriraš
            pogledaj bilo koje obaranje rekorda u bilo kojoj disciplini (mrtvo, cucanj, bench press) pa pogledaj koliki postotak njih kontrolirano vraća šipku
            da ne govorim o hrpi drugih situacija koje nisi uzeo u obzir, kao onu najbanalniju da lifter neće moći savršeno vratiti šipku nazad i da se može zakotrljati i preskočit te niske graničnike

            Comment


            • Re: P: Sprave za vjezbanje

              ok, radim po zeljama. tko smatra da mu trebaju veci granicnici, neka kaze.
              prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

              Comment


              • Re: P: Sprave za vjezbanje

                na takmicenju u bench press-u i powerlifting kojem sam eto slucajno prisustvovao sipka se nije ni jednom priblizila kraju osiguraca ili uopce dotakla granicnike...
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • Re: P: Sprave za vjezbanje

                  Evo nesto novo/staro. moja prva narudzba bila je ravna klupa s fiksnim nosacima, ali ovo je priča za sebe... nije velika razlika, a opet, ogromna je...





                  inace, nosaci sipke su podesivi po visini, kako bi odgovarali i za ljude s kraćim i dužim rukama.
                  prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                  Comment


                  • Re: P: Sprave za vjezbanje

                    Originally posted by TripleZ View Post
                    na takmicenju u bench press-u i powerlifting kojem sam eto slucajno prisustvovao sipka se nije ni jednom priblizila kraju osiguraca ili uopce dotakla granicnike...
                    O tome sam i ja razmišljao na natjecanju. Kad je bilo mjerenje visine stalka prije dizanja, ja sam mislio da treba prijaviti visinu tih osigurača, a onda sam tek kasnije vidio da se prijavljuje visina stalka. Ne znam koja je onda svrha osigurača ako nisu dobro namješteni. Valjda nisu računali da će biti potrebni, a i dobro su računali (bar prvi dan, na BP-u u nedjelju nisam bio pa ne znam).

                    Comment


                    • Re: P: Sprave za vjezbanje

                      IMG_20140603_000917.jpg
                      konacno dosao red i na ovo cudo
                      sneak peek
                      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                      Comment


                      • Re: P: Sprave za vjezbanje

                        power rack je 99% gotov, jos neke sitnice oko osiguraca i moze na farbanje.
                        komentari? kaj je moglo bolje?
                        rack je montazni, tako da su bocne stranice fiksne, a ove tri cijevi koje ih povezuju (dvije kvadratne od iza i ova okrugla za zgibove od naprijed) su na L profilima koji se sarafe za fiksne stranice.
                        kaj kazete na nosace? sam dobro izveo? sa straznje strane ima rupa za stift, kako ne bi bilo moguce da nosac ispadne.
                        rack 1.jpg
                        rack 2.jpg
                        rack 3.jpg
                        prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                        Comment


                        • Re: P: Sprave za vjezbanje

                          Svaka cast, ide to tebe. Jos da je nac neku teretanu da je opskrbis.

                          Btw, klupica je odlicna. Nisan nista napisa prije jer san i zaboravia znaci cvrsta, ne klima se, lako se podesava. Svaka pohvala i samo tako dalje nastavi

                          Sent from my H30-U10 using Tapatalk
                          "What the mind believes the body achieves."

                          Comment


                          • Re: P: Sprave za vjezbanje

                            ne znam jesi li vidio, ali radim svoju teretanu
                            http://www.building-body.com/forum/t...etana?p=984203
                            a sad, hoce li biti i clanova, vrijeme ce pokazati
                            prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                            Comment


                            • Re: P: Sprave za vjezbanje

                              konacno imam mogucnost uslikati sprave u je*enom prostoru



                              prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                              Comment


                              • Re: P: Sprave za vjezbanje

                                Stari ako budes za otprilike desetak godina jos pravio ove sprave, stavi me ne spisak za vecu narudzbu hahah

                                Comment

                                Working...
                                X